Jedynie prawda jest ciekawa

Akcja PiS-u "Czas na zmiany!"

29.06.2014

W ramach inicjatywny odbędą się spotkania z posłami, senatorami i parlamentarzystami, którzy odwiedzą wszystkie powiaty w kraju.

PiS rozpoczyna akcję „Czas na zmiany”. W jej ramach odbędą się spotkania z posłami, senatorami i parlamentarzystami, którzy odwiedzą wszystkie powiaty w kraju. Podczas spotkań politycy będą konfrontować oficjalne wypowiedzi rządu Donalda Tuska, z tym, co usłyszeliśmy na taśmach, analizować skutki afery taśmowej. Członkowie PiS przedstawią także plany swojego ugrupowania, aby PO nie mogła zamieść skandalu pod dywan.

Dzisiaj media próbują postawić tezę – że wszystko w porządku, że kryzys skończony, Donald Tusk odzyskał inicjatywę i teraz będzie dzielnie i z pełną determinacją walczył o dobro Polski. Sytuacja wygląda jednak w taki sposób, że mamy u władzy ludzi, którzy dla własnych celów, dla własnych ambicji kupczą nasza ojczyzną, nie oglądając się na żadne standardy, na suwerena jakim jest naród, jest w stanie narazić nasze bezpieczeństwo, łamać Konstytucję, wydawać publiczne pieniądze wyrażać się o naszej ojczyźnie w najbardziej plugawych i ordynarnych słowach. Dlatego tak ważne jest by naród i ludzi uświadamiać. Dlatego w najbliższą niedzielę wszyscy parlamentarzyści PiS spotkają się z mieszkańcami wszystkich powiatów w całym kraju - tłumaczy poseł Joachim Brudziński, szef komitetu wykonawczego PiS.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w okręgu Lubuskim i Pilskim. O godzinie 16 Jarosław Kaczyński odwiedzi Międzyrzeckim Dom Kultury, a o 18 Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie.

Podczas spotkań politycy będą rozdawać specjalne biuletyny, w których widać zestawienie oficjalnych wypowiedzi polityków Platformy z tymi, które słychać na taśmach.

mc
[fot. pis.org.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook