Jedynie prawda jest ciekawa


Elegancki dwór, dobry garnitur i słoma w butach. Sikorski znowu obraża Szydło

08.12.2017
Sikorski08122017
Elegancki dwór, dobry garnitur i słoma w butach. Sikorski znowu obraża Szydło

Wydawało się, że po miażdżącej krytyce czwartkowego wpisu Radosław Sikorski wycofa się ze swoich słów o "żałosnym babsztylu". Nic bardziej mylnego.

Były szef dyplomacji skomentował artykuł Wojciecha Szackiego z tygodnika "Polityka" zatytułowany 'Szydło, postać tragikomiczna. Zawsze posłuszna poleceniom z Nowogrodzkiej". - Dorobek premier Beaty Szydło? Wystarczający, by odpowiadać przed Trybunałem Stanu - taką tezę postawił w swoim tekście Szacki.

- No więc ja uważam - właśnie dlatego - że żałosny babsztyl - skomentował tekst Sikorski.


- Wredny babsztyl śmie grozić 'aferami,' w których nie postawiono nawet zarzutów, o wyrokach nie wspominając. Lepiej by przeprosiła za osławiony audyt, za haniebny list do przywódców Europy ws. Tuska i za próbę wrobienia chłopaka we własny wypadek samochodowy – tak Sikorski napisał w czwartek komentując wystąpienie premier Beaty Szydło. Chwilę później uświadomił sobie najwidoczniej, że warto byłoby również dopisać coś o Jarosławie Kaczyńskim. - Aby uniknąć oskarżenia o seksizm niniejszym oświadczam, że Prezes to wredny dziadyga - stwierdził więc Sikorski.

-  Radek- przepros prosze. Lubimy czy nie to jest premier Polski i kobieta. Oszaleliscie juz zupelnie! - zaapelował do byłego szefa MSZ dziennikarz Mariusz Max Kolonko. Sikorski przepraszać jednak nie zamierza.  

kh
Fot: wikicommons/Twitter

Warto poczytać

 1. youtuberzy-21062018-r 21.06.2018

  Gwiazdy Youtube będą promować Polskę. Kogo zaproszono do współpracy?

  Siedmiu twórców kanałów na YouTube o międzynarodowym zasięgu przyjedzie do Polski, na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej. "Chcemy pokazać Polskę taką, jaka jest: piękną, nowoczesną, otwartą, z nieszablonową ofertą turystyczną" - mówił szef MSiT Witold Bańka

 2. walesa24052018 21.06.2018

  Wałęsa i Kaczyński szykują się do „wieczności”? Zaskakujący wpis byłego prezydenta

  Do Lecha Wałęsy doszły doniesienia, jakoby Jarosław Kaczyński miał udać się na polityczną emeryturę. Sprawę skomentował w dramatycznych i kontrowersyjnych słowach.

 3. zendaya-lublin-21062018 21.06.2018

  Hit sieci. Została sam na sam z "polskimi faszystami". Opowiada jak udało się jej przetrwać

  Mecz Polski z Senegalem wzbudził ogromne emocje w całym kraju. W strefach kibica zgromadziło się wielu kibiców dopingujących polską reprezentację. Jednak do ciekawego zdarzenia doszło w Lublinie, gdzie wśród obecnych znalazła się sympatyczka Senegalu

 4. trzaskowski21062018 21.06.2018

  Szczyt żenady? Zamiast mieszkańców stolicy na „ławkę Trzaskowskiego” trafiają partyjni działacze

  Trudno jest nie odnieść wrażenia, iż kampania Rafała Trzaskowskiego toczy się od wpadki do wpadki.

 5. bydgoszcz-RM-21062018 21.06.2018

  "Żart" prezydenta Bydgoszczy zdenerwował opozycję

  Podczas środowej sesji Rady Miasta Bydgoszcz zatwierdzono większością głosów sprawozdanie finansowe za rok 2017 r. i udzielone zostało absolutorium władzom miasta

 6. medalt21062018 21.06.2018

  Postawili na medycynę alternatywną. Ich dziecko zmarło z niedożywienia

  Sąd Okręgowy w Nowym Sączu podtrzymał w środę wyrok sądu pierwszej instancji skazując znachora z Nowego Sącza Marka H. na 3,5 roku więzienia - poinformowało w środę Radio Kraków. H. udzielał rodzicom półrocznej dziewczynki pseudolekarskich porad, dziecko zmarło z niedożywienia.

CS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook