Jedynie prawda jest ciekawa


Ziemkiewicz o „chamskim” traktowaniu „kobiet”

15.10.2016

„Aborcyjne fanatyczki, dla których normalne, nie podzielające ich obsesji kobiety są „głupimi krowami”, same czują się krowami świętymi. Epatują wulgarnością, sprawy ważne sprowadzają do poryków prymitywnych jak stadionowe „Legia k…” czy „j…ć Arkę”, na transparentach rysują sobie narządy rodne(…). Nazwij ich zacietrzewioną tępotę po imieniu, a wraz z hałaśliwą medialną klaką podnoszą krzyk, że obrażasz kobiety i że to, ach, jakie straszne, straszliwe chamstwo!” – rozpoczyna swój felieton Rafał Ziemkiewicz.

Publicysta nawiązał do wpisu na Twitterze, nazwanego przez niego „niewinnym żartem”, który wywołał „jazgot”, a media lewicowe „omal nie zagęgały się na śmierć. Otóż Ziemkiewicz umieścił zdjęcie modelki w czarnej bieliźnie z komentarzem, że sam poparłby „czarny protest”, gdyby miał tak wyglądać. 

Stawia w felietonie pytanie, czy hejt wywołała zmysłowa i skromna bielizna, czy też uroda modelki, co musi denerwować feministki. Ziemkiewicz pisze dalej, że prawdziwa burza rozpętała się w dalszym ferworze obelg i oskarżeń. Na insynuację, że chciałby rządzić ciałami kobieta, publicysta odpisał” „Nie, w najmniejszym stopniu nie chcę, choć gdybym to robił, niewątpliwie ciała te byłyby ładniejsze”. „Tu już kwik oburzenia „chamstwem” sięgnął zenitu” - pisze. 

Trafnie zauważa publicysta, że „chamskie” traktowanie „kobiet” (Ziemkiewicz stwierdza, że „uparte stawianie znaku równości między prostaczkami z „manif” a kobietami przywodzi na myśl starą balladę Mistrza Młynarskiego o pewnej lepkiej substancji, która się przykleja do okrętu i woła >>hej, płyniemy<<”) jest najczęściej podnoszone przez osoby, które nie kryją swojej wulgarności na kontach społecznościowych, czy też bluzgają i kpią chociażby z Jarosława Kaczyńskiego, czy obrzydliwie ubliżają żonie Tomasza Terlikowskiego. 

„Ale cóż, przywykłem, nie od wczoraj przecież z głupotą, prostactwem, nienawiścią i kłamliwością szeroko rozumianej lewicy wojuję” - pisze Ziemkiewicz. 

Nie zasługuje na grzeczność ten, kto „spędza babską tłuszczę” pod dom Jarosława Kaczyńskiego, manipulując jego wypowiedź i krzycząc np. „kota se ochrzcij”, stwierdza publicysta. 

„Jeśli tak bardzo gardzi ona „zdeformowanymi” dziećmi, to ja mam pełne prawo zauważyć, że sama jest zdeformowana, i żyje, więc niech nie odmawia tego prawa innym. Tym bardziej, że wygląda tak jak wygląda nie z przyczyn, jak wzrost czy różnego rodzaju choroby, niezależnych od własnej woli, ale – najprawdopodobniej – ze zwykłego obżarstwa” - ocenia. 

Dlaczego Ziemkiewicz podejmuje się takich potyczek i sporów? Wyjaśnia w tekście, że taka jest jego praca, a także nie chce pozwolić na bezkarność „prymitywnych babunów”, które uważają, że atak na nie usprawiedliwia złamanie przyzwoitości. 

„Co, do cholery, w imię nie zniżania się do ich poziomu mamy ulegać szantażowi – my wam narobimy na głowę, a wy ani słowa, nawet najuprzejmiejszego, bo kobiet się nie poniża?!” – pyta się Ziemkiewicz i w mocnych słowa ocenia, że takie „babuny” nie są kobietami.

"Znałem i znam wiele kobiet. I nawet te, co za drobną finansową wdzięcznością pomagały mi przetrwać czasy międzymałżeńskiego upadku, o którym sam dziś myślę jako o czarnej dziurze w swym życiorysie, były w większym stopniu damami, niż inicjatorki >>czarnych protestów<<” – dodaje. 

Jak zaznacza Ziemkiewicz, nie boli go hejt. Wyjaśnia też: „Ale nie robię tego dla pustej satysfakcji, robię to dla Państwa. Popatrzcie, proszę, na te żeńskie prymitywy i sami sobie odpowiedzcie na pytanie, jakie z nich >>kobiety<<”. 


ak/Twitter/ziemkiewicz.dorzeczy.pl 

[fot. YouTube/Salve TV]

Warto poczytać

 1. dawid-winiarski-22072018 22.07.2018

  Cudowne uzdrowienie czy symulacja? Co tak naprawdę się stało nowemu męczennikowi opozycji

  Ostatnie posiedzenie Sejmu wzbudziło spore zainteresowanie opinii publicznej

 2. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 3. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 4. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 5. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 6. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 7. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 8. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook