Jedynie prawda jest ciekawa


Bolesna wpadka Krajewskiej. Zapomniała się przelogować?

07.01.2018
Krajewskatt
Bolesna wpadka Krajewskiej. Zapomniała się przelogować?

Była poseł PO podejrzana jest o przywłaszczenie 320 tysięcy złotych na szkodę Fundacji Szkoły Społecznej w Warszawie.

Tweeta o treści "Boże, Pani Ligio przeczytałam właśnie….bardzo mi przykro i bardzo pani współczuje! Absolutnie nie zasłużyła Pani na takie oszczerstwa!!! Tyle ile pracy, serca, dobrej energii włożyła Pani w każdego ucznia, nauczyciela, rodzica przez te wszystkie lata….po prostu brak mi słów!" można było przeczytać na Twitterze... samej zainteresowanej, czyli Ligii Krajewskiej.

Dopiero po jakimś czasie była posłanka przyznała, że wrzuciła po prostu cytat z jednego z SMS-ów jakie otrzymała. Niestety, zapomniała, że w takim przypadku należy użyć pewnego znaku interpunkcyjnego. Ale to nieważne, bo i tak winne są "pisowskie mendy".Ligia Krajewska podejrzana jest o przywłaszczenie 320 tysięcy złotych na szkodę Fundacji Szkoły Społecznej w Warszawie. Według tekstu na portalu Onet.pl, prokuratura postawiła już zarzuty byłej posłance Platformy Obywatelskiej.

Według tekstu w serwisie Onet.pl, była posłanka miała obciążyć fundację prywatnymi zakupami, a braki uzupełniała fałszywymi fakturami. Krajewska nie przyznaje się do winy, jednocześnie podjęła decyzję o rezygnacji z członkostwa w partii.

Fundacja i szkoła funkcjonowały od 1989 roku, Ligia Krajewska była dyrektorką placówki. Według pierwszych ustaleń śledczych, posłanka przedstawiała fałszywe faktury, by ukryć brakujące w Fundacji pieniądze.

Była już posłanka Platformy Obywatelskiej zapowiada, iż będzie walczyć o oczyszczenie swojego dobrego imienia.

– Osoby, które doniosły na mnie z zemsty, w tym czasie, którego dotyczą te zarzuty, czyli przed 2007 rokiem, pełniły funkcje w zarządzie fundacji –
mówi w rozmowie z Onetem.

Na zarzuty zareagowała już fundacja, która usunęła zdjęcie Ligii Krajewskiej ze swojej strony internetowej. - Nie wygumkujecie mnie,dzięki mnie macie pracę wszyscy. Teraz chcecie mnie dokuczyć,wstyd‼️ - napisała na Facebooku Krajewska, publikując sreenshoty z wyglądu strony przed zmianami.

kh

Warto poczytać

 1. 1270rozlewkrwijpg 22.07.2018

  "Opozycja chce, żeby w Polsce doszło do rozlewu krwi"

  Mam wrażenie, że opozycja chce, żeby w Polsce doszło do rozlewu krwi - powiedział w niedzielę szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski, komentując ostatnie ataki na biura poselskie PiS.

 2. sasin-22072018 22.07.2018

  Czarczasty grozi więzieniem politykom PiS oraz sędziom. Bezbłędna odpowiedź Sasina

  Robimy to, na co umówiliśmy się z Polakami, umawialiśmy się na radykalną reformę sądownictwa - mówił w niedzielę szef KSRM Jacek Sasin. "Będziecie siedzieć, a sędziowie, którzy pójdą na współpracę z wami, zostaną zwolnieni z wykonywania zawodu" - odpowiedział szef SLD Włodzimierz Czarzasty

 3. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 4. pispzpr21072018 22.07.2018

  Zdewastowano biura parlamentarzystów PiS. Wandale pomazali je farbą

  Przed wejściem do biura pojawił się napis: "Czas na sąd ostateczny", a na drzwiach i oknach napisano: "PZPR".

 5. policja21072018 21.07.2018

  Tak amerykańska policja radzi sobie z demonstrantami

  Warto zestawić obrazki z Polski z tymi, na których widać zachowanie amerykańskich funkcjonariuszy.

 6. monika-miller 21.07.2018

  Seksowna wnuczka Leszka Millera wyjawiła swój sekret. Ostra reakcja dziadka!

  Monika Miller to prawdziwa gwiazda mediów społecznościowych. Znana jest jest nie tylko z powodu swojej urody i dużej liczby tatuaży. Wnuczka Leszka Millera lubi też zaskoczyć media oryginalną i ciekawą wypowiedzią. Nie inaczej było ostatnio, gdy... pochwaliła się swoją biseksualną orientacją.

 7. policja-20072018 21.07.2018

  Dziennikarz TVN wzywał policję do zaatakowania polityków?

  Prowadzący program w TVN24 nawoływał polską policję do wypowiedzenia posłuszeństwa władzy państwowej; czy Discovery akceptuje taki przekaz swojej telewizji? - zapytał w sobotę na Twitterze wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook