Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Agata Duda w nowym spocie

12.05.2015

Sztab Andrzeja Dudy nie próżnuje, chce wykorzystać zamieszanie panujące w otoczeniu Bronisława Komorowskiego i rusza z kolejnym pozytywnym spotem wyborczym.

Klip podczas konferencji prasowej w siedzibie PiS przedstawiła szefowa sztabu Dudy, Beata Szydło. Widzimy w nim wypowiedź Agaty Dudy, małżonki kandydata PiS z końcowej konwencji wyborczej.

- Zaufałam mu 20 lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam. Gdy Andrzej obiecuje godne życie w bezpiecznej Polsce, to nie jest to pusta obietnica, on ją na pewno spełni- mówi Kornhauser-Duda.

Zobacz spot: www.youtube.com/watch?v=r2595QncTMo

Także nowy spot „Budzik dla Komorowskiego” został opublikowany na oficjalnym profilu Pawła Kukiza na Facebooku.

- Wyniki pierwszej tury wyborów zamotywały prezydenta do uwiarygodnienia się. Będzie teraz pierwszym antysystemowcem w kraju i zawalczy o wyborców Pawła Kukiza – słyszymy w nowym spocie.

W filmie tym bardzo dokładnie przypomniane zostały słowa obecnego prezydenta w stosunku do Kukiza, które padły przed pierwszą turą wyborów.

Nie zapomniano także, „eksperckich” wypowiedziach Stefana Niesiołowskiego na temat udziału Kukiza w wyborach prezydenckich.

Zobacz „Budzik dla Komorowskiego”: www.youtube.com/watch?v=BFLsjxZ1F18

maf/mmil

[Fot. PAP/Jacek Turczyk]

Warto poczytać

 1. dudapapgrygiel 28.05.2017

  Prezydent na pielgrzymce mężczyzn w Piekarach Śl.

  Powołaniem i zadaniem chrześcijan jest czynienie dobra wszędzie tam, gdzie brakuje sprawiedliwości i miłości społecznej - mówił abp Wiktor Skworc do uczestników dorocznej pielgrzymki mężczyzn. W uroczystości uczestniczył prezydent RP Andrzej Duda.

 2. ksszydlopapbednarczyk 28.05.2017

  Ks. Szydło, syn premier, odprawił Mszę prymicyjną

  Ks. Tymoteusz Szydło, syn premier Beaty Szydło, odprawił w niedzielę prymicyjną mszę św. w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w rodzinnym Przecieszynie. W Eucharystii uczestniczyła rodzina wyświęconego dzień wcześniej księdza, w tym szefowa rządu.

 3. pispapdelmanowicz 28.05.2017

  Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS

  "Podkarpacie potrzebuje przyśpieszenia" - posłowie PiS na wyjazdowym posiedzeniu klubu w Strachocinie. W przyjętym stanowisku podkreślili m.in. konieczność budowy nowych przejść granicznych ze Słowacją i Ukrainą.

 4. macierewiczzolnierzepapSI 28.05.2017

  Weterani świętują w Giżycku

  Kilkuset żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych - uczestników misji zagranicznych - wzięło udział w centralnych obchodach Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa, które odbyły się w niedzielę w Giżycku. Do wieczora trwa tam jeszcze piknik weterana.

 5. mid-17526086 28.05.2017

  Łapiński: prezydent USA odwiedzi Polskę

  Krzysztof Łapiński powiedział, że prezydent Duda podczas szczytu NATO w Brukseli spotkał się z Trumpem i było to „dłuższe spotkanie”.

 6. MKaminski2852017 28.05.2017

  SN zbada pytanie ws. prezydenckich ułaskawień

  Sędziowie SN zbada pytanie prawne dotyczące ułaskawienia przez prezydenta Andrzeja Dudę Mariusza Kamińskiego i innych b. członków szefostwa CBA.

 7. Krzysztof-Lozinski-gfdgdfgfdgdfs 27.05.2017

  Łoziński nowym szefem KOD

  "Dziękuję Mateuszowi za pracę, którą wykonał" - powiedział Łoziński.

 8. Antoni-Macierewicz-gfsdgfdg 27.05.2017

  Macierewicz spotkał się z weteranami

  Szef MON odwiedził uczestników zawodów strzeleckich dla weteranów i poszkodowanych na misjach, które odbyły się na strzelnicy k. Orzysza.

CS143fotMINI

Czas Stefczyka 143/2017

PDF (5,50 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook