Jedynie prawda jest ciekawa

Cejrowski: komuna trwa

01.07.2014

„Na kluczowych stanowiskach państwowych zasiadają byli członkowie zbrodniczej organizacji komunistycznej PZPR”.

Wojciech Cejrowski na swoim profilu na Facebooku komentuje sprawę skandalicznego i obrazoburczego przedstawienia „Golgota Picnic”, a także sposób, w jaki do protestów w tej sprawie odnosi się policja.

„Ludzie protestujący przeciwko bluźnierczemu przedstawieniu "Golgota Picnic", w tym modlący się starsi ludzie, zostali rozpędzeni przez policję” - pisze dziennikarz. I dodaje, że to jak za komuny. „Tak bywało za komuny i jestem do tego przyzwyczajony. Nie mam też złudzeń - wciąż rządzą nami komuniści i w tym sensie komuna trwa” - podkreśla.

Cejrowski wskazuje, że komuniści zajmują obecnie wiele kluczowych stanowisk. „W Sejmie i na kluczowych stanowiskach państwowych zasiadają byli członkowie zbrodniczej organizacji komunistycznej PZPR. Ponadto kluczowe osoby u władzy to byli współpracownicy komunistycznej służby bezpieczeństwa, czyli instytucji zajmującej się szpiegowaniem, prześladowaniem, torturowaniem i zabijaniem Polaków niewygodnych dla PZPR” - przypomina.

Odnosi się również przy tej okazji do jednego z „bohaterów” afery taśmowej. „Pierwszy z brzegu osobnik, który piastuje dzisiaj wysoki urząd i ma opisane powyżej 'kwalifikacje' to niejaki Marek Belka - według akt SB zarejestrowany jako KO 'Belch', 'Nawal'” - opisuje Cejrowski.

„U władzy jest wielu takich jak on, więc modlący i protestujący będą rozpędzani” - kwituje Cejrowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270pkw 17.12.2017

  Ruszają prace nad zmianami w Kodeksie wyborczym

  Trzy senackie komisje na wspólnym posiedzeniu w poniedziałek rozpoczną prace nad uchwalonymi przez Sejm zmianami w Kodeksie wyborczym oraz ustawach samorządowych. Nowela wprowadza m.in. dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast oraz zmienia sposób wyboru członków PKW.

 2. 1270promocja 17.12.2017

  Antoni Macierewicz: jesteście elitą, armia to fundament bezpieczeństwa i patriotyzmu

  Szef MON Antoni Macierewicz podczas niedzielnej promocji oficerskiej żołnierzy rezerwy podkreślił, że armia to fundament nie tylko bezpieczeństwa, ale wartości patriotycznych. Zaapelował do żołnierzy o przypominanie historii po to, żeby "Polakom nie towarzyszyło kłamstwo".

 3. gdynia17122017 17.12.2017

  Wojsko otworzyło ogień do robotników idących do pracy. Zginęło 45 osób, 1165 odniosło rany

  47 lat temu, 17 grudnia 1970 r. w Gdyni wojsko otworzyło ogień do robotników idących do pracy. Było to najtragiczniejsze wydarzenie w czasie pacyfikacji robotniczych protestów na Wybrzeżu dokonanej przez władze komunistyczne - w jej wyniku zginęło 45 osób, a 1 165 odniosło rany.

 4. KijowskiYT17122017 17.12.2017

  Kijowski nie ma wstydu! Zebrał 32 tysiące złotych i mówi: Będziemy mogli spokojnie przeżyć święta

  Były lider Komitetu Obrony Demokracji najprawdopodobniej zdecyduje się jednak pozostać w Polsce. Sympatycy zorganizowali zrzutkę na jego utrzymanie

 5. Morawiecki17122017 17.12.2017

  Morawiecki o Grudniu'70: to był korytarz do wolności

  Pamiętamy, że Gdynia i ten kawałek Polski przed II Wojną Światową był nazywany korytarzem; dla mnie symbolicznie to, co się działo w 1970 r., potem w 1980 r. to był taki korytarz do wolności - mówił na spotkaniu m.in. z uczestnikami wydarzeń na Wybrzeżu premier Mateusz Morawiecki

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook