Jedynie prawda jest ciekawa

12 maja - Kongres Mediów Niezależnych

15.04.2012

Kongres Mediów Niezależnych 12 maja w Warszawie!

Apelujemy: weź udział  w Kongresie Mediów Niezależnych 12 maja w Warszawie! Ale wcześniej – koniecznie demonstruj w obronie Telewizji Trwam 21 kwietnia też w Warszawie!

Żeby  wziąć udział w Kongresie Mediów Niezależnych należy:

1 - Wysłać jak najszybciej swoje zgłoszenie na adres fmn.biuro@gmail.com i otrzymać stamtąd potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia,

2 - prowadzić niezależną działalność medialną w dowolnej formie, zespołową lub indywidualną, zarejestrowaną lub nie – to bez znaczenia,

3 - być niezależnym  ( spełniać kryteria rzetelnego dziennikarstwa, nie uprawiać propagandy),

4 - stawić się 12 maja w siedzibie SDP przy ulicy Foksal 3/5 w Warszawie nie później niż  o  g.11-tej. Kongres będzie trwał  do g.17tej.

Podczas Kongresu ustalimy m.in. program działania na rzecz wolności słowa w Polsce  i równości konkurencji na rynku mediów. Wysłuchamy wykładu  ks. profesora Tadeusza Guza  na temat „media a chrześcijański system wartości”, weźmiemy udział w panelu „media alternatywne – alternatywa medialna” (Ewa Stankiewicz, Jerzy Targalski, Marek Deptuła, Krzysztof Karnkowski, Mateusz Dzieduszycki), wybierzemy naszą reprezentację na najbliższy rok.

Zapraszamy serdecznie!!!

W imieniu komitetu organizacyjnego Kongresu Mediów Niezależnych

Krzysztof Czabański
[fot. Jak]

Warto poczytać

 1. 1270kwatera 22.10.2017

  Otwarto kwaterę żołnierzy poległych w obronie Warszawy w 1939 r.

  W niedzielę na cmentarzu przy ul. Wałbrzyskiej na Służewie kardynał Kazimierz Nycz poświęcił pomnik i nowo otwartą kwaterę wojenną żołnierzy Wojska Polskiego poległych w obronie Warszawy w 1939 r. i ofiar cywilnych zabitych w wyniku niemieckich bombardowań.

 2. 1270policja 22.10.2017

  Mariusz Kamiński przedstawi założenia ustawy o jawności życia publicznego

  Założenia ustawy o jawności życia publicznego przedstawią w poniedziałek na konferencji prasowej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński i jego zastępca Maciej Wąsik. Ustawa ma zmienić polskie prawo antykorupcyjne.

 3. Misjewiki 22.10.2017

  "Wszyscy jesteśmy wezwani, by być misjonarzami"

  Wszyscy jesteśmy wezwani, by być misjonarzami i głosić Chrystusa w swoich środowiskach - mówił z okazji Światowego Dnia Misyjnego przewodniczący Komisji Episkopatu Polski ds. Misji bp Jerzy Mazur. Podziękował też za ofiary składane na rzecz misji.

 4. Rezydenciprotest22102017 22.10.2017

  Prezydent włączy się w spór dotyczący rezydentów? Jest komentarz ministra

  W tym momencie protestu rezydentów nie ma potrzeby wchodzenia prezydenta w jego rozstrzygnięcie, ponieważ to sprawa między rządem, a protestującymi lekarzami - uważa prezydencki minister Andrzej Dera.

 5. MuzeumIIWSwiki 22.10.2017

  W Gdańsku stanie pomnik bohatera? "Zrobię wszystko żeby powstał".

  Składam dziś deklarację, że zrobię wszystko, aby przed Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku stanął pomnik rotmistrza Witolda Pileckiego - powiedział w sobotę dyrektor tej placówki Karol Nawrocki. Dodał, że powoła w tym celu społeczny komitet budowy pomnika.

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook