Jedynie prawda jest ciekawa

Ziemkiewicz: Zaoranie za zaoraniem opozycji

05.01.2017

„Trochę się czuje, jakbym się śmiał z niepełnosprawnych. (…) Z dnia na dzień mamy zaoranie za zaoraniem” - powiedział Rafał Ziemkiewicz na antenie TV Republika.

Publicyści komentowali opublikowanie przez Kancelarię Sejmu nagrań z posiedzenia sejmowego z nocy 16 grudnia w Sali Kolumnowej. 

„Na tych taśmach widać wszystkich posłów, którzy twierdzili, że głosowanie było nielegalne bo ich nie wpuszczono na Salę Kolumnową. Opozycja miała również złożyć zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa” – mówił Ziemkiewicz. 

„Oni mają halucynacje z niedożywienia, inaczej tego określić nie można” – stwierdził Rafał Otoka-Frąckiewicz, rozmówca Ziemkiewicza. 

„Nie widzą demokracji, którą wszyscy inni widzą. Nie widzą siebie na sali, mimo, że wszyscy inni ich widzą” - dodał publicysta. 

„Trochę się czuje, jakbym się śmiał z niepełnosprawnych” – powiedział Ziemkiewicz, nawiązując do afer z udziałem opozycji, które wyszły ostatnio na jaw. „Z dnia na dzień mamy >>zaoranie za zaoraniem<<” – dodał. 

„Był kiedyś zespół "Radość Dzieci Kalekich". Posłowie opozycji to cholerni nieudacznicy. Za co się nie wezmą to ośmieszają słuszne idee” – stwierdził z kolei Otoka-Frąckiewicz. 

Ziemkiewicz odniósł się także do sprawy wyjazdu Ryszarda Petru do Portugalii. 

„Szkoda, że Petru nie pojechał samochodem i nie zażądał kilometrówek" – dodał Ziemkiewicz. 


ak/TV Republika 

[fot. YouTube/TV Republika]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook