Jedynie prawda jest ciekawa


Ależ wpadka posłanki Schmidt. Wystąpiła z Nowoczesnej, ale wciąż bawi!

16.05.2018
joanna16052018
Ależ wpadka posłanki Schmidt. Wystąpiła z Nowoczesnej, ale wciąż bawi!

Można wyjść z Nowoczesnej, ale Nowoczesna nie wyjdzie z ciebie – ta parafraza znanego powiedzenia jest chyba najlepszym podsumowaniem wpisu Joanny Schmidt na Twitterze.

Była posłanka ugrupowania, któremu w przeszłości szefował Ryszard Petru, złożyła życzenia prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Dość specyficzne życzenia, nawet jak na wyśrubowane standardy Nowoczesnej.

 – Szanowny Panie Prezydencie #PAD, zamiast 100 lat, życzę Panu tylko dwóch, które pozostały do końca kadencji. Z pozdrowieniami – napisała posłanka. 

Zabawna i nieco przerażająca wpadka nie uszła uwadze internautów, którzy zasugerowali, by Joanna Schmidt jeszcze raz przyjrzała się temu, co napisała. Wpis został błyskawicznie skasowany, a w kolejnej próbie było już lepiej.

Dd_Ubx_BHX0_AEnjs5

- Teraz bardziej zrozumiale: Szanowny Panie Prezydencie #PAD, 100 lat w zdrowiu, ale już tylko dwóch jako głowy państwa. Z pozdrowieniami😊- wpisała Joanna Schmidt w swoim następnym wpisie.

Pozwalamy sobie jednocześnie skorzystać z tej okazji i również złożyć Panu Prezydentowi najlepsze i najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Życzymy stu lat w zdrowiu, szczęściu i z taką „opozycją”*. Wspieramy pracę Głowy Państwa dobrym słowem i trzymamy kciuki za mądry dobór doradców. 

* - słowo „opozycja” wzięliśmy oczywiście w cudzysłów, bo pamiętamy, iż Andrzej Duda jest prezydentem wszystkich Polaków, a nie tylko tych, którzy na niego głosowali. Z pewnością z takiego właśnie stanu rzeczy wynikają takie a nie inne życzenia posłanki Schmidt.

ac

Warto poczytać

 1. 1270lupaszko 24.05.2018

  Młodzież Wszechpolska chce organizować patrole na ul. im. Szendzielarza "Łupaszki"

  Młodzież Wszechpolska chce organizować patrole, aby na ulicy im. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki" w Białymstoku nie pojawiły się ponownie napisy dotyczące patrona ulicy.

 2. 1270dudasrem 24.05.2018

  Prezydent Andrzej Duda: w tym regionie germanizacja się nie udała

  Śrem to miasto bohaterów niepodległości - powiedział prezydent Andrzej Duda w czwartek na spotkaniu w wielkopolskim Śremie. Prezydent podziękował mieszkańcom za ich wkład w odzyskanie przez Polskę niepodległości. Podkreślił, że w tym regionie "germanizacja się nie udała".

 3. 1270joachim 24.05.2018

  "Będziemy dokładać starań, żeby wszyscy obywatele mieli takie samo poczucie bezpieczeństwa"

  Będziemy dokładać wszelkich starań, żeby wszyscy obywatele mieli takie samo poczucie bezpieczeństwa, a funkcjonariusze mieli godne warunki, żeby o to bezpieczeństwo dbać - powiedział w czwartek w Gdyni minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński.

 4. walesa24052018 24.05.2018

  Jak SB opisywała Lecha Wałęsę? Znany historyk udostępnił notatkę służb

  Sławomir Cenckiewicz ujawnił na Twitterze fragment notatki przygotowanej przez Służby Bezpieczeństwa, które opracowały portret psychologiczny Lecha Wałęsy.

 5. 1270menty01 24.05.2018

  Rosjanin napisał prawdę o pakcie Ribbentrop-Mołotow – został skazany

  Rosja skutecznie walczy z nieprawomyślnością. Od kilku lat eliminuje z internetu i przestrzeni publicznej treści, które mogą godzić w jedyną słuszną wizję świata i historii proponowaną przez Kreml

 6. 1270duda01 24.05.2018

  Trzy lata temu Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie

  Mijają trzy lata od wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Pełniąc funkcję głowy państwa Andrzej Duda odwiedził 176 miejscowości w Polsce, złożył 67 wizyt zagranicznych, przyjął 97 szefów państwa, rządów i następców tronu

 7. 1270morawieckirozwoj 23.05.2018

  Morawiecki: postawiliśmy przed sobą zadanie równomiernego rozwoju Polski

  Inaczej niż nasi poprzednicy postawiliśmy przed sobą takie zadanie, żeby Polska rozwijała się równomiernie - powiedział w środę w Bystrzycy Kłodzkiej premier Mateusz Morawiecki. Apelował o wsparcie dla obozu rządzącego tak, aby mógł "przez najbliższe 5-10 lat zmieniać Polskę".

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook