Jedynie prawda jest ciekawa


Ziemkiewicz: Niech da pani w mordę wszystkim KOD-ziarzom!

28.10.2016

Zaproponowałem, żeby stworzyć nową definicję "chamstwa" – z jednej strony młody człowiek bardzo uprzejmie mówi, widać, że nie lubi Michnika, ale mówi do niego uprzejmie "do widzenia panie Adamie, pan brata pozdrowi" – mówił Rafał Ziemkiewicz, odnosząc się do spotkania Adama Michnika z aktywistami Komitetu Obrony Demokracji w Piasecznie.

Przypomnijmy, że podczas spotkania w Piasecznie, pewien młody mężczyzna wychodząc z sali rzucił zdawałoby się kulturalne "do widzenia", prosząc Michnika o pozdrowienie swojego brata. Ależ to rozwścieczyło naczelnego "Gazety Wyborczej"! Jego wściekłość przeniosła się sympatyczkę KOD, która zadeklarowała, że młodemu mężczyźnie "da w mordę", chociaż chciałaby "dać wszystkim".

"W każdym razie Adam Michnik bardzo źle na to zareagował, ale jeszcze śmieszniejsza była taka pani, która się tam zerwała z pierwszego rzędu i krzyczała, że "da w mordę" temu młodemu chłopakowi, bo "wszystkim, niestety, w mordę dać nie może". Ale dlaczego? Niech pani tam wszystkim w mordę da, tam tylu tych KOD-ziarzy siedziało, może pani tak rękę rozbujają?" – ironizował Ziemkiewicz.

kk/Telewizja Republika

[fot. YouTube]

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook