Jedynie prawda jest ciekawa


Korwin-Mikke: Kopacz to kobiecina, która chce dobrze

29.10.2014

Janusz Korwin-Mikke przekonuje, że Polska straciła wiele na rozstrzygnięciach klimatycznych, jakie zapadły w Unii Europejskiej. W jego ocenie Ewa Kopacz popełniła błąd jadąc na unijny szczyt.

„P. Kopacz to kobiecina, która chce dobrze. A pojechała – bo wypadało tam pojechać i negocjować. A skoro zaczęła negocjować – to już po Niej. I po nas” - pisze Korwin-Mikke na łamach „Super Expressu”.

Opisując sposób zachowania kobiet zaznacza: „Jeśli kobieta naprawdę nie chce – to siedzi w domu. Jeśli natomiast nawet mówi, że nie chce – ale idzie na spotkanie z facetem - to jasne jest, że chce zostać przekonana”.

Wracając do udziału premier w unijnym szczycie Korwin-Mikke zaznacza: „miałem nadzieję, że zostanie w domu mówiąc: 'Posłałam do Was swojego plenipotenta. Ma tylko jedno polecenie: VETUJ!'”. „Z chwilą, gdy dowiedziałem się, że p.Kopacz jednak pojechała na te negocjacje – straciłem nadzieję. Bo jasne, że jeśli tam pojechała – to po to, by zostać przekonana” - tłumaczy.

Swój tekst kończy sugestią, że Kopacz nie nadaje się na premiera Polski. „P. Kopacz to zacna lekarka. Ale – pytam się: czy w młodości grała, brydża, w szachy i - na duże stawki - w pokera? Jeśli nie – to nadaje się być może do kierowania personelem – ale nie do negocjacji! Nieszczęściem Polski jest to, że jak trafi się ktoś nawet uczciwy – to jest niekompetentny. A to jest baaardzo kosztowne!” - przekonuje Korwin-Mikke.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. czaputowicz20012018 20.01.2018

  Czaputowicz spotka się Timmermansem. "Chcę pokazać dobrą wolę i nawiązać osobiste kontakty"

  Poprosiłem o spotkanie z Fransem Timmermansem (wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej), by pokazać dobrą wolę i nawiązać osobiste kontakty.

 2. Kogut190120181 19.01.2018

  Fala krytyki po głosowaniu w sprawie senatora Koguta "To więcej niż zbrodnia, to błąd"

  "Jeśli PiS przegra, to właśnie przez pychę. Wstyd", "Izba kolesiów" - tak internauci komentują decyzję Senatu o niewyrażeniu zgody na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie senatora Stanisława Koguta

 3. Petruflickr 19.01.2018

  Spisek? Petru ujawnia kulisy jego odwołania z przewodniczącego Nowoczesnej

  - Wtedy każdy gdzieś leciał, z innych partii też lecieli - tak o słynnym locie podczas puczu grudniowego mówi dziś Ryszard Petru. W rozmowie z tvn24 były lider Nowoczesnej przekonywał, że padł ofiarą spisku wewnątrz partii

 4. Kogut19012018 19.01.2018

  Jest decyzja Senatu w sprawie senatora Koguta. Miał przyjmować łapówki

  Senat nie zgodził się w piątek na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie senatora Stanisława Koguta, o co wnioskowała do izby prokuratura. Za wyrażeniem zgody głosowało 32 senatorów, przeciw było 37, a 19 wstrzymało się od głosu

 5. 1270ludziesacase 19.01.2018

  Bielan: decyzja polityczna ws. reparacji - po zakończeniu prac zespołu parlamentarnego

  - Kwestia odszkodowań wojennych nie była jeszcze poruszana w oficjalnych relacjach z Niemcami; decyzja polityczna w tej sprawie będzie podejmowana po zakończeniu prac parlamentarnego zespołu ds. reparacji - powiedział w piątek wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

 6. macierewicz25112017 18.01.2018

  Mocna wypowiedź Antoniego Macierewicza w sprawie aneksu WSI. Wszyscy na to czekamy!

  - Aneks do raportu z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych powinien zostać ujawniony przez prezydenta Andrzeja Dudę.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook