Jedynie prawda jest ciekawa


Giertych wraca do prawicowych poglądów? Były lider LPR ostro skrytykował Zandberga i Nowacką

15.01.2018

Były wicepremier odniósł się do ostatnich protestów pod Sejmem przeciwko odrzuceniu liberalizującego przepisy aborcyjne obywatelskiego projektu "Ratujmy Kobiety".

- Wszystko odbywało się pod czerwonymi, komunistycznymi sztandarami. Bezczelność tych "użytecznych dla PiS -u idiotów" jest niesamowita - napisał Giertych. Według niego, "Ich oczekiwanie, aby opozycja szła do wyborów pod czerwonymi sztandarami jest żądaniem wiecznych rządów PiS".

- Pytanie, czy para Zandberg i Nowacka jest finansowana lub w inny sposób zachęcana(zastraszana?) przez PiS jest bez znaczenia. Zachowują się tak, jakby marzyli tylko o dożywotniej dyktaturze Kaczyńskiego. Najpierw proponują projekt, który jest zwyczajnie szalony, a potem ogłaszają, że kto ich szaleństwa nie popiera, to nie spełnia oczekiwań społecznych. Pycha i głupota takiego stanowiska prezentowana przez marginalne partie jest oczywista. To tak jakby ONR żądał od PiS poparcia dla programu czystek etnicznych na mniejszości niemieckiej - przekonuje Giertych.

Konkluzja byłego wicepremiera jest prosta. - Z duetem Zandberg-Nowacka opozycja powinna zaprzestać jakichkolwiek relacji - twierdzi Roman Giertych. 

Były lider LPR odniósł się także do czerwonych sztandarów, które powiewały pod Sejmem. - Manifestowanie pod czerwonymi sztandarami, które stanowiły symbol tych, którzy odpowiadają za śmierć dziesiątek milionów ludzi, w tym wielu Polaków jest wyjątkowym barbarzyństwem i oczywiście nieskończoną głupotą polityczną. Z ludźmi, którzy sami się identyfikują jako komuniści, nie może być żadnych rozmów - przekonuje Giertych.

kh

Warto poczytać

 1. prezduda23042018 23.04.2018

  Szef kancelarii premiera o decyzji prezydenta Dudy: "To jest wielkie zaniedbanie"

 2. Niedzielabezhandlu 23.04.2018

  Nadchodzi apokalipsa. Znany kabaret znakomicie wyśmiał panikę związaną z zakazem handlu w niedzielę [WIDEO]

  Rodziny walczące o przetrwanie. Pustka wokół centrów handlowych. Wojsko traci kontrolę, a na czarnym rynku ceny osiągają zawrotne sumy

 3. dontusk23042018 23.04.2018

  Tusk: nie odpowiadałem politycznie za projekt wizyty L. Kaczyńskiego w Katyniu

  "Politycznie nie odpowiadałem za projekt wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia 2010 r. w Katyniu"

 4. Wiezienie1 23.04.2018

  Były poseł Samoobrony rosyjsko-chińskim szpiegiem. Jest akt oskarżenia

  Mateusz P. osiągnął pokaźne korzyści majątkowe współpracując z wywiadem Rosji; pracował też na rzecz Chin - zarzuca mu prokuratura w akcie oskarżenia skierowanym do Sądu Okręgowego w Warszawie. Lider partii Zmiana jest w areszcie od maja 2016 r

 5. Lis23042018 23.04.2018

  Lis próbował uderzyć w Kaczyńskiego posuwając się do manipulacji. Nie wyszło

  Zdjęcie wychodzącego z domu Donalda Tuska stało się dla redaktora naczelnego "Newsweeka" okazją do manipulacji

 6. tusk23042018 23.04.2018

  "Tusk powinien być napiętnowany za szkodliwe decyzje ws. Smoleńska"

  Donald Tusk powinien być napiętnowany za szkodliwe decyzje jakie podejmował po katastrofie smoleńskiej; obiecywał, że państwo zrobi wszystko, by szybko i skutecznie ją wyjaśnić i tutaj skłamał - podkreślił w poniedziałek szef KSRM Jacek Sasin

 7. duda08032018 23.04.2018

  Prezydent pod ostrzałem. Namawiają go do zmiany decyzji

  Referendum konsultacyjne ws. konstytucji to autorski pomysł prezydenta Andrzeja Dudy; wycofanie się z niego byłoby dobry krokiem - ocenił w poniedziałek szef KSRM Jacek Sasin. Jego zdaniem referendum ma sens wtedy, gdy poddaje się pod nie "pewne gotowe propozycje"

 8. JanPawelIIwiki 23.04.2018

  Były kamerdyner Jana Pawła II przerywa milczenie

  Były kamerdyner Jana Pawła II Angelo Gugel ujawnił, że przed inauguracją pontyfikatu papież przeczytał mu przygotowaną homilię i poprosił o pomoc z włoskim akcentem. Dziennikowi "Corriere della Sera" opowiedział, że widział papieża odprawiającego egzorcyzmy

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook