Jedynie prawda jest ciekawa

Cejrowski: Jaruzelski był sowieckim oficerem i zdrajcą ojczyzny

30.05.2014

„To jest poniżające dla Rzeczpospolitej, by z honorami Wojska Polskiego żegnać sowieckiego pachołka, człowieka, który niszczył naród” - mówi Wojciech Cejrowski.

Decyzja o pogrzebie Wojciecha Jaruzelskiego z państwowymi honorami jest poniżająca dla Rzeczpospolitej – uważa Wojciech Cejrowski. W Radiu Wnet przekonywał, że „na ten grób powinniśmy splunąć i odesłać do nadawcy, czyli do Putina”.

„Ucieczka Jaruzelskiego do czyśćca, jak sądzę, powinna powodować, że będziemy szybciej działać i zapuszkujemy takich zbrodniarzy, jak Kiszczak, albo zapakujemy ich do pociągu i wyślemy do nadawcy. Oni w Moskwie powinni dożywać swoich dni” - wskazywał znany podróżnik i dziennikarz.

„To jest poniżające dla Rzeczpospolitej, by z honorami Wojska Polskiego żegnać sowieckiego pachołka, człowieka, który niszczył naród” - dodaje Cejrowski.

Gość Radia Wnet uważa, że mówienie, że Jaruzelski był prezydentem Polski jest manipulacją. „Jaruzelski był sowieckim oficerem i zdrajcą ojczyzny. Nigdy nie był generałem polskim, był szefem władzy okupacyjnej, sowieckiej ekipy montowanej siłą w Polsce” - przypomina dziennikarz.

Dodaje, że Jaruzelski „nie był nigdy demokratycznie wybrany, więc nie był prezydentem RP”.

TK,wPolityce.pl
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook