Jedynie prawda jest ciekawa

Duda zapowiada akcję "Sprawdzam polityka"

09.10.2015

"Tak, pani premier powinna się martwić naszą kampanią" - mówi szef "Solidarności" Piotr Duda w rozmowie z "Naszym Dziennikiem". Te słowa są reakcją na oskarżenia ze strony Ewy Kopacz pod adresem związku.

Premier uważa, że kampania www.sprawdzampolityka.pl to dowód na polityczną działalność "Solidarności" i wsparcie dla partii politycznej.

"To nie nasza wina, że PiS, SLD, SP głosowały inaczej niż koalicja PO-PSL. Do tego dochodzi ordynarne oszustwo wobec górników, z którymi zawarła porozumienie i go nie dotrzymała. Tak, pani premier powinna się martwić naszą kampanią, która o tym przypomina" - mówi Duda.

"Jak człowiek, który dzięki nowelizacji kodeksu pracy stracił płatne nadgodziny, przypomni sobie, że to premier Kopacz mu to zafundowała, to liczę na to, że się wzburzy i przy wyborach wyśle tę panią polityczną emeryturę. Ją i innych szkodników" - dodaje szef "Solidarności".

Szef "Solidarności" opisał jak działa strona www.sprawdzampolityka.pl, podając statystyki wyświetleń. Okazuje się, że większość odwiedzających to użytkownicy z wielkich miast, korzystający z urządzeń mobilnych. Ci ludzie, to zdaniem Dudy, potencjalny elektorat Platformy.

"Ale kampania dopiero ruszyła, a my uruchamiamy jeszcze kilka działań, które będą ją wzmacniały. W trzecim dniu kampanii mamy blisko 20 tys. nowych użytkowników i blisko 200 tys. odsłon. Jeśli t tendencja się utrzyma, a mam nadzieję, że będzie lepiej, poprawimy wynik z eurowyborów, gdzie w trzy tygodnie zanotowaliśmy blisko 2 mln odsłon" - twierdzi Piotr Duda.

"Teraz rozumie pan, dlaczego Ewa Kopacz i jej otoczenie tak ostro atakują "Solidarność"" - podsumowuje.

mly/wPolityce.pl

[fot. wPolityce.pl/ANSA]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook