Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Akcja PiS-u "Czas na zmiany!"

29.06.2014

W ramach inicjatywny odbędą się spotkania z posłami, senatorami i parlamentarzystami, którzy odwiedzą wszystkie powiaty w kraju.

PiS rozpoczyna akcję „Czas na zmiany”. W jej ramach odbędą się spotkania z posłami, senatorami i parlamentarzystami, którzy odwiedzą wszystkie powiaty w kraju. Podczas spotkań politycy będą konfrontować oficjalne wypowiedzi rządu Donalda Tuska, z tym, co usłyszeliśmy na taśmach, analizować skutki afery taśmowej. Członkowie PiS przedstawią także plany swojego ugrupowania, aby PO nie mogła zamieść skandalu pod dywan.

Dzisiaj media próbują postawić tezę – że wszystko w porządku, że kryzys skończony, Donald Tusk odzyskał inicjatywę i teraz będzie dzielnie i z pełną determinacją walczył o dobro Polski. Sytuacja wygląda jednak w taki sposób, że mamy u władzy ludzi, którzy dla własnych celów, dla własnych ambicji kupczą nasza ojczyzną, nie oglądając się na żadne standardy, na suwerena jakim jest naród, jest w stanie narazić nasze bezpieczeństwo, łamać Konstytucję, wydawać publiczne pieniądze wyrażać się o naszej ojczyźnie w najbardziej plugawych i ordynarnych słowach. Dlatego tak ważne jest by naród i ludzi uświadamiać. Dlatego w najbliższą niedzielę wszyscy parlamentarzyści PiS spotkają się z mieszkańcami wszystkich powiatów w całym kraju - tłumaczy poseł Joachim Brudziński, szef komitetu wykonawczego PiS.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w okręgu Lubuskim i Pilskim. O godzinie 16 Jarosław Kaczyński odwiedzi Międzyrzeckim Dom Kultury, a o 18 Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie.

Podczas spotkań politycy będą rozdawać specjalne biuletyny, w których widać zestawienie oficjalnych wypowiedzi polityków Platformy z tymi, które słychać na taśmach.

mc
[fot. pis.org.pl]

Słowa kluczowe:

PiS

,

opozycja

,

zmiany

,

polityka

,

spotkania

Warto poczytać

 1. 5fa2195364304f73b6c751d851a32433 25.05.2017

  Mucha: Pytania wyłonią się z konsultacji

  „Prezydent podkreślał, że w tej sprawie będą się wypowiadać przede wszystkim Polacy”.

 2. powazki 25.05.2017

  25. ekshumacja smoleńska

  Z Cmentarza Wojskowego na warszawskich Powązkach ekshumowano w czwartek kolejną - 25. - ofiarę katastrofy smoleńskiej. Prokuratura nie ujawnia, o czyj grób chodzi.

 3. komisjawer 24.05.2017

  Kandydaci do komisji weryfikacyjnej-zaopiniowani

  Sejmowa komisja ustawodawcza pozytywnie zaopiniowała w środę siedmiu kandydatów do komisji weryfikacyjnej ws. reprywatyzacji w stolicy. Negatywnie zaopiniowano zaś kandydata Nowoczesnej posła Jerzego Meysztowicza. Sejm ma wybrać członków komisji w czwartek.

 4. szczerskipapSISI 24.05.2017

  Szczerski o szczycie NATO

  Naszym oczekiwaniem jest potwierdzenie trwałości zobowiązań warszawskiego szczytu NATO - powiedział w środę szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski zapowiadając udział prezydenta Andrzeja Dudy w spotkaniu szefów państw Sojuszu Północnoatlantyckiego w Brukseli.

 5. mid-17524148 24.05.2017

  B. właściciel Jet Air przed komisją ds. Amber Gold

  "Pierwszy kontakt z Marcinem P. miałem w czerwcu 2011 r.; dzień po naszym spotkaniu i przedstawieniu propozycji inwestycji w Jet Air przelano nam pieniądze" – mówił były właściciel OLT Jet Air Poland Krzysztof Wicherek w środę przed komisją śledczą ds. Amber Gold.

 6. mid-17523010 24.05.2017

  Macierewicz: Zobowiązuję się do służby Polsce

  „Trzeba, by na czele rządu stali tacy ludzie, którzy rozumieją, czym jest bezpieczeństwo, patriotyzm i Ojczyzna”.

 7. macierewiczpap 24.05.2017

  Przepadł wniosek o wotum nieufności dla Macierewicza

  Sejm odrzucił wniosek PO o wotum nieufności wobec szefa MON min. Antoniego Macierewicza. W głosowaniu 190 posłów opowiedziało się za jego odwołaniem, 238 – przeciw, a 14 wstrzymało się od głosu.

 8. mid-17524161 24.05.2017

  Ostre słowa premier Szydło w obronie szefa MON

  "Dokąd zmierzasz Europo? Powstań z kolan, bo będziesz opłakiwała codziennie swoje dzieci!"

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook