Jedynie prawda jest ciekawa

Korwin-Mikke: Duda tylko udaje eurosceptyka!

25.03.2015

„Kiedy przejmiemy władzę od skorumpowanej kliki, wejdziemy do strefy euro... w 2123 roku”.

Janusz Korwin-Mikke od 16 marca podróżuje po Polsce samolotem Air Korwin One. Wczoraj Janusz Korwin-Mikke odwiedzał Gliwice, Częstochowę i Łódź.

Podczas konferencji prasowej w Częstochowie Janusz Korwin-Mikke odniósł się do kwestii wprowadzenia euro w Polsce.

„Bronisław Komorowski i Andrzej Duda to kandydaci, którzy niczym się od siebie nie różnią. Oboje wywodzą się ze środowiska Unii Wolności, z tym że jeden się do tego przyznaje, a drugi to ukrywa” – rozpoczął Janusz Korwin-Mikke.

„Oboje tak samo są za wprowadzeniem euro. Pan Duda twierdzi teraz, że jest przeciwny euro, ale trzeba pamiętać o tym, że Andrzej Duda był pracownikiem kancelarii Lecha Kaczyńskiego, który podpisał traktat lizboński. Przypominam, że traktat lizboński przewiduje konieczność wejścia Polski do strefy euro!” - twierdzi Korwin-Mikke.

Janusz Korwin-Mikke, kandydat Partii KORWiN na Prezydenta RP, zapowiedział: „Kiedy przejmiemy władzę od skorumpowanej kliki, która obecnie rządzi Polską; jeśli zostanę prezydentem, to dotrzymamy słowa i wejdziemy do strefy euro, ale dopiero w 2123 roku, a najwcześniej w 2122 roku!”

W wypowiedziach Korwin-Mikkego wciąż więcej błazenady niż poważnej polityki...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270wesolyjunak 16.01.2018

  Kukiz'15: spór z UE zaczyna być wygaszany; wystarczyła zmiana w rządzie

  Wystarczyła zmiana w rządzie i rozpoczęcie dialogu z partnerami w Europie, by spór z UE zaczynał być wygaszany

 2. 1270lekarzzuj 16.01.2018

  Lekarz segreguje pacjentów: „Nie obsługuję ludzi z PiS”

  Zdziczenie przeciwników władzy nie zna granic. Ludzie, którzy szafują takimi hasłami, jak wolność, demokracja czy równość, coraz częściej udowadniają jednak, że słowa te, tak naprawdę niewiele dla nich znaczą.

 3. 1270neumanna23 16.01.2018

  Obłuda PO nie zna granic. Neumann: lepiej żeby w ogóle nie głosowali

  Neumann: gdyby trójka wykluczonych posłów w ogóle nie zagłosowała to nie byłoby problemu Gdyby trójka wykluczonych z PO posłów w ogóle nie zagłosowała w sprawie ustawy dotyczącej aborcji, to nie byłoby problemu - powiedział we wtorek szef klubu PO Sławomir Neumann.

 4. 1270sejmas 16.01.2018

  Będą wcześniejsze wybory parlamentarne?

  Nie planujemy wcześniejszych wyborów parlamentarnych - poinformował szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin. Jak dodał, Zjednoczona Prawica ma w tej kadencji program do zrealizowania. Chcemy wykonać wszystko, na co się z Polakami umawialiśmy - dodał.

 5. AbpGadecki15012018 15.01.2018

  Abp Gądecki: troska o bezpieczeństwo mniej ważna niż pomoc potrzebującym

  Troska o zachowanie własnego bezpieczeństwa nie może przeważać nad postawą, która powinna być ukierunkowana na pomoc innym osobom - powiedział w poniedziałek przewodniczący KEP abp Stanisław Gądecki podczas konferencji prasowej po Światowym Dniu Migranta i Uchodźcy

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook