Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Ziemkiewicz: Straszenie PiSem już nie działa

11.05.2015

„Rozwiał się miraż wielkości Bronisława Komorowskiego” - mówi Rafał Ziemkiewicz.

Straszenie PiSem już nie wystarczy, by rządzić. Tak o wyniku wyborów mówił pisarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz. „Widzimy, że to jest koniec panowania opartego na straszeniu, że jeśli nie my – PO, a PiS wygra wybory, to Polskę wyrzucą z Unii Europejskiej i będzie wojna z „Ruskimi”. Wątpię, że przez kilka miesięcy do wyborów parlamentarnych Platforma Obywatelska jest w stanie coś innego wymyślić” – mówił w TV Republika Ziemkiewicz.

„Słaby wynik Bronisława Komorowskiego w połączeniu z tragicznym wynikiem SLD pokazuje, że PO to już w całości jest partia „antypis”. Platforma kanibalizuje swoje przystawki” – uznał publicysta.

Zdaniem Ziemkiewicza PO nie ma innej taktyki, wciąż musi straszyć PiSem. „Kiedy rozwiał się miraż wielkości Bronisława Komorowskiego, mogli tylko wyciągnąć jakieś prastare spoty atakujące PiS. Straszenie PiS, które już nie działa” – podkreślał. „Duda, który zmienia się w Kaczyńskiego to totalna kicha” – dodał na koniec.

TK,TelewizjaRepublika.pl
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. piotrowiczSITVPINFO 24.10.2016

  Piotrowicz: Niezrozumiałe protesty kobiet

  Niezrozumiałe jest dla mnie, przeciwko czemu kobiety protestują, skoro nic się nie zmieniło. Przez 8 lat nie protestowały, a gdy rząd zapowiedział pomoc dla kobiet, które są w złej sytuacji to są protesty - twierdzi Stanisław Piotrowicz (PiS).

 2. maccc-st 24.10.2016

  Ziemkiewicz: Niech te baby ktoś pogoni

  W ciasnym przejściu, zrobi się jakiś ruch, panika i ktoś może zostać stratowany. Mam nadzieję, że siły porządkowe nie dopuszczą do tego.

 3. rzep-sat 24.10.2016

  Kuźmiuk: Ten koń już nie pociągnie protestów, czyli jeszcze raz o prezesie Rzeplińskim

  Już w połowie grudnia kończy się kadencja profesora Andrzeja Rzeplińskiego i huczne obchody 30-lecia powstania Trybunału Konstytucyjnego miały być okazją do pokazania sukcesów tego organu pod jego światłym kierownictwem.

 4. wpolitycewildstein 23.10.2016

  Wildstein: Nie potrafimy odróżniać świata wirtualnego od rzeczywistego

  Telewizja cały czas sprawia takie wrażenie, że wszyscy możemy być tymi, którzy są najwyżej.

 5. money-3679731920 23.10.2016

  Kuźmiuk: PO i Nowoczesna przeciw zaostrzeniu sankcji za wyłudzenie VAT

  W ostatni piątek w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie nowelizacji kodeksu karnego przewidujące zaostrzenie sankcji za wyłudzanie podatku VAT na wielką skalę.

 6. oopo32o423432 22.10.2016

  Prof. Piotrowski: "Kanadzie bardziej zależy na CETA"

  "Jeśli ta umowa wejdzie w życie, to zapewni dodatkowych 80 tys. miejsc pracy w Kanadzie. Pozostaje więc pytanie: co zapewni Europejczykom i Polakom?"

 7. zari 22.10.2016

  Zaremba: PiS nie stracił przez "Czarny protest"

  Publicysta "wSieci" o przewadze sondażowej Prawa i Sprawiedliwości.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook