Jedynie prawda jest ciekawa


Najpierw tajemnicza śmierć radnego, teraz pobicie dziennikarza „Faktu”. Co się dzieje w Głogowie?!

07.06.2018
1270chruszczkibice
Najpierw tajemnicza śmierć radnego, teraz pobicie dziennikarza „Faktu”. Co się dzieje w Głogowie?!

To kolejna odsłona tajemniczej sprawy, która – jak się okazuje – nie zakończyła się śmiercią głogowskiego radnego Pawła Chruszcza. Tym razem fotoreporter „Faktu”, który zajmował się tą sprawą na miejscu, został brutalne pobity przez napastników.

Według relacji gazety, pięciu mężczyzn zaczaiło się na niego wówczas, gdy wracał wieczorem ze spaceru z psem.  - Ty policyjna kur..., to za Pawła Chruszcza, zobaczysz! – miał usłyszeć dziennikarz.

Sprawa rozegrała się w środę, 6 czerwca na jednym z głogowskich osiedli. Lokalny reporter wracał z psami ze spaceru i zauważył, że pod domem czekało na niego kilku napastników.

– Już wtedy poczułem, że wydarzy się coś złego (…) Jeden ze zbirów zaszedł mnie od tyłu. Powalili mnie na ziemię i zaczęli kopać. Celowali w głowę, ale udało mi się zasłonić – relacjonuje dziennikarz w serwisie Fakt24.pl.

Ostatecznie bandytów spłoszyły psy dziennikarza. Najprawdopodobniej to one uratowały reporterowi życie. W końcu na miejscu pojawiła się policja, która aktualnie zajmuje się tą sprawą.

Według „Faktu”, pobity w Głogowie reporter zajmował się wcześniej sprawą Pawła Chruszcza.

Jak podawały media, ciało 42-letniego radnego znaleziono powieszone na słupie energetycznym. Śledztwo ma wyjaśnić, czy było to samobójstwo, czy w grę wchodzi udział osób trzecich. Aktualnie sprawa została przekazana Prokuraturze Okręgowej w Legnicy, zostanie ona także objęta nadzorem Prokuratury Krajowej.

Więcej o tajemniczej śmierci radnego pisaliśmy tu: http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/sprawa-smierci-pawla-ch-pod-nadzorem-prokuratury-krajowej,23429158872

Warto poczytać

 1. youtuberzy-21062018-r 21.06.2018

  Gwiazdy Youtube będą promować Polskę. Kogo zaproszono do współpracy?

  Siedmiu twórców kanałów na YouTube o międzynarodowym zasięgu przyjedzie do Polski, na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej. "Chcemy pokazać Polskę taką, jaka jest: piękną, nowoczesną, otwartą, z nieszablonową ofertą turystyczną" - mówił szef MSiT Witold Bańka

 2. walesa24052018 21.06.2018

  Wałęsa i Kaczyński szykują się do „wieczności”? Zaskakujący wpis byłego prezydenta

  Do Lecha Wałęsy doszły doniesienia, jakoby Jarosław Kaczyński miał udać się na polityczną emeryturę. Sprawę skomentował w dramatycznych i kontrowersyjnych słowach.

 3. zendaya-lublin-21062018 21.06.2018

  Hit sieci. Została sam na sam z "polskimi faszystami". Opowiada jak udało się jej przetrwać

  Mecz Polski z Senegalem wzbudził ogromne emocje w całym kraju. W strefach kibica zgromadziło się wielu kibiców dopingujących polską reprezentację. Jednak do ciekawego zdarzenia doszło w Lublinie, gdzie wśród obecnych znalazła się sympatyczka Senegalu

 4. bydgoszcz-RM-21062018 21.06.2018

  "Żart" prezydenta Bydgoszczy zdenerwował opozycję

  Podczas środowej sesji Rady Miasta Bydgoszcz zatwierdzono większością głosów sprawozdanie finansowe za rok 2017 r. i udzielone zostało absolutorium władzom miasta

 5. medalt21062018 21.06.2018

  Postawili na medycynę alternatywną. Ich dziecko zmarło z niedożywienia

  Sąd Okręgowy w Nowym Sączu podtrzymał w środę wyrok sądu pierwszej instancji skazując znachora z Nowego Sącza Marka H. na 3,5 roku więzienia - poinformowało w środę Radio Kraków. H. udzielał rodzicom półrocznej dziewczynki pseudolekarskich porad, dziecko zmarło z niedożywienia.

 6. Szydlo21042018 21.06.2018

  Szydło na temat plotek o Jarosławie Kaczyńskim "Król jest tylko jeden"

  W Prawie i Sprawiedliwości wszystko jest w jak najlepszym porządku; król jest jeden - prezes Jarosław Kaczyński

CS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook