Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Tusk: nie ma mnie na Malcie

07.10.2014

Zagraniczne media podają, że Donald Tusk wkuwa angielskie słówka na Malcie. Były premier zaprzecza.

Gdzie jest Donald Tusk? Podobno miał szlifować język angielski na Malcie, i to za unijne pieniądze. Ale odnalazł się w kraju…

Informację o pobycie Tuska na wyspie - znanej nie tylko z pięknych widoków, ale i z kursów języka angielskiego – podały maltańskie media. Według „Malta Independent”, b. premier skorzystał okazji, jaką daje Unia Europejska, która wykłada dla każdego urzędnika 21 tysięcy euro rocznie na naukę języków, pod warunkiem, że uczy się on przez pięć godzin dziennie.

Informacje o poddaniu się Tuska edukacji językowej na Malcie Tusk zdementował on sam.

- Niestety nie jestem na Malcie. Przygotowuję się do mojej pierwszej Rady w Warszawie. Językowo i merytorycznie. Nie korzystam ze środków UE - napisał na Twitterze.

Może chodziło o Maltę  w Poznaniu?

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku!

JUB

[fot. premier.gov.pl]
Słowa kluczowe:

język

,

angielski

,

kurs

,

edukacja

Warto poczytać

 1. saslsa 28.03.2017

  Sellin: Ustawa o dekoncentracji mediów w połowie roku

  Przyśpieszyliśmy prace nad ustawą o dekoncentracji mediów; przepisy powinny być gotowe w połowie 2017 r. - powiedział we wtorek wiceminister kultury Jarosław Sellin.

 2. smig111 27.03.2017

  MON analizuje oferty dostawców śmigłowców

  W postępowania na dostawy śmigłowców wpłynęły oferty zaproszonych do negocjacji dostawców - poinformowało w poniedziałek MON.

 3. sasxc 27.03.2017

  Sasin o ustawie metropolitalnej: Trwają konsultacje

  Sasin był pytany w poniedziałek przez dziennikarzy, co dalej z propozycją PiS w sprawie metropolii warszawskiej, w kontekście wyników referendum w Legionowie.

 4. hossnowySI 27.03.2017

  Hoss pozostanie w areszcie

  O kolejne trzy miesiące, do czerwca, przedłużył warszawski sąd areszt Arkadiuszowi Ł. ps. Hoss, który według śledczych jest liderem jednej z największych i najprężniej działających grup zajmujących się wyłudzaniem pieniędzy tzw. metodą na wnuczka.

 5. smoelr 27.03.2017

  Światowe laboratoria zbadają sprawę 10/04

  Sprawdź, co zmieni się w śledztwie smoleńskim. Czy będzie to przełom i poznamy prawdę, która nie będzie budzić wątpliwości?

 6. karczewskiPAP 27.03.2017

  PiS uwzględni referendum w Legionowie?

  - Na pewno jako poważni politycy weźmiemy pod uwagę wyniki referendum w Legionowie - zapowiedział w poniedziałek marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

 7. tusk990 27.03.2017

  Szef MSZ: Tusk wybrany ze złamaniem prawa

  Doszło do fałszerstwa. Mamy ekspertyzy, które wykazują, że Tusk został wybrany ze złamaniem prawa europejskiego- stwierdził minister Witold Waszczykowski.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook