Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Czarzasty kpi z „dziennikarki”: Olejnik na rzecznik rządu

24.01.2015

„Mówiłaby to samo, a brałaby pieniądze” - przekonuje polityk lewicy.

Włodzimierz Czarzasty podał pomocną dłoń premier Ewie Kopacz. Okazuje się, że polityk lewicy ma dobrą kandydatkę na rzecznika rządu. Pytany w TVN24 o swoją propozycję stwierdził jednoznacznie, że mogłaby to być... Monika Olejnik.

"Moim pomysłem na rzecznika rządu jest Monika Olejnik. Mówiłaby to samo, a brałaby pieniądze" – kpił z gwiazdy TVN.

Odnosząc się do ostatnich dymisji wokół Ewy Kopacz Czarzasty wskazywał, że to symptom potężnego problemu, „jeżeli premier rządu w ciągu kilku miesięcy robi inicjatywy typu: pakiet onkologiczny, górnictwo i wszystko wychodzi odwrotnie, a potem odchodzi całe otoczenie…” Dodał, że polityka Kopacz nie ma z mądrością nic wspólnego.

Czarzasty kontynuując zwrócił uwagę na brak konsekwencji Kopacz. „Jeżeli mówimy o konsekwencji merytorycznej premier Kopacz, to ona ogłosiła politykę miłości. Ta polityka skończyła się po miesiącu. Zakończyło się to tym, że zasugerowano nielubianemu przeze mnie Jarosławowi Kaczyńskiemu, że podpisał lojalkę” – przypomniał.

Odnosząc się do wypowiedzi Michała Kamińskiego, który również był gościem stacji i nazwał byłą już rzecznik rządu "bardzo dobrym i kompetentnym rzecznikiem. – Pani Sulikowa – wyjątkowa specjalistka? Przypomnę sesję w magazynie kolorowym: Ewa Kopacz i na każdym materiale wisi metka – kpił Czarzasty.

Widząc to, co dzieje się w programach Olejnik, należy wskazać, że rzeczywiście na rzecznik rządu PO-PSL „gwiazda TVN”, wykonująca obowiązki dziennikarza, się nadaje...

ez,wPolityce.pl
[Fot. Youtube.pl/Facebook MO]

Słowa kluczowe:

Olejnik

,

Polska

,

polityka

,

rząd

,

rzecznik

Warto poczytać

 1. krzysztofkwiatkowski 21.10.2016

  Kwiatkowski bez immunitetu

  Posłowie w głosowaniu zdecydowali o uchyleniu immunitetu prezesowi Najwyższej Izby Kontroli Krzysztofowi Kwiatkowskiemu. "Za" głosowało 409 posłów.

 2. carac-st 21.10.2016

  Przetarg na śmigłowce pod lupą CBA

  CBA analizuje zawiadomienie dot. możliwych nieprawidłowości przy przetargu na śmigłowce dla polskiej armii złożone przez posła PiS Michała Dworczyka; potem podejmie kontrolę w tej sprawie.

 3. mid-16a21011 21.10.2016

  PO chce komisji śledczej ws. Caracali

  "Niczego się nie boimy, wszystko na stół chcemy wyłożyć i chcemy o tym wszystkim rozmawiać na komisji śledczej".

 4. ec183c522d0244a28910420090869fe7 20.10.2016

  Rafalska o pracy zespołu „Za życiem”

  "Zespół 'Za życiem' pracuje bardzo intensywnie, ale nie chcemy mówić o wypracowanych rozwiązaniach, zanim nie zostaną one zaakceptowane przez panią premier".

 5. tr-st-st 20.10.2016

  Tusk o karaniu Polski za TK: To mało prawdopodobne

  Były premier z dystansem wyraził się o ewentualnym przeniesieniu procedury praworządności na poziom Rady Europejskiej.

 6. mid-16a20063 20.10.2016

  Sejmowa awantura o Caracale

  "Powtarzanie, że mamy do czynienia wyłącznie z zamówieniem w Mielcu i wyłącznie z zamówieniem helikopterów Black Hawk jest nieprawdą" - podkreślił minister Antoni Macierewicz.

 7. dudusonieplnoSI 20.10.2016

  Prezydent o tworzeniu szans niepełnosprawnym

  "Jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy myślą o innych, którzy myślą o tym, jak uczynić Polskę dostępną, jak uczynić Polskę nowoczesną".

 8. put-sts 20.10.2016

  Ta taśma podważa ustalenia komisji Millera i MAK

  Rozmowa 10 kwietnia 2010 r. w Smoleńsku b. premierów Polski i Rosji -Donalda Tuska i Wladimira Putina - przedstawia przebieg katastrofy smoleńskiej w sposób sprzeczny z konkluzjami MAK i komisji Millera - oświadczył w czwartek resort obrony narodowej.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook