Jedynie prawda jest ciekawa


Znany raper na manifestacji KOD: "Jesteście obrońcami koryta". WIDEO

12.08.2016

„Ludzie, nie pomogą wam te flagi z kwiatkami, tu jest Polska i zawsze była. Tutaj będą przychodzić Polacy, możecie się wściekać na PiS i na tych, którzy prawdziwie kochają Polskę, ale teraz już zawsze będziecie obrońcami swojego koryta, które już niedługo stracicie” – krzyczał w stronę manifestujących pod szyldami KOD - znany raper Wujek Samo Zło (WSZ).

W piątek media obiegła wiadomość o „znanym raperze”, który pojawił się na manifestacji Komitetu Obrony Demokracji. Raper znany pod pseudonimem artystycznym „Wujek Samo Zło” ku zdziwieniu demonstrantów nie stanął po ich stronie.

„Przejeżdżałem obok, usłyszałem hałasy, uświadomiłem sobie, że to pewnie pod Trybunałem Konstytucyjnym. Podjechałem i postanowiłem w tym uczestniczyć. Nie jestem sympatykiem KOD-u. Nie jest tak, że nienawidzę tych ludzi, którzy są w KOD, ale wydaje mi się, że niektórzy mogą być zmanipulowani, nieświadomi tego, o co walczą” - uważa Wujek Samo Zło.

Raper w rozmowie z TVP Info przyznał, że do momentu kiedy nie powiedział, że nie jest z KODU to ludzie „przybijali z nim piątki”. Kiedy zdradził, że nie podziela entuzjazmu Komitetu, przydzielono mu ochroniarza, co go bardzo rozbawiło: „Wyraziłem tylko swoje odmienne zdanie, nie chciałem rozpętać żadnej awantury”. Zabroniono mu również wejścia w tłum i dojścia do Mateusza Kijowskiego.

„Wydaje mi się, że pan Kijowski, który jest przywódcą KOD-u nie jest prawdziwy w tym co robi, wręcz jest fałszywy. Jestem człowiekiem, który też pracuje słowem. Słuchałem tego, co ten pan nawija do tłumu i trochę się poczułem dotknięty. Pojawiło się tam hasło „Kto nie z nami, ten przeciwko nam”. Też mam znajomych, którzy popierają KOD, ale z nimi normalnie rozmawiam, nie chcę podziałów. Chciałem pokazać, że jestem jednym z tych, którzy mają inne zdanie i jest nas trochę, a nie mała garstka” - tłumaczy raper.

kk/TVP Info

[fot. YOUTUBE/samozłoTV]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook