Jedynie prawda jest ciekawa


Ziemkiewicz: KOD jak aktyw robotniczy

07.02.2017

Rafał Ziemkiewicz porównał na antenie Telewizji Republika KOD do aktywu robotniczego, który był za komuny.

Rafał Ziemkiewicz porównał na antenie Telewizji Republika KOD do aktywu robotniczego, który był za komuny. 

- Aktyw robotniczy zwało się to za komuny, a teraz jest to KOD. Na nadzwyczajnej sesji rady Warszawy mieli się pojawić ludzie pokrzywdzeni przez tzw. reprywatyzację. Najpierw była sesja poświęcona walce z projektem PiS, którego jeszcze nie ma, ustalono referendum, na które pójdzie kolejne miliony złotych i 10 proc. Warszawiaków. Okazało się później, że pokrzywdzeni nie mogą wejść, po zasiadł Kijowski i ekipa. 110 miejsc i jeszcze nie biją jak ORMO, ale aktyw robotniczy pisał listy, zarzucał intelektualistów listami. Tym zajmuje się teraz KOD, nie w formie papierowej, tylko fizycznie, własnymi zadkami wspierając władzę w Warszawie. Nie można było zająć wszystkich 110 miejsc, bo część musieli zająć urzędnicy z plakietkami radnych - komentował Ziemkiewicz.

Publicysta dodał, że "zważywszy, że zamknięto panią reprywatyzującą kamienicę państwu Waltzom, to lęk pani HGW nie wiąże się bynajmniej z występami przed publicznością na sali sesyjnej".  -Albo nadzwyczajna kasta ludzka to jacyś tajni agenci Kaczyńskiego czy Ziobry, albo oni tacy są po prostu. Jak to jest, że gość, który jest sędzią i ma ogromne możliwości robienia przewałów, połasił się na pendrive'y i potem pokazywał ochroniarzom papiery, że jest sędzią. Teraz pewnie wyrobi sobie papiery, że jest "meszugene" i potem będzie sprawować obowiązki i orzekać dalej bez problemu, że byłby niepoczytalny - mówił publicysta o przypadku sędziego, który miał kraść w jednym ze sklepów elektronicznych pendrive'y.

Ziemkiewicz dodał, że "rasistowskie będzie pewnie określać "Hossa" Cyganem".  -Wymyślił złotą żyłę oszustw "na wnuczka". Wyeksportował to i pytanie, gdzie płacił podatki, bo po tym ocenia się narodowość kapitału, który jak wiadomo - nie ma narodowości. Sędzia miał faceta, u którego przy zatrzymaniu w domu znaleziono kilkaset tysięcy złotych, w garażu dwa ferrari, faceta, który w przeszłości uciekł z więzienia i był ścigany przez 1,5 roku, i mówi, że "nie ma przesłanek do aresztowania". 300 tys. złotych kaucji podobno "Hoss" przyniósł do sądu w reklamówce - skomentował Ziemkiewicz sprawę zatrzymania i zwolnienia twórcy mafii "wnuczkowej".

fot.[Fratria]

pc/Telewizja Republika

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook