Jedynie prawda jest ciekawa


Karczewski: Chciałbym podziękować wszystkim matkom

26.05.2017

Zdrowia, pomyślności i jak najmniej trosk życzyła mamom szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska. Minister edukacji narodowej Anna Zalewska podziękowała im za czułość, ciepło oraz bezgraniczną miłość. Ministrowie i marszałek Senatu złożyli mamom życzenia z okazji ich święta.

To właśnie Mamom zawdzięczamy w znacznym stopniu to, kim jesteśmy, jakie wartości wyznajemy oraz jak traktujemy innych ludzi. To Mamy starają się wpoić nam najlepsze zasady. Dzięki Mamom uczymy się życzliwości, uprzejmości, wrażliwości na cudzą krzywdę oraz okazywania bliskim pozytywnych emocji- napisała w swoich życzeniach szefowa MRPiPS. Życzę wszystkim Mamom dużo zdrowia i pomyślności na co dzień, a także jak najmniej trosk i jak najwięcej przejawów miłości ze strony dzieci- dodała.

Szefowa MEN w swoich życzeniach podkreśliła, że Dzień Matki to wyjątkowy czas w roku, w którym dziękujemy mamom za to, że „są zawsze blisko swoich dzieci”. Każdego dnia służycie im dobrą radą, wsparciem i dobrym słowem. Dla waszych dzieci jesteście jednymi z najważniejszych osób na świecie. Tymi, które zawsze pomogą, wskażą właściwą drogę postępowania, a także pobudzą do działania we właściwym kierunku. Dziękujemy za czułość, opiekę, zrozumienie, ciepło oraz bezgraniczną miłość- napisała.

Życzenia wszystkim mamom złożył również marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Życzę Wam, żebyście miały jak najwięcej satysfakcji, żebyście miały jak najwięcej uśmiechu, ale żeby również ten uśmiech gościł na twarzach waszych dzieci i waszych najbliższych- powiedział w nagraniu zamieszczonym na Twitterze. Chciałbym wszystkim mamom, wszystkim mamusiom, wszystkim matkom serdecznie podziękować za troskliwość, za opiekę, za serce, za miłość- podkreślił i dodał, że „matka to pierwszy wytrwały przyjaciel na całe życie”.

Życzenia z okazji Dnia Matki złożyło również Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam!- napisano na Twitterze MIB. Specjalne życzenia dla polskich mam przesłał za pośrednictwem twittera MON cały Polski Kontyngent Wojskowy Czernicki 2017. Na dołączonym zdjęciu żołnierze ustawili się w kształcie serca.

fot. [Fratria]

pc/PAP

Warto poczytać

 1. brudzinski22042018 22.04.2018

  Wiceprezes PiS: "Powinniśmy się bać i czuć odpowiedzialność przed narodem"

  Podczas spotkania w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) szef MSWiA i wiceprezes PiS Joachim Brudziński powiedział, że jego partia nie obawia się "totalnej opozycji" czy zagranicy, ale musi czuć odpowiedzialność przed narodem.

 2. donald220420218 22.04.2018

  Donald Tusk świętuje urodziny. Dostał radę od przyjaciół, którą pochwalił się w sieci

  - Moi przyjaciele przekonali mnie, bym w 61 urodziny wystartował z Instagramem. Więc zacząłem z drobną pomocą moich wnuków – napisał na Twitterze Donald Tusk.

 3. biedron22042018 22.04.2018

  Robert Biedroń namawia do obalenia rządu? I narzeka: "Bycie Polakiem stało się obciachem"

  "Wszystko co sprawi, że odsuniemy te niedemokratyczne siły od władzy jest dobre"

 4. pmm22042018 22.04.2018

  PiS przedstawi nowe rozwiązania dla niepełnosprawnych. Premier Morawiecki zdradza szczegóły

  "Chcemy, żeby Polska była wielka i za rok, i za dziesięć lat, i za sto lat"

 5. Andruszkiewiczwpolsce 22.04.2018

  Te oskarżenia oburzyły Andruszkiewicza. "Jesteście chorzy z nienawiści, leczcie się"

  Posła koła Wolni i Solidarni oburzyły "oskarżenia" pod własnym adresem. Swoim oponentom zasugerował... pójście do lekarza

 6. LGBT 22.04.2018

  Odmówił druku plakatów LGBT, został skazany przez sąd. Na tym jednak nie koniec

  Na 7 czerwca Sąd Najwyższy wyznaczył termin rozpoznania kasacji prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry w głośnej sprawie drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT. Prawomocnie sąd uznał Adama J. za winnego wykroczenia, ale odstąpił od kary

 7. Lichocka22042018 22.04.2018

  PiS zmienia zdanie w sprawie ustawy antyaborcyjnej? "To nieludzki projekt"

  Czy projekt ustawy antyaborcyjnej po raz kolejny upadnie w sejmowym głosowaniu? Po wypowiedzi poseł PiS Joanny Lichockiej można odnieść takie wrażenie. Posłanka określiła proponowane zmiany jako "nieludzkie" - informuje "Fakt"

 8. kacperplazynski22042018 22.04.2018

  Nieoficjalnie: Wiadomo, kto będzie kandydatem PiS-u na prezydenta Gdańska!

  Według informacji ujawnionych w Radiu Gdańsk przez Janusza Śniadka, Prawo i Sprawiedliwość podjęło decyzję dotyczącą wyboru kandydata na prezydenta Gdańska.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook