Jedynie prawda jest ciekawa


Jednego dnia głosuje przeciw Polsce, drugiego przerabia Chrystusa na Kaczyńskiego. Róża Thun w akcji

02.12.2017
Thunwiki
Jednego dnia głosuje przeciw Polsce, drugiego przerabia Chrystusa na Kaczyńskiego. Róża Thun w akcji

Europosłanka PO pokazała ile znaczą dla niej katolickie wartości. - Wstrętne i niskie, żart na poziomie gimnazjum - komentują internauci.

Posąg Chrystusa ze Świebodzina z twarzą Jarosława Kaczyńskiego. Wszystko wkomponowane w Pałac Kultury i Nauki. Obok podpis: Niech się mury pną do góry! Oto mamy rozwiązanie, które wszystkich zadowoli!. Oto poziom jaki reprezentuje europosłanka Platformy Obywatelskiej, Róża Gräfin von Thun und Hohenstein. Ta sama, która dwa tygodnie temu zagłosowała za przyjęciem unijnej rezolucji w sprawie praworządności w Polsce.

- Droga Pani Thun. To nie jest ani inteligentne, ani śmieszne. To jest głupie i prostackie, co pani w tym tweecie zrobiła - skomentował obrazek ks. Daniel Wachowiak. Postawę europosłanki PO skomentował również ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. - Róża Gräfin von Thun und Hohenstein @rozathun używa figury Chrystusa Króla do politycz. ataków. Czy miałaby odwagę użyć w tym celu symboli islamu i judaizmu? Inna sprawa, że niemieckie poczucie humoru jest często ciężkie i prymitywne - napisał ksiądz.
 

Poparcie dla tweeta europosłanki PO wyraził za to Waldemar Kuczyński. Ale to już nikogo nie dziwi.  

kh
Fot: wikicommons

Warto poczytać

 1. gorzelik19062018 19.06.2018

  Szef RAŚ kibicuje Niemcom na mundialu. "Nawet jeśli będą grali z Polską"

  Jerzy Gorzelik, założyciel Śląskiej Partii Regionalnej i równocześnie szef Ruchu Autonomii Śląska szokuje swoją deklaracją. Dzięki specjalnej nakładce na zdjęcie na Facebooku zapowiedział, że na mundialu w Rosji będzie kibicował Niemcom.

 2. kroplowka19062018 19.06.2018

  Nie żyje trzyletni chłopiec. Podczas zabawy zatrzasnął się w pralce

  Nie żyje trzylatek, który w poniedziałek zatrzasnął się w pralce - poinformował prokurator rejonowy w Słupsku Piotr Nierebiński. Śledczy będą prowadzić w tej sprawie postępowanie pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci.

 3. pracownik19062018 19.06.2018

  Psychiatrzy ostrzegają pracodawców: Uważajcie dziś na pracowników

  Uwaga, kibice mogą mieć osłabioną sprawność w pracy. Szczególnie przy okazji dzisiejszego meczu - ostrzega psychiatra, dr n. med. Agata Wysocka-Studzińska.

 4. ardanowski19062018 19.06.2018

  Wiadomo już kto będzie nowym ministrem rolnictwa. To Jan Krzysztof Ardanowski

  Będę ministrem rolnictwa; premier Mateusz Morawiecki złożył mi taką propozycję, a ja ją przyjąłem - potwierdził w rozmowie z "Gazetą Pomorską" wiceszef sejmowej komisji rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski (PiS). Dodał, że uroczystość mianowania go na szefa resortu odbędzie się w środę.

 5. morawiecki19062018 19.06.2018

  Premier Morawiecki spotka się z Angelą Merkel

  Premier Mateusz Morawiecki przybył we wtorek rano do Berlina, gdzie weźmie udział w IX Petersberskim Dialogu Klimatycznym. Planowane jest też spotkanie szefa polskiego rządu z kanclerz Niemiec Angelą Merkel.

 6. trzaskowskitwt18062018 18.06.2018

  Trzaskowski nadal się pogrąża. To nie koniec skandalicznych wypowiedzi

  Polityk Platformy Obywatelskiej w porannym programie Radia Zet zasugerował, że warunkiem dotacji z Unii Europejskiej jest to, kto rządzi Polską.

 7. jurgiel18062018 18.06.2018

  Zmiana w ministerstwie. Krzysztof Jurgiel rezygnuje ze stanowiska

  Minister Krzysztof Jurgiel złożył w poniedziałek ze względów osobistych rezygnację ze stanowiska Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - poinformowało biuro prasowe resortu rolnictwa

CS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook