Jedynie prawda jest ciekawa


Ziemkiewicz: Komorowski to naczelny leśny dziadek

21.11.2014

„Doszło do masowych fałszerstw. Ta władza kopie sobie grób, kompromitując się”.

Rafał Ziemkiewicz jest przekonany, że po wyborach samorządowych doszło do masowych fałszerstw. „To, że doszło do masowych fałszerstw wyborczych jest oczywiste. Wmawianie Polakom, że dopóki nikogo się nie złapie za rękę, to nie można mówić o fałszerstwie, bo jest to odmęt szaleństwa, jest czystą propagandą” - mówił w Radiu Wnet publicysta, wskazując, że „linia przyjęta przez Prezydenta jest nie do utrzymania”.

„Wybory wyglądały jak gdyby PKW zastała zaskoczona wyborami. W zasadzie jest to instytucja, gdzie wysyła się emerytów, jeszcze z przebiegiem peerelowskim, na dobrą synekurę, z zarobkami po 20 tys. miesięcznie, na której nic się nie robi tylko raz na jakiś czas trzeba odczytać wyniki wyborów, a po za tym można spać spokojnie. Ale wydaje się, że teraz nawet na wybory PKW zaspało” – tłumaczył dziennikarz.

Przypomniał, że to już kolejne wybory, w czasie których dochodzi o nieprawidłowości. „Jak się nie zwraca uwagi na postępujące objawy zniszczenie, to rozkład postępuje coraz szybkiej i w którymś momencie okazuje się, że kiedyś sprawnych mechanizm to totalny szmelc. Tak jest z naszymi wyborami, z którymi było coraz gorzej, ale niepodejmowania żadnych konkretnych działań i machano na to ręką. Teraz mamy sytuacje, że PKW nie jest w stanie zapewnić uczciwych wyborów na wszystkich szczeblach” - tłumaczył.

Ziemkiewicz odniósł się także do słów prezydenta Komorowskiego, który przekonywał, że nie ma argumentów na rzecz powtórzenia wyborów. „Naczelny leśny dziadek, który ma wszystkich innych pod sobą, wystąpił z hasłem, że żadnych zmian w tych wyborach nie można wprowadzić. Co jest dla tej władzy zabójcze. Jak nie wiem dlaczego prezydent tak wystąpił, bo w ten sposób ta władza kopie sobie grób, skrajnie się kompromitując” - tłumaczy Ziemkiewicz.

Cała rozmowa na stronach Radia Wnet.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 2. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 3. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 4. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 5. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 6. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 7. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook