Jedynie prawda jest ciekawa

Ziemkiewicz: Kodomici są walnięci

30.05.2016

Znany publicysta skomentował działania Komitetu Obrony Demokracji.

„Umówmy się, jak się spojrzy na tych kodomitów, to widać gołym okiem, że są walnięci, w takim sensie, że są rozhisteryzowani, wprowadzeni w stan psychozy. W jakimś sensie porównywalny do tego, jak to obozy totalitarne robiły, czyli budowanie poczucia zagrożenia, budowanie obrazu odczłowieczonego przeciwnika, budowanie obrazu, że ten przeciwnik jest wszędzie” - mówił Rafał Ziemkiewicz na antenie Telewizji Republika.

Ziemkiewicz skomentował też kwestię zamieszania Stefana Niesiołowskiego w korupcję. O sprawie poinformowała "Gazeta Polska Codziennie”.

"GPC" ma dostęp do materiałów ze śledztwa. Oczywiście, że sprawa jest delikatnie mówiąc rozwojowa, nie chcę nic przesadzać, ale taki film istnieje (…) zobaczymy, jak będzie, ale jestem gotów odszczekać to, że Stefan Niesiołowski jest uczciwym wariatem” - powiedział Niesiołowski.

Publicysta przypomina historię z wyrzuceniem Niesiołowskiego z PiS.

„Udzielał w łódzkiej prasie fajnych wywiadów, że PO to "zbieranina gorsza od Samoobrony", że to "durni liberałowie wszyscy zniszczą" (…) od tego czasu jest psycho-Stefan, którego z namy z wyszczerzonymi zębami” - stwierdził.

Mly/telewizjarepublika.pl

fot. [YouTube]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook