Jedynie prawda jest ciekawa

Zybertowicz: Duda ma charyzmę

14.05.2015

Nieprzychylne Andrzejowi Dudzie media zarzucają mu brak charyzmy.

Z taką teorią nie zgadza się prof. Andrzej Zybertowicz

„Gdyby telewizja pokazała spotkanie chociażby w wypełnionej po brzegi hali w Toruniu i entuzjazm zebranych, charyzma Dudy nie ulegałaby dla nikogo wątpliwości. A notowania Bronisława Komorowskiego znacznie prędzej poleciałyby na łeb i na szyję.”- powiedział Zybertowicz w rozmowie z Super Expressem.

Prezydent Komorowski odmawia udziału w specjalnej debacie wyborczej, zorganizowanej przez Pawła Kukiza.

„To próba minimalizowania strat. Prezydent, nie idąc na debatę w TVP przed pierwszą turą, wizerunkowo stracił, ale uczestnicząc w niej, straciłby jeszcze bardziej. Udział w debacie prowadzonej przez Pawła Kukiza, w której ludzie na sali mogliby zadawać pytania bezpośrednio kandydatowi Komorowskiemu, skończyłby się dlań katastrofą” – mówi Zybertowicz.

Publicysta tygodnika „wSieci” odniósł się też do słynnego spaceru Komorowskiego. Urzędujący prezydent polecił młodemu człowiekowi, że aby kupić mieszkanie, należy zmienić pracę na lepiej płatną i wziąć kredyt.

„Ze statystyk unijnych wynika, że pod względem dostępności miejsc pracy Polska zajmuje jedno z ostatnich miejsc wśród państw Unii Europejskiej. Rynek pracy nie jest elastyczny” – powiedział prof. Zybertowicz.

Mly/Se.pl

[Fot.M.Czutko]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook