Jedynie prawda jest ciekawa


Czarnecki "zgasił" Lisa. Poszło o "randkę z dyktatorem"

06.05.2018
CzarneckiLis0605
Czarnecki "zgasił" Lisa. Poszło o "randkę z dyktatorem"

Po raz kolejny redaktor Lis wyruszył "na łowy" szukając czegoś, czym mógłby uderzyć w polityków PiS i po raz kolejny dostał rykoszetem. To już chyba nowa tradycja. Tym razem poszło o wizytę zagraniczną europosła partii rządzącej.

Ryszard Czarnecki przebywa w Azerbejdżanie, gdzie spotkał się z wybranym właśnie na kolejną kadencją prezydentem Ilhanem Alijewem. Alijew w kwietniowych wyborach zdobył aż 86 procent głosów, jednak według obserwatorów OBWE wybory charakteryzowały się "poważnymi nieprawidłowościami" i "brakiem pluralizmu". 

Czarnecki zdjęciem z prezydentem pochwalił się na twitterze i szybko ściągnął na sobie uwagę Tomasza Lisa. - Pan Ryszard lubi randki z dyktatorami - napisał Lis. 

Reakcja europosła PiS była błyskawiczna. - Tak,Merkel tez się z nim spotyka regularnie,tak,jak Mogherini,Juncker, Tusk,Hahn,Renzi etc.,etc. Czyli oni mogą -a Czarnecki nie może? Urocza hipokryzja.... - napisał Czarnecki (pisownia oryginalna). - Oczywiście, że są hipokrytami, ale Pan się jeszcze swoją hipokryzją chwali - odpisał Lis, życząc europosłowi miłej niedzieli. kh
Fot: twitter/youtube

Warto poczytać

 1. 1270lupaszko 24.05.2018

  Młodzież Wszechpolska chce organizować patrole na ul. im. Szendzielarza "Łupaszki"

  Młodzież Wszechpolska chce organizować patrole, aby na ulicy im. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki" w Białymstoku nie pojawiły się ponownie napisy dotyczące patrona ulicy.

 2. 1270joachim 24.05.2018

  "Będziemy dokładać starań, żeby wszyscy obywatele mieli takie samo poczucie bezpieczeństwa"

  Będziemy dokładać wszelkich starań, żeby wszyscy obywatele mieli takie samo poczucie bezpieczeństwa, a funkcjonariusze mieli godne warunki, żeby o to bezpieczeństwo dbać - powiedział w czwartek w Gdyni minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński.

 3. walesa24052018 24.05.2018

  Jak SB opisywała Lecha Wałęsę? Znany historyk udostępnił notatkę służb

  Sławomir Cenckiewicz ujawnił na Twitterze fragment notatki przygotowanej przez Służby Bezpieczeństwa, które opracowały portret psychologiczny Lecha Wałęsy.

 4. 1270menty01 24.05.2018

  Rosjanin napisał prawdę o pakcie Ribbentrop-Mołotow – został skazany

  Rosja skutecznie walczy z nieprawomyślnością. Od kilku lat eliminuje z internetu i przestrzeni publicznej treści, które mogą godzić w jedyną słuszną wizję świata i historii proponowaną przez Kreml

 5. 1270duda01 24.05.2018

  Trzy lata temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie

  Mijają trzy lata od wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Pełniąc funkcję głowy państwa Andrzej Duda odwiedził 176 miejscowości w Polsce, złożył 67 wizyt zagranicznych, przyjął 97 szefów państwa, rządów i następców tronu

 6. 1270morawieckirozwoj 23.05.2018

  Morawiecki: postawiliśmy przed sobą zadanie równomiernego rozwoju Polski

  Inaczej niż nasi poprzednicy postawiliśmy przed sobą takie zadanie, żeby Polska rozwijała się równomiernie - powiedział w środę w Bystrzycy Kłodzkiej premier Mateusz Morawiecki. Apelował o wsparcie dla obozu rządzącego tak, aby mógł "przez najbliższe 5-10 lat zmieniać Polskę".

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook