Jedynie prawda jest ciekawa

Ziemkiewicz: oni już nie potrafią nie kłamać

08.02.2016

PO i jej nowoczesny klon starają się przelicytować PiS w tym, co jeszcze kilka dni temu potępiały jako populizm, idiotyzm, rujnowanie Polski i sponsorowanie patologii (z uporem twierdząc, że każda pomoc kierowana do uboższych zostanie przepita)” - pisze publicysta Rafał Ziemkiewicz na swoim profilu na „Facebooku”.

„Skomentowałem to krótko: tylko patrzeć, jak zażądają po 500 zł także dla par bezdzietnych. Parę osób zwróciło mi uwagę, że mogą się nie ograniczać tylko dla par. Odpisałem, że mają rację - samotnym tez się przyda, kłusownictwo seksualne pochłania przecież kupę kasy” - dodaje Ziemkiewicz.

Jak twierdzi publicysta „cwaniacy od pp. Kijowskiego, Lisa etc. wycięli ten ostatni tłit na skrinie i urządzają właśnie hejt pod hasłem 'Ziemkiewicz nazwał samotne matki seksualnymi kłusowniczkami'". „Niby żadna historia, ale pouczająca - oni już nie potrafią nie kłamać” - podkreśla.

„Dane z grudniowej telemetrii o spadku widowni Wiadomości TVP rok do roku ogłaszają jako dowód klęski nowej formuły (przypomnę, Marzena Paczuska została szefową redakcji 12 stycznia - a akurat oglądalność styczniowa jest dobra), zmyślają niestworzone rzeczy o ustawie policyjnej (choć to w istocie dzieło PO), branzlują się "zniewagą" o gorszym sorcie, którą też zmyślili, tak samo zresztą jak i "Polskę w ruinie", i "ukryta opcję niemiecką"... I tak dalej, i tak dalej” - wylicza Ziemkiewicz dalej.

Jego zdaniem „przydałby się jakiś dobry program badawczy, co się dzieje w tych sfrustrowanych mózgownicach i jak im ewentualnie pomóc”.

Fot. [Youtube.com/screenshot]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook