Jedynie prawda jest ciekawa


Ziemkiewicz: oni już nie potrafią nie kłamać

08.02.2016

PO i jej nowoczesny klon starają się przelicytować PiS w tym, co jeszcze kilka dni temu potępiały jako populizm, idiotyzm, rujnowanie Polski i sponsorowanie patologii (z uporem twierdząc, że każda pomoc kierowana do uboższych zostanie przepita)” - pisze publicysta Rafał Ziemkiewicz na swoim profilu na „Facebooku”.

„Skomentowałem to krótko: tylko patrzeć, jak zażądają po 500 zł także dla par bezdzietnych. Parę osób zwróciło mi uwagę, że mogą się nie ograniczać tylko dla par. Odpisałem, że mają rację - samotnym tez się przyda, kłusownictwo seksualne pochłania przecież kupę kasy” - dodaje Ziemkiewicz.

Jak twierdzi publicysta „cwaniacy od pp. Kijowskiego, Lisa etc. wycięli ten ostatni tłit na skrinie i urządzają właśnie hejt pod hasłem 'Ziemkiewicz nazwał samotne matki seksualnymi kłusowniczkami'". „Niby żadna historia, ale pouczająca - oni już nie potrafią nie kłamać” - podkreśla.

„Dane z grudniowej telemetrii o spadku widowni Wiadomości TVP rok do roku ogłaszają jako dowód klęski nowej formuły (przypomnę, Marzena Paczuska została szefową redakcji 12 stycznia - a akurat oglądalność styczniowa jest dobra), zmyślają niestworzone rzeczy o ustawie policyjnej (choć to w istocie dzieło PO), branzlują się "zniewagą" o gorszym sorcie, którą też zmyślili, tak samo zresztą jak i "Polskę w ruinie", i "ukryta opcję niemiecką"... I tak dalej, i tak dalej” - wylicza Ziemkiewicz dalej.

Jego zdaniem „przydałby się jakiś dobry program badawczy, co się dzieje w tych sfrustrowanych mózgownicach i jak im ewentualnie pomóc”.

Fot. [Youtube.com/screenshot]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 4. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 5. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 6. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 7. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 8. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook