Jedynie prawda jest ciekawa


AON odznaczyła premiera Tuska

02.10.2013

Akademia Obrony Narodowej przyznała premierowi honorowy tytuł Człowieka Wielkiej Wiedzy, Honoru i Wspaniałego Serca. To nie żart. Opozycja nie zostawia na geście AON suchej nitki.

Premier Donald Tusk kolekcjonuje kolejne tytuły i odznaczenia. We wtorkowy poranek szef rządu wziął udział w otwarciu roku akademickiego w Akademii Obrony Narodowej. Myliłby się jednak ten, kto uważałby, że na uczestnictwie się skończyło. Tusk wygłosił przemówienie, a od wdzięcznej za przybycie uczelni otrzymał dość oryginalny prezent.

Jak informuje "Rzeczpospolita", AON przyznała premierowi honorowy tytuł Człowieka Wielkiej Wiedzy, Honoru i Wspaniałego Serca. To nie żart. Opozycja nie zostawia na geście AON suchej nitki:

"Nie widziałem większego wazeliniarstwa w ostatnim czasie. I to nie jest żart. Wiele osób mi nie wierzyło nawet, że taki fakt mógł mieć miejsce" - przekonuje poseł PiS Andrzej Jaworski.

A więc już nie tylko Słońce Peru i niemiecka nagroda im. Walthera Rathenaua. Polska rzeczywistość chce za wszelką cenę naśladować zagraniczne wzorce. 

svl, PAP, "Rzeczpospolita" 

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook