Jedynie prawda jest ciekawa

Korwin-Mikke: Duda tylko udaje eurosceptyka!

25.03.2015

„Kiedy przejmiemy władzę od skorumpowanej kliki, wejdziemy do strefy euro... w 2123 roku”.

Janusz Korwin-Mikke od 16 marca podróżuje po Polsce samolotem Air Korwin One. Wczoraj Janusz Korwin-Mikke odwiedzał Gliwice, Częstochowę i Łódź.

Podczas konferencji prasowej w Częstochowie Janusz Korwin-Mikke odniósł się do kwestii wprowadzenia euro w Polsce.

„Bronisław Komorowski i Andrzej Duda to kandydaci, którzy niczym się od siebie nie różnią. Oboje wywodzą się ze środowiska Unii Wolności, z tym że jeden się do tego przyznaje, a drugi to ukrywa” – rozpoczął Janusz Korwin-Mikke.

„Oboje tak samo są za wprowadzeniem euro. Pan Duda twierdzi teraz, że jest przeciwny euro, ale trzeba pamiętać o tym, że Andrzej Duda był pracownikiem kancelarii Lecha Kaczyńskiego, który podpisał traktat lizboński. Przypominam, że traktat lizboński przewiduje konieczność wejścia Polski do strefy euro!” - twierdzi Korwin-Mikke.

Janusz Korwin-Mikke, kandydat Partii KORWiN na Prezydenta RP, zapowiedział: „Kiedy przejmiemy władzę od skorumpowanej kliki, która obecnie rządzi Polską; jeśli zostanę prezydentem, to dotrzymamy słowa i wejdziemy do strefy euro, ale dopiero w 2123 roku, a najwcześniej w 2122 roku!”

W wypowiedziach Korwin-Mikkego wciąż więcej błazenady niż poważnej polityki...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. waszczykowski22092017 23.10.2017

  Waszczykowski krytykuje artykuły we włoskiej prasie. "Są jednostronne"

  Szef dyplomacji Witold Waszczykowski stwierdził, że niektóre artykuły na temat Polski we włoskiej prasie są "skrajnie jednostronne" i w sposób nieprawdziwy przedstawiają sytuację. Tak odniósł się do publikacji między innymi na temat migrantów.

 2. KaminskiWasik23102017 23.10.2017

  Jest już projekt ustawy o jawności życia publicznego. Ma zwiększyć transparentność

  Wzmocnienie przejrzystości państwa poprzez m.in. stworzenie jawnego rejestru umów cywilnoprawnych w sektorze publicznym, nowy wzór jawnych i jednakowych dla wszystkich zobowiązanych oświadczeń majątkowych - zakłada przedstawiony w poniedziałek projekt ustawy o jawności życia publicznego

 3. Rodzina 23.10.2017

  Takich słów oczekujemy w Sejmie! "Fundamentem naszej zbiorowości jest rodzina"

  Pełna rodzina najbardziej opłaca się nam jako wspólnocie, dlatego powinniśmy prowadzić politykę, która zachęca do zakładanie rodziny i usuwa instrumenty zniechęcające np. do zawierania związku małżeńskiego - powiedział wiceminister rodziny Bartosz Marczuk podczas kongresu "Europa Christi".

 4. Rezydenci23102017 23.10.2017

  Radziwiłł: zmiany w rezydenturze są potrzebne

  Od dłuższego czasu trwa dyskusja na temat zmian dotyczących rezydentury, rozważane są różne scenariusze; rezydentura powinna być narzędziem motywowania do wybierania specjalności, na które jest zapotrzebowanie - uważa szef MZ Konstanty Radziwiłł.

 5. Warszawapoznanskawiki 23.10.2017

  Poseł PiS zapowiada bezpardonową walkę z reprywatyzacyjnymi oszustami

  Chcemy dokonać kontroli reprywatyzacji kamienic w całej Polsce - powiedział w poniedziałek w Kaliszu, członek komisji weryfikacyjnej ds reprywatyzacji w Warszawie, poseł PiS Jan Mosiński.

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook