Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Czarzasty kpi z „dziennikarki”: Olejnik na rzecznik rządu

24.01.2015

„Mówiłaby to samo, a brałaby pieniądze” - przekonuje polityk lewicy.

Włodzimierz Czarzasty podał pomocną dłoń premier Ewie Kopacz. Okazuje się, że polityk lewicy ma dobrą kandydatkę na rzecznika rządu. Pytany w TVN24 o swoją propozycję stwierdził jednoznacznie, że mogłaby to być... Monika Olejnik.

"Moim pomysłem na rzecznika rządu jest Monika Olejnik. Mówiłaby to samo, a brałaby pieniądze" – kpił z gwiazdy TVN.

Odnosząc się do ostatnich dymisji wokół Ewy Kopacz Czarzasty wskazywał, że to symptom potężnego problemu, „jeżeli premier rządu w ciągu kilku miesięcy robi inicjatywy typu: pakiet onkologiczny, górnictwo i wszystko wychodzi odwrotnie, a potem odchodzi całe otoczenie…” Dodał, że polityka Kopacz nie ma z mądrością nic wspólnego.

Czarzasty kontynuując zwrócił uwagę na brak konsekwencji Kopacz. „Jeżeli mówimy o konsekwencji merytorycznej premier Kopacz, to ona ogłosiła politykę miłości. Ta polityka skończyła się po miesiącu. Zakończyło się to tym, że zasugerowano nielubianemu przeze mnie Jarosławowi Kaczyńskiemu, że podpisał lojalkę” – przypomniał.

Odnosząc się do wypowiedzi Michała Kamińskiego, który również był gościem stacji i nazwał byłą już rzecznik rządu "bardzo dobrym i kompetentnym rzecznikiem. – Pani Sulikowa – wyjątkowa specjalistka? Przypomnę sesję w magazynie kolorowym: Ewa Kopacz i na każdym materiale wisi metka – kpił Czarzasty.

Widząc to, co dzieje się w programach Olejnik, należy wskazać, że rzeczywiście na rzecznik rządu PO-PSL „gwiazda TVN”, wykonująca obowiązki dziennikarza, się nadaje...

ez,wPolityce.pl
[Fot. Youtube.pl/Facebook MO]

Słowa kluczowe:

Olejnik

,

Polska

,

polityka

,

rząd

,

rzecznik

Warto poczytać

 1. mid-17328128 28.03.2017

  Ważny głos parlamentów za bezpieczeństwem

  Największą troską dla parlamentów Polski, Litwy i Ukrainy - podkreślił marszałek Senatu - jest "troska o bezpieczeństwo Ukrainy".

 2. 7845f3cacc48434ea3131094d058fdee 28.03.2017

  Makabryczne odkrycie przy ciele ofiary Smoleńska

  „Przy ciele jednego z mężczyzn znajdowała się noga kobiety z przywieszką z nazwiskiem... tegoż mężczyzny".

 3. saslsa 28.03.2017

  Sellin: Ustawa o dekoncentracji mediów w połowie roku

  Przyśpieszyliśmy prace nad ustawą o dekoncentracji mediów; przepisy powinny być gotowe w połowie 2017 r. - powiedział we wtorek wiceminister kultury Jarosław Sellin.

 4. smig111 27.03.2017

  MON analizuje oferty dostawców śmigłowców

  W postępowania na dostawy śmigłowców wpłynęły oferty zaproszonych do negocjacji dostawców - poinformowało w poniedziałek MON.

 5. sasxc 27.03.2017

  Sasin o ustawie metropolitalnej: Trwają konsultacje

  Sasin był pytany w poniedziałek przez dziennikarzy, co dalej z propozycją PiS w sprawie metropolii warszawskiej, w kontekście wyników referendum w Legionowie.

 6. hossnowySI 27.03.2017

  Hoss pozostanie w areszcie

  O kolejne trzy miesiące, do czerwca, przedłużył warszawski sąd areszt Arkadiuszowi Ł. ps. Hoss, który według śledczych jest liderem jednej z największych i najprężniej działających grup zajmujących się wyłudzaniem pieniędzy tzw. metodą na wnuczka.

 7. smoelr 27.03.2017

  Światowe laboratoria zbadają sprawę 10/04

  Sprawdź, co zmieni się w śledztwie smoleńskim. Czy będzie to przełom i poznamy prawdę, która nie będzie budzić wątpliwości?

 8. karczewskiPAP 27.03.2017

  PiS uwzględni referendum w Legionowie?

  - Na pewno jako poważni politycy weźmiemy pod uwagę wyniki referendum w Legionowie - zapowiedział w poniedziałek marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook