Jedynie prawda jest ciekawa


Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

14.02.2018
1270poselfaszytawglisa
Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz Piechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę. Wstyd

Poseł Adam Andruszkiewicz jest jednym z najbardziej nielubianych przez mainstream polityków. Nie wstydzący się patriotyzmu, wiary i swoich zasad jest solą w oku lewicowych publicystów, komentatorów i polityków. Poseł Andruszkiewicz niejednokrotnie swoim spokojem i siłą argumentów rozbijał absurdalne narracje postępowej lewicy czym zyskał wśród nich status nieprzejednanego wroga. 

Nie dziwi zatem fakt, że tzw. "salon" nie przepuści żadnej okazji, by dokopać niepokornemu posłowi. Mają do tego prawo. Szkoda tylko, że kiedy brakuje argumentów starają się zaszkodzić mu fake newsami. 


Tak było i tym razem, kiedy na Twitterze pojawiło się zdjęcie przedstawiające posła ściskającego dłoń mężczyzny ze swastyką na koszulce.

Ordynarne kłamstwo, przedstawiające sytuację, która nigdy nie miała miejsca. Szkoda tylko, że takie tuzy polskiego Twittera, jak Janusz Piechociński i Tomasz Lis nawet nie zechcieli tego zweryfikować, a beznamiętnie podali dalej w myśl zasady: nie ważne jak, byleby dowalić. Wstyd


Warto poczytać

 1. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 2. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 3. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

 4. 1270komorkajajowaq 12.02.2018

  Oto nowy wspaniały świat – Będą hodować ludzi w próbówkach? Pierwsze próby miały już miejsce!

  Eugenika wkracza w nowy etap. Sztaby naukowców na całym świecie pracują nad stworzeniem „nowego człowieka”

 5. 1270michnik01 08.02.2018

  Takich słów Adama Michnika o Holokauście nikt się nie spodziewał! Czy je jeszcze pamięta? Trafna diagnoza redaktora „Wyborczej”

  Nie jest winą Polaków, że na polskiej ziemi był Holokaust - mówił Adam Michnik

 6. 1270niemcyikacapy 06.02.2018

  Wina ofiar

  Burza wokół ustawy o IPN po raz kolejny wywołała we mnie refleksję dotyczącą traktowania dziejów własnego kraju zarówno przez zwykłych Polaków, jak i tak zwanych luminarzy nauki czy też, pożal się Boże, elity polityczne.

CS152fotMIni

Czas Stefczyka 152/2018

PDF (5,75 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook