Jedynie prawda jest ciekawa

Korwinowcy zakłócili konferencję Petru

14.10.2015

Działacze partii KORWiN zmusili Ryszarda Petru do przerwania spotkania z dziennikarzami. Jeden z aktywistów ugrupowania Janusza Korwin-Mikkego przeszkadzał liderowi .Nowoczesnej za pomocą... trąbki.

W pewnym momencie Petru nie wytrzymał.

„Niech pan to wyjmie i pokaże co ma do zaoferowania Polakom. Niech pan trąbi, bądź pan twardy” - powiedział w pewnym momencie lider .Nowoczesnej.

Na kolejne trąbienie Petru zareagował słowami: „To dość proste - jak pies Pawłowa pan reaguje”. 

Zrezygnowany musiał przerwać konferencję. To już kolejny taki przypadek zakłócenia spotkania lidera .Nowoczesnej z dziennikarzami. We wtorek Petru został obrzucony w Lublinie zwitkami papieru imitującego franki.

gah/tvn24

[fot. screenshot z materiału video tvn24.pl]

Warto poczytać

 1. 1270radziwill 19.10.2017

  Minister zdrowia: nie ma przesłanek do zakazania farmaceutom powoływania się na "klauzulę sumienia"

  W świetle orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego, brak jest przesłanek, by stwierdzić, że farmaceuci nie mogą powoływać się na "klauzulę sumienia" - ocenia minister zdrowia Konstanty Radziwiłł w piśmie do Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara.

 2. brexit19102017 19.10.2017

  Czy Polacy będą musieli opuścić Wielką Brytanię?

  Jednym z pytań, które wielu Polaków zadawało sobie po referendum po Brexicie było to, w jaki sposób zostanie potraktowana polska diaspora mieszkająca i pracująca na Wyspach.

 3. Grobybohaterowwiki 19.10.2017

  Na grobach bohaterów zapłoną znicze. Rusza 9 edycja akcji

  Znicze w miejscach masowych egzekucji Polaków w czasie II wojny światowej zapłoną w niedzielę w ramach akcji społecznej "Zapal znicz pamięci". W tym roku akcja ma 9. edycję, jej celem jest upamiętnienie pomordowanych mieszkańców ziem wcielonych do III Rzeszy

 4. MN 19.10.2017

  RDI w obronie usuwanych patriotycznych profili na Facebooku

  Reduta Dobrego Imienia poszukuje osób, których strony i grupy na Facebooku zostały zablokowane samowolnie przez administratorów Facebooka. Informacje o takich poczynaniach posłużą jako dowody w sprawie sądowej - czytamy w przesłanym PAP komunikacie.

 5. Gdansk19102017YT 19.10.2017

  Pościg jak z filmu akcji. Bilans? Roztrzaskany samochód i ranni policjanci [WIDEO]

  6 gdańskich policjantów doznało niegroźnych obrażeń w efekcie pościgu za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna był nietrzeźwy: uciekając uderzył w trzy auta, w tym dwa radiowozy, zatrzymał się dopiero gdy jego auto wpadło na przydrożne bariery.

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook