Jedynie prawda jest ciekawa


12 maja - Kongres Mediów Niezależnych

15.04.2012

Kongres Mediów Niezależnych 12 maja w Warszawie!

Apelujemy: weź udział  w Kongresie Mediów Niezależnych 12 maja w Warszawie! Ale wcześniej – koniecznie demonstruj w obronie Telewizji Trwam 21 kwietnia też w Warszawie!

Żeby  wziąć udział w Kongresie Mediów Niezależnych należy:

1 - Wysłać jak najszybciej swoje zgłoszenie na adres fmn.biuro@gmail.com i otrzymać stamtąd potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia,

2 - prowadzić niezależną działalność medialną w dowolnej formie, zespołową lub indywidualną, zarejestrowaną lub nie – to bez znaczenia,

3 - być niezależnym  ( spełniać kryteria rzetelnego dziennikarstwa, nie uprawiać propagandy),

4 - stawić się 12 maja w siedzibie SDP przy ulicy Foksal 3/5 w Warszawie nie później niż  o  g.11-tej. Kongres będzie trwał  do g.17tej.

Podczas Kongresu ustalimy m.in. program działania na rzecz wolności słowa w Polsce  i równości konkurencji na rynku mediów. Wysłuchamy wykładu  ks. profesora Tadeusza Guza  na temat „media a chrześcijański system wartości”, weźmiemy udział w panelu „media alternatywne – alternatywa medialna” (Ewa Stankiewicz, Jerzy Targalski, Marek Deptuła, Krzysztof Karnkowski, Mateusz Dzieduszycki), wybierzemy naszą reprezentację na najbliższy rok.

Zapraszamy serdecznie!!!

W imieniu komitetu organizacyjnego Kongresu Mediów Niezależnych

Krzysztof Czabański
[fot. Jak]

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook