Jedynie prawda jest ciekawa

Cejrowski: komuna trwa

01.07.2014

„Na kluczowych stanowiskach państwowych zasiadają byli członkowie zbrodniczej organizacji komunistycznej PZPR”.

Wojciech Cejrowski na swoim profilu na Facebooku komentuje sprawę skandalicznego i obrazoburczego przedstawienia „Golgota Picnic”, a także sposób, w jaki do protestów w tej sprawie odnosi się policja.

„Ludzie protestujący przeciwko bluźnierczemu przedstawieniu "Golgota Picnic", w tym modlący się starsi ludzie, zostali rozpędzeni przez policję” - pisze dziennikarz. I dodaje, że to jak za komuny. „Tak bywało za komuny i jestem do tego przyzwyczajony. Nie mam też złudzeń - wciąż rządzą nami komuniści i w tym sensie komuna trwa” - podkreśla.

Cejrowski wskazuje, że komuniści zajmują obecnie wiele kluczowych stanowisk. „W Sejmie i na kluczowych stanowiskach państwowych zasiadają byli członkowie zbrodniczej organizacji komunistycznej PZPR. Ponadto kluczowe osoby u władzy to byli współpracownicy komunistycznej służby bezpieczeństwa, czyli instytucji zajmującej się szpiegowaniem, prześladowaniem, torturowaniem i zabijaniem Polaków niewygodnych dla PZPR” - przypomina.

Odnosi się również przy tej okazji do jednego z „bohaterów” afery taśmowej. „Pierwszy z brzegu osobnik, który piastuje dzisiaj wysoki urząd i ma opisane powyżej 'kwalifikacje' to niejaki Marek Belka - według akt SB zarejestrowany jako KO 'Belch', 'Nawal'” - opisuje Cejrowski.

„U władzy jest wielu takich jak on, więc modlący i protestujący będą rozpędzani” - kwituje Cejrowski.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Słowa kluczowe:

Wojciech Cejrowski

,

Polska

,

polityka

,

sztuka

CS147fotMINI

Czas Stefczyka 147/2017

PDF (5,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook