Jedynie prawda jest ciekawa


Cejrowski publikuje zdjęcie z... kwiatami! Komu je wyśle?

30.03.2018
CejrowskiGodek
Cejrowski publikuje zdjęcie z... kwiatami! Komu je wyśle?

Koszula w kwiaty, róże w dłoni i zapewnienie o odmówionym różańcu - takie zdjęcie od słynnego polskiego podróżnika z pewnością chciałaby otrzymać niejedna kobieta.

Jak się okazuje, odbiorcą kwiatów od podróżnika jest działaczka pro-life Kaja Godek. - #FF #FollowFriday @GodekKaja @Zycie_i_Rodzina  Z wyrazami uszanowania za Pani działania w obronie życia - kwiaty. W ramach obrony przed atakami tych, którzy chcą Panią prześladować i "urządzić jej piekło w domu, w pracy, na ulicy..." - zmówiłem za Panią Różaniec. wc - napisał na twitterze Wojciech Cejrowski.

Swoje życzenia Cejrowski powtórzył wcześniej w programie "Minęła Dwudziesta" w TVP Info. - Poświęca swój prywatny czas żeby zanieść te podpisy (w sprawie ustawy antyaborcyjnej - przyp. stefczyk.info), więc jest wrogiem publicznym numer jeden - powiedział, przypominając dodatkowo falę hejtu jaka spotyka działaczkę pro-life. - Może trzeba rzucać jej kwiaty pod nogi i ustawiać jakichś ochroniarzy społecznych pod domem - powiedział, dodając że państwo nie ściga osób wygrażających Godek i jej dzieciom. 


kh
Fot: Twitter

Warto poczytać

 1. brudzinski22042018 22.04.2018

  Wiceprezes PiS: "Powinniśmy się bać i czuć odpowiedzialność przed narodem"

  Podczas spotkania w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) szef MSWiA i wiceprezes PiS Joachim Brudziński powiedział, że jego partia nie obawia się "totalnej opozycji" czy zagranicy, ale musi czuć odpowiedzialność przed narodem.

 2. donald220420218 22.04.2018

  Donald Tusk świętuje urodziny. Dostał radę od przyjaciół, którą pochwalił się w sieci

  - Moi przyjaciele przekonali mnie, bym w 61 urodziny wystartował z Instagramem. Więc zacząłem z drobną pomocą moich wnuków – napisał na Twitterze Donald Tusk.

 3. biedron22042018 22.04.2018

  Robert Biedroń namawia do obalenia rządu? I narzeka: "Bycie Polakiem stało się obciachem"

  "Wszystko co sprawi, że odsuniemy te niedemokratyczne siły od władzy jest dobre"

 4. pmm22042018 22.04.2018

  PiS przedstawi nowe rozwiązania dla niepełnosprawnych. Premier Morawiecki zdradza szczegóły

  "Chcemy, żeby Polska była wielka i za rok, i za dziesięć lat, i za sto lat"

 5. Andruszkiewiczwpolsce 22.04.2018

  Te oskarżenia oburzyły Andruszkiewicza. "Jesteście chorzy z nienawiści, leczcie się"

  Posła koła Wolni i Solidarni oburzyły "oskarżenia" pod własnym adresem. Swoim oponentom zasugerował... pójście do lekarza

 6. LGBT 22.04.2018

  Odmówił druku plakatów LGBT, został skazany przez sąd. Na tym jednak nie koniec

  Na 7 czerwca Sąd Najwyższy wyznaczył termin rozpoznania kasacji prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry w głośnej sprawie drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT. Prawomocnie sąd uznał Adama J. za winnego wykroczenia, ale odstąpił od kary

 7. Lichocka22042018 22.04.2018

  PiS zmienia zdanie w sprawie ustawy antyaborcyjnej? "To nieludzki projekt"

  Czy projekt ustawy antyaborcyjnej po raz kolejny upadnie w sejmowym głosowaniu? Po wypowiedzi poseł PiS Joanny Lichockiej można odnieść takie wrażenie. Posłanka określiła proponowane zmiany jako "nieludzkie" - informuje "Fakt"

 8. kacperplazynski22042018 22.04.2018

  Nieoficjalnie: Wiadomo, kto będzie kandydatem PiS-u na prezydenta Gdańska!

  Według informacji ujawnionych w Radiu Gdańsk przez Janusza Śniadka, Prawo i Sprawiedliwość podjęło decyzję dotyczącą wyboru kandydata na prezydenta Gdańska.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook