Jedynie prawda jest ciekawa

Ziemkiewicz: Prezydent nie wypadł poważnie

17.04.2015

„Bronisław Komorowski dał się wkurzyć i poświęcił swoje przemówienie specjaliście od kur”.

„Kandydat jest jaki jest” - mówił o Bronisławie Komorowskim publicysta Rafał Ziemkiewicz, komentując wystąpienie prezydenta w Lublinie. Podczas wiecu, prezydent przekrzykując tłum swoich przeciwników wielokrotnie odnosił się do niezrozumiałego wątku "specjalisty od kur".

„Na wiec prezydenta w Lublinie przyszło 80 osób, do 100, i większość przyszła aby pokazać, że oni nie lubią prezydenta” - mówił Ziemkiewicz. „Bronisław Komorowski dał się wkurzyć i wyprowadzony z równowagi poświęcił swoje przemówienie specjaliście od kur” - opowiadał dalej dziennikarz.

Dziennikarz podkreślał też, że warte uwagi są różnice w komentowaniu tego wydarzenia w mediach. „Polak, który ogląda telewizje te główne, i Polak, który siedzi w internecie, żyją w różnych dwóch różnych Polskach” - podkreślił. Dodał, że dzięki nagraniom w internecie ten kto nie lubi Bronisława Komorowskiego ma teraz dużo radości, bo może sobie te nagrania z Lublina odsłuchiwać. „Faktycznie prezydent nie wypadł poważnie” - dodał.

„Kandydat jest jaki jest (...) nie charyzma i zdolność porywania tłumów zdecydowały, że został prezydentem” - komentował dziennikarz.

Publicysta dodał, że może w sytuacji prezydent, który mimo wszystko ma przewagę w mediach głównego nurt, rozsądnym wyjście mogłoby być ograniczenie jego podróży po Polsce. „Nie czuje się dobrze w tłumie” - opisywał dalej Komorowskiego Ziemkiewicz.

Jak dodał, jego zdaniem działania sztabu prezydenta to książkowy przykład tego jak zepsuć kampanie wyborczą.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 2. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 3. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 4. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 5. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 6. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

 8. 1270szcheternuydziewczonka 29.11.2017

  Niesamowita scena w kościele. Ta dziewczynka wzruszyła wszystkich

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook