Jedynie prawda jest ciekawa


Ziemkiewicz: Prezydent nie wypadł poważnie

17.04.2015

„Bronisław Komorowski dał się wkurzyć i poświęcił swoje przemówienie specjaliście od kur”.

„Kandydat jest jaki jest” - mówił o Bronisławie Komorowskim publicysta Rafał Ziemkiewicz, komentując wystąpienie prezydenta w Lublinie. Podczas wiecu, prezydent przekrzykując tłum swoich przeciwników wielokrotnie odnosił się do niezrozumiałego wątku "specjalisty od kur".

„Na wiec prezydenta w Lublinie przyszło 80 osób, do 100, i większość przyszła aby pokazać, że oni nie lubią prezydenta” - mówił Ziemkiewicz. „Bronisław Komorowski dał się wkurzyć i wyprowadzony z równowagi poświęcił swoje przemówienie specjaliście od kur” - opowiadał dalej dziennikarz.

Dziennikarz podkreślał też, że warte uwagi są różnice w komentowaniu tego wydarzenia w mediach. „Polak, który ogląda telewizje te główne, i Polak, który siedzi w internecie, żyją w różnych dwóch różnych Polskach” - podkreślił. Dodał, że dzięki nagraniom w internecie ten kto nie lubi Bronisława Komorowskiego ma teraz dużo radości, bo może sobie te nagrania z Lublina odsłuchiwać. „Faktycznie prezydent nie wypadł poważnie” - dodał.

„Kandydat jest jaki jest (...) nie charyzma i zdolność porywania tłumów zdecydowały, że został prezydentem” - komentował dziennikarz.

Publicysta dodał, że może w sytuacji prezydent, który mimo wszystko ma przewagę w mediach głównego nurt, rozsądnym wyjście mogłoby być ograniczenie jego podróży po Polsce. „Nie czuje się dobrze w tłumie” - opisywał dalej Komorowskiego Ziemkiewicz.

Jak dodał, jego zdaniem działania sztabu prezydenta to książkowy przykład tego jak zepsuć kampanie wyborczą.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook