Jedynie prawda jest ciekawa


Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

14.02.2018
1270poselfaszytawglisa
Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz Piechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę. Wstyd

Poseł Adam Andruszkiewicz jest jednym z najbardziej nielubianych przez mainstream polityków. Nie wstydzący się patriotyzmu, wiary i swoich zasad jest solą w oku lewicowych publicystów, komentatorów i polityków. Poseł Andruszkiewicz niejednokrotnie swoim spokojem i siłą argumentów rozbijał absurdalne narracje postępowej lewicy czym zyskał wśród nich status nieprzejednanego wroga. 

Nie dziwi zatem fakt, że tzw. "salon" nie przepuści żadnej okazji, by dokopać niepokornemu posłowi. Mają do tego prawo. Szkoda tylko, że kiedy brakuje argumentów starają się zaszkodzić mu fake newsami. 


Tak było i tym razem, kiedy na Twitterze pojawiło się zdjęcie przedstawiające posła ściskającego dłoń mężczyzny ze swastyką na koszulce.

Ordynarne kłamstwo, przedstawiające sytuację, która nigdy nie miała miejsca. Szkoda tylko, że takie tuzy polskiego Twittera, jak Janusz Piechociński i Tomasz Lis nawet nie zechcieli tego zweryfikować, a beznamiętnie podali dalej w myśl zasady: nie ważne jak, byleby dowalić. Wstyd


Warto poczytać

 1. 1270hannalis 25.05.2018

  Jaki mąż, taka i żona. Jedyna Pasja Hanny Lis, to ataki na prezydenta?

  Hanna Lis bardzo chętnie bierze przykład z męża i podobnie, jak on, zamieniła swój profil na Twitterze w antypisowską tubę. Ze szczególnym zacięciem była prezenterka Teleexpressu atakuje prezydenta Andrzeja Dudę

 2. engelking17052018 17.05.2018

  Quo vadis „Dobra zmiano”? Pół miliona dotacji na finansowanie antypolonizmu!

  Ponad pół miliona dotacji na badania, których celem jest „opowiedzenie na nowo” problematyki postaw Polaków wobec Zagłady.

 3. 1270samiswoi 15.05.2018

  Jacek Saryusz-Wolski nokautuje Schetynę i Petru

  Tę scenę z filmu „Sami Swoi” chyba każdy pamięta. Internauci bez litości wykorzystali fragment filmu, by zdemaskować działania obecnej opozycji. Niniejszy mem śmieszy, ale niestety jest w nim też jest coś niezwykle smutnego i bolesnego. Współczesna Targowica.

 4. 1270Liswscieklak 15.05.2018

  Tomasz Lis znowu odleciał i pluje jadem. Opętał go Niesiołowski?

  Choć Tomasz Lis systematycznie udowadnia, że ma ogromny problem z opanowaniem emocji i dla własnego dobra powinien już dawno zostać odcięty od internetu (głównie portali społecznościowych), jego bliscy i współpracownicy zdają się tego nie zauważać.

 5. 1270adamowiczgdans 10.05.2018

  Tak Paweł Adamowicz walczy z polityczna konkurencją. Armia trolli na żądanie prezydenta miasta

  Czy to możliwe, że włodarz tysiącletniego grodu nad Motławą, zarządzający aglomeracją liczącą blisko pół miliona mieszkańców, szczuje ludzi przeciwko swoim politycznym konkurentom?

 6. 1270uhadacz 10.05.2018

  "Zaplute mordy", "krzywe ryje" i zapach PiS-uaru, to mowa miłości opozycji

  O tym, że tzw. obrońcy demokracji nie słyną z tolerancji nikogo nie musimy przekonywać. Inna rzecz, że w ich szeregach agresja narasta w tempie geometrycznym

 7. 1270alejaja 09.05.2018

  Ale jaja, ale jaja. Bieńkowska rzuca mięsem w Parlamencie Europejskim

  Myślicie, że ciepła posadka w Komisji Europejskiej zmieniła jej język? Nic z tych rzeczy.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook