Jedynie prawda jest ciekawa


12 maja - Kongres Mediów Niezależnych

15.04.2012

Kongres Mediów Niezależnych 12 maja w Warszawie!

Apelujemy: weź udział  w Kongresie Mediów Niezależnych 12 maja w Warszawie! Ale wcześniej – koniecznie demonstruj w obronie Telewizji Trwam 21 kwietnia też w Warszawie!

Żeby  wziąć udział w Kongresie Mediów Niezależnych należy:

1 - Wysłać jak najszybciej swoje zgłoszenie na adres fmn.biuro@gmail.com i otrzymać stamtąd potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia,

2 - prowadzić niezależną działalność medialną w dowolnej formie, zespołową lub indywidualną, zarejestrowaną lub nie – to bez znaczenia,

3 - być niezależnym  ( spełniać kryteria rzetelnego dziennikarstwa, nie uprawiać propagandy),

4 - stawić się 12 maja w siedzibie SDP przy ulicy Foksal 3/5 w Warszawie nie później niż  o  g.11-tej. Kongres będzie trwał  do g.17tej.

Podczas Kongresu ustalimy m.in. program działania na rzecz wolności słowa w Polsce  i równości konkurencji na rynku mediów. Wysłuchamy wykładu  ks. profesora Tadeusza Guza  na temat „media a chrześcijański system wartości”, weźmiemy udział w panelu „media alternatywne – alternatywa medialna” (Ewa Stankiewicz, Jerzy Targalski, Marek Deptuła, Krzysztof Karnkowski, Mateusz Dzieduszycki), wybierzemy naszą reprezentację na najbliższy rok.

Zapraszamy serdecznie!!!

W imieniu komitetu organizacyjnego Kongresu Mediów Niezależnych

Krzysztof Czabański
[fot. Jak]

Warto poczytać

 1. lgbt23072018 23.07.2018

  Lewicowi aktywiści sprofanowali warszawski kościół św. Anny?

  Prezes Młodzieży Wszechpolskiej poinformował na Twitterze o złożonym do prokuratury zawiadomieniu o możliwości popełnienia przestępstwa przez aktywistów LGBT.

 2. szczerba23072018 23.07.2018

  Poseł Szczerba będzie miał kłopoty? Prokuratura zawiadomiona o możliwości popełnienia przestępstwa

  W związku z ujawnieniem danych personalnych policjantów i falą gróźb kierowanych w stosunku funkcjonariuszy oraz ich rodzin Komendant Główny Policji złoży zawiadomienie do prokuratury - zapowiedział w poniedziałek rzecznik KGP Mariusz Ciarka.

 3. 1270kgrobyu 23.07.2018

  Skandal! Hieny cmentarne obrabowały groby polskich żołnierzy pod Lwowem

  To raczej nie jest rosyjska prowokacja, przejaw nienawiści ze strony ukraińskich nacjonalistów tylko zwykła, ale jakże ordynarna bandycka grabież. Jak informuje „Nasz Dziennik” na lwowskich i podlwowskich cmentarzach rozkopywane i bezczeszczone są groby polskich żołnierzy

 4. piselblag23072018 23.07.2018

  Kolejne napisy na ścianach siedzib PiSu. Wilk: Obawiam się, że będzie coraz gorzej

  Nieznani sprawcy namalowali czerwoną farbą na ścianie budynku, w którym się mieści siedziba PiS w Elblągu napis "Czas na sąd ostateczny" oraz wulgarne słowo. O akcie wandalizmu została poinformowana w poniedziałek policja, która będzie prowadzić postępowanie w tej sprawie.

 5. berlin23072018 23.07.2018

  Makabryczne sceny w Berlinie. Nieznani sprawcy podpalili dwóch bezdomnych

  Dwaj nieznani sprawcy oblali w niedzielę późnym wieczorem płynem i podpalili dwóch bezdomnych oraz ich dobytek na stacji kolei miejskiej Schoeneweide w Berlinie. Zaatakowani doznali ciężkich poparzeń i przebywają w szpitalu - podała w poniedziałek policja.

 6. powroclaw23072018 23.07.2018

  Platforma Obywatelska rezygnuje z Ujazdowskiego. W zamian poprze Sutryka

  PO wycofuje poparcie dla kandydata na prezydenta Wrocławia Kazimierza M. Ujazdowskiego - poinformował w poniedziałek szef PO Grzegorz Schetyna. Zapowiedział, że wspólnego kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta miasta wskaże Nowoczesna.

 7. 1270kacperer 23.07.2018

  K.Płażyński: chcę być prezydentem Gdańska otwartym na wszystkie głosy

  Chcę być prezydentem otwartym, który będzie wsłuchiwał się we wszystkie głosy bez względu na przynależność partyjną i ideową - zadeklarował w poniedziałek w wywiadzie dla "Radia Gdańsk" kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska, Kacper Płażyński

 8. 1270lunapark 22.07.2018

  Dramat na wesołym miasteczku w Polsce. Zginął chłopiec

  9-letni chłopiec zmarł po wypadku, do jakiego doszło w niedzielę w wesołym miasteczku w Szczytnie (Warmińsko-mazurskie). Według policji do wypadku doszło w wyniku awarii karuzeli. Lunapark zamknięto.

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook