Jedynie prawda jest ciekawa


Agresywna Rafalala atakuje dziewczynkę na ulicy. Gdzie jest policja? [WIDEO]

14.04.2018
RafalalaFB
Agresywna Rafalala atakuje dziewczynkę na ulicy. Gdzie jest policja? [WIDEO]

Znana(y) transseksualista publikuje na Snapchacie filmik, na którym obrzuca stekiem wulgaryzmów dziewczynkę, która miała śmiać się z jej wyglądu. Na nagraniu widać, że dziewczynka została oblana nieznaną substancją.

- Niektórzy gratulują, niektórzy uważają, że przesadziłam. Jestem impulsywna, jestem człowiekiem, nie jestem robotem. Jeżeli ktoś mnie mija, komentuje mnie i to jest osoba, która ma dwanaście, trzynaście lat i bez żenady dorosłą osobę komentuje i śmieje się jej w twarz, wybucha śmiechem, no to niech liczy się z konsekwencjami - powiedziała kilka godzin później, umieszczając na Snapchacie kolejne nagranie.

Sprawą zainteresował się już Instytut na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, który zaoferował bezpłatną pomoc prawną rodzicom i dziecku. Do działań wezwał również Wojciech Wybranowski z "Do Rzeczy". - Czy Policja wszczela postępowanie wobec niejakiego Rafalali, mezczyzny przebierajacego się za kobietę, ktory jak widac na załączonym filmie~ zaatakował nieletnią? - pyta na twitterze Wybranowski. - Skoro sciga się np kibicow za wulgaryzmy w miejscach publicznych rowniez Rafalalala ( biorac pod uwagę liczbę k.. jakie rzucil) powinien zaplacic niezla grzywnę - dodaje publicysta.

To nie pierwszy przypadek agresywnego zachowania Rafalali. W 2015 roku w studiu telewizji Polsat oblała ona wodą Artura Zawiszę (Ruch Narodowy). 

kh
Fot: FB/Rafalala

Warto poczytać

 1. protest-20072018 20.07.2018

  Akt wandalizmu w trakcie protestu. Jego uczestnicy domagają się "sądu ostatecznego"

  "Czas na sąd ostateczny" - taki napis wykonany sprayem umieścili w nocy z czwartku na piątek na elewacji budynku sejmowego protestujący pod gmachem parlamentu

 2. 1270primemateusz 19.07.2018

  Premier: apeluję do opozycji o zdrowy rozsądek

  Chciałbym zaapelować do opozycji, żeby bezpieczeństwo granicy zdrowego rozsądku zapanowało; żeby nie zdarzały się takie rzeczy, że jacyś awanturnicy są wwożeni na teren Sejmu w bagażnikach - mówił w czwartek w Sejmie premier Mateusz Morawiecki.

 3. gersdorf03072018 19.07.2018

  Gersdorf w liście do prezydenta: moja kadencja w SN trwa do 2020 r.; nie może zostać skrócona ustawą

  Zostałam prawidłowo powołana na stanowisko I prezes Sądu Najwyższego; zgodnie z Konstytucją moja kadencja w SN trwa do 30 kwietnia 2020 roku i nie może zostać skrócona żadną ustawą - napisała sędzia Małgorzata Gersdorf w liście skierowanym do prezydenta Andrzeja Dudy.

 4. chmajwassermann18072018 19.07.2018

  Małgorzata Wassermann kontra Marek Chmaj. Pełnomocnik Rostowskiego tłumaczy się ze słynnego już zdjęcia

  Po jednej stoi gniewny, niemal czerwony z wściekłości Marek Chmaj. Obok dumna i wyprostowana Małgorzata Wassermann, przewodnicząca komisji ds. Amber Gold.

 5. 1270tatrere 19.07.2018

  Wybierasz się na wakacje w góry? Lepiej to przeczytaj

  Na skutek ulewnych deszczy, ujęcie wody w Małem Cichem zasilające wodociąg dla wsi Poronin, zostało w czwartek zanieczyszczone. Woda nie nadaje się do spożycia. Odbudowa zniszczonego ujęcia może potrwać kilka dni.

 6. Petru-15062018 19.07.2018

  Troje posłów z zakazem wjazdu na teren Sejmu

  Troje posłów - Ryszard Petru, Joanna Schmidt i Joanna Scheuring-Wielgus, którzy w środę uczestniczyli w zorganizowaniu transportu na teren Sejmu osobom postronnym, nie może wjeżdżać do parlamentu do końca bieżącego posiedzenia - poinformował dyrektor Centrum Informacyjne Sejmu Andrzej Grzegrzółka.

 7. weiss19072018 19.07.2018

  Szewach Weiss naprawdę obraził Polaków. Tłumaczenie nie pozostawia złudzeń

  W niedawno przeprowadzonym wywiadzie prof. Szewach Weiss wypowiadał się na temat relacji polsko-żydowskich w kontekście II wojny światowej. Jak donoszą angielskojęzyczne media, profesor miał oskarżyć polski rząd na uchodźstwie o mordowanie żydów.

 8. cba18072018 18.07.2018

  Przemysław M. zatrzymany przez CBA. Podejrzany o udział w grupie przestępczej wyłudzającej podatek VAT

  Dzięki wspólnej pracy CBA, ABW i Prokuratury Okręgowej w Zamościu zatrzymano dziś członków zorganizowanej grupy przestępczej, która w latach 2015-2016 działając wspólnie i w porozumieniu naraziła Skarb Państwa na straty sięgające blisko 7 milionów złotych

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook