Jedynie prawda jest ciekawa


Co dalej z prezenterką opowiadająca o "dwóch hat-trickach" Ronaldo? Dziwne zachowanie TVN24

19.06.2018
tvn17062018
Co dalej z prezenterką opowiadająca o "dwóch hat-trickach" Ronaldo? Dziwne zachowanie TVN24

Wypowiedź prezenterki TVN24 komentującej wyczyny Cristiano Ronaldo w meczu Hiszpanii z Portugalią widzieli i słyszeli chyba wszyscy. Nie znająca tematu dziennikarka bez wahania opowiadała o tym, że dwa z goli portugalskiego gwiazdora „to były tzw. hat tricki”. Została wkręcona przez kolegów z redakcji? Ktoś próbował z niej zakpić? Nie wiadomo. Pewne jest jednak to, iż wypowiedź dziennikarki odbiła się tak szerokim echem w Internecie, iż do całej sytuacji odniosła się macierzysta stacja dziennikarki.

W pierwotnych informacjach udostępnianych przez branżowe media mogliśmy przeczytać, iż dziennikarka została zawieszona w pracy. O wpadce i reakcji TVN24 napisał m. in. portal Wirtualne Media. 

– Dziennikarka Olga Orzechowska, która w sobotę po południu w TVN24 źle objaśniła pojęcie hat-tricka, miała zostać zawieszona, a wydawca programu Adam Michalski zdjęty z grafika dyżurów na dwa tygodnie - ustalił nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. TVN początkowo nie chciał komentować tych doniesień, a potem je zdementował – można było przeczytać na stronie wirtualnemedia.pl.

– Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, jej wpadka miała skutkować zawieszeniem Olgi Orzechowskie, a wydawca programu Adam Michalski został zdjęty z grafika dyżurów na dwa tygodnie. Nie chciał odnosić się do sprawy, natomiast do czasu publikacji artykułu biuro prasowe TVN nie odpowiedziało na nasze pytania – informowały Wirtualne Media. 

Co ciekawe, aktualnie artykuł tłumaczący zachowanie stacji... zniknął i jest niedostępny w sieci. Czyżby ktoś uznał, że lepiej jest jednak przykryć kryzys milczeniem? Dziwny i trudny do zrozumienia PR-owy zabieg. 

ac za wirtualnemedia.pl


Warto poczytać

 1. policjasejm21072018 21.07.2018

  Cztery osoby w areszcie po protestach przed Sejmem. Dziennikarz Gazety Wyborczej namawia do walki z policją

  Do „odbijania” zatrzymanych i walki z policją namawiał protestujących Wojciech Czuchnowski, dziennikarz Gazety Wyborczej.

 2. schmidt-20072018 20.07.2018

  Schmidt usprawiedliwia akcję z bagażnikiem. Absurdalne tłumaczenie

  Posłanka Joanna Schmidt na antenie Polsat News odniosła się do ostatnich wydarzeń przed gmachem polskiego Sejmu. Parlamentarzystka zdecydowała się na przewiezienie dwóch osób w bagażniku swojego samochodu

 3. Petruflickr 20.07.2018

  Skandaliczny wpis Petru! Polityk zaatakował Annę Walentynowicz

  Sejm przyjął dziś większością głosów uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2019 Rokiem Anny Walentynowicz.

 4. nurowska20072018 20.07.2018

  To są plany totalnych? Nurowska: "Zrobiłam laleczkę Piotrowicza, wbijam szpilki". Odpowiedź Agnieszki Holland szokuje

  Sympatyzująca z KOD-em polska pisarka Maria Nurowska postanowiła kolejny raz włączyć się w polityczny spór toczący się w Polsce.

 5. duda08032018 20.07.2018

  Prezydent zapowiedział 2-dniowe referendum ws. zmian w Konstytucji

  Prezydent RP Andrzej Duda na piątkowej konferencji zapowiedział dwudniowe referendum dotyczące zmian w konstytucji, które ma się odbyć w dniach 10-11 listopada

 6. sasin-gersdorf-20072018 20.07.2018

  Sasin w mocnych słowach o Gersdorf: Jest emerytką, czy się jej to podoba, czy też nie

  Dotychczasowa I prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Gersdorf jest dzisiaj emerytką i powinna korzystać z wolnego czasu - powiedział w piątek w "Sygnałach dnia" w PR3 szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook