Jedynie prawda jest ciekawa

Ziemkiewicz: Mistrz chochli Makłowicz chce zjeść i mieć ciastko

24.03.2017

"Makłowicz swój ostatni program walnął pod hasłem - jak mieć ciastko i zjeść ciastko".

„Gazeta Wyborcza pisze, że jutro pokażemy, że "Polexit nie przejdzie". Ratuj się kto może. Zapraszają na marsz. A kto zaprasza? Robert Biedroń zaprasza, Adam Michnik, Jadwiga Staniszkis. Później z kolei ma być kolejny protest” - mówił Rafał Ziemkiewicz na antenie Telewizji Republika.

Dziennikarz „Do Rzeczy” komentuje też zamieszanie wokół Roberta Makłowicza, z którym umowę rozwiązała Telewizja Polska. Ta decyzja to efekt zachowania Makłowicza po emisji spotu TVP.

„Kodomici mają jechać na Woronicza, pod telewizję i mają zabrać ze sobą garnki. W proteście przeciwko zwolnieniu Makłowicza z telewizji. Makłowicz swój ostatni program walnął pod hasłem - jak mieć ciastko i zjeść ciastko. Z jednej strony chciał być w telewizji, bo nikt poza państwową nie chciał go wziąć, a z drugiej strony w swoim krakówku chciał zapunktować jaki to jest antypisowiec. Więc zrobił aferę o nagraniu, a on doskonale wiedział co nagrywa” - powiedział Ziemkiewicz.

„A nie da się ukryć, że zjeść ciastko i mieć ciastko nawet taki fachowiec, mistrz chochli nawet jak Robert Makłowicz nie jest w stanie. Niech to będzie taka puenta. Makłowicz jest teraz w podróży między różnymi stacjami. A konkurencja jest duża, nie będzie tak łatwo” - dodaje dziennikarz.

Mly/TelewizjaRepublika.pl

fot. [TelewizjaRepublika.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook