Jedynie prawda jest ciekawa


Ziemkiewicz: Prezydent nie wypadł poważnie

17.04.2015

„Bronisław Komorowski dał się wkurzyć i poświęcił swoje przemówienie specjaliście od kur”.

„Kandydat jest jaki jest” - mówił o Bronisławie Komorowskim publicysta Rafał Ziemkiewicz, komentując wystąpienie prezydenta w Lublinie. Podczas wiecu, prezydent przekrzykując tłum swoich przeciwników wielokrotnie odnosił się do niezrozumiałego wątku "specjalisty od kur".

„Na wiec prezydenta w Lublinie przyszło 80 osób, do 100, i większość przyszła aby pokazać, że oni nie lubią prezydenta” - mówił Ziemkiewicz. „Bronisław Komorowski dał się wkurzyć i wyprowadzony z równowagi poświęcił swoje przemówienie specjaliście od kur” - opowiadał dalej dziennikarz.

Dziennikarz podkreślał też, że warte uwagi są różnice w komentowaniu tego wydarzenia w mediach. „Polak, który ogląda telewizje te główne, i Polak, który siedzi w internecie, żyją w różnych dwóch różnych Polskach” - podkreślił. Dodał, że dzięki nagraniom w internecie ten kto nie lubi Bronisława Komorowskiego ma teraz dużo radości, bo może sobie te nagrania z Lublina odsłuchiwać. „Faktycznie prezydent nie wypadł poważnie” - dodał.

„Kandydat jest jaki jest (...) nie charyzma i zdolność porywania tłumów zdecydowały, że został prezydentem” - komentował dziennikarz.

Publicysta dodał, że może w sytuacji prezydent, który mimo wszystko ma przewagę w mediach głównego nurt, rozsądnym wyjście mogłoby być ograniczenie jego podróży po Polsce. „Nie czuje się dobrze w tłumie” - opisywał dalej Komorowskiego Ziemkiewicz.

Jak dodał, jego zdaniem działania sztabu prezydenta to książkowy przykład tego jak zepsuć kampanie wyborczą.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 6. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 7. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook