Jedynie prawda jest ciekawa


Ziemkiewicz: Telepaci z "Rzeczpospolitej"

14.03.2017

Mamy telepatów, którzy już wiedzą, że Jarosław Kaczyński chce wyprowadzić Polskę z UE - zauważył Rafał Ziemkiewicz na antenie TV Republika.

"Dziś trafiło do "Faktu" informacja, że przez Kaczyńskiego Tusk został prezydentem UE. Okazuje się, że właściwie już by go odwołali, ale na złość Kaczyńskiemu przedłużyli mu kadencję. Niemcy sami przyznają, ze kiepski jest ten Tusk, ale wybrali go tylko na złość Jarosławowi Kaczyńskiemu. I teraz Niemcy sądzą, że właściwie kiepski on jest, ale skoro Polacy chcieli go zmienić, to nie możemy na to pozwolić. To jest nasz niemiecki nieudacznik i Polacy mają nas słuchać! - kpił na antenie TV Republika publicysta. 

"Podobno Jacek Saryusz-Wolski już w grudniu był ugadany, że może wystąpić jako oficjalny kandydat" - mówił Ziemkiewicz. -"Za późno jednak został wystawiony, w ostatniej chwili, klapa kompletna. Warto byłoby to lepiej rozegrać, nie udało się, 27:1. I teraz widzę, jak opozycja totalna stara się wykorzystać porażkę PiS-u. To, że PiS ośmielił się mieć swoje zdanie, jest dla nich jednoznaczne z wyprowadzaniem Polski z UE. Tu Rzeczpospolita okazała się kompletnym, szmatławcem, nawet żaden tabloid by sobie na to nie pozwolił. Dopiero wczoraj wieczorem napisali, że się pomylili. "Ona rzeczywiście tak nie powiedziała, ale nasz dziennikarz tak zrozumiał. Może nie powiedziała, ale tak myśli". Mamy telepatów, którzy już wiedzą, że Jarosław Kaczyński chce wyprowadzić Polskę z UE" - dodał dziennikarz. 

"Co tam Trump, który jest nielegalnym prezydentem, którego nie chcą kobiety. Co będzie jeździła Angela Merkel do takiego lewusa. Spotka się z Hilary Clinton i sobie poplotkują. Samoloty latają poza tym jednym jednym, dla którego zła pogoda była..." - stwierdził sarkastycznie Rafał Ziemkiewicz. 

ansa/TV Republika

[fot. TV Republika]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook