Jedynie prawda jest ciekawa


Ziemkiewicz: "Kłamać też trzeba umieć, jełopy!"

18.01.2017

"Nie wiem czy ktoś jeszcze potrzebuje kolejnych dowodów, że „totalna opozycja” to totalne gamonie, ale jeśli ktoś taki jest – otrzymał je dzisiaj" - napisał na Facebooku Rafał Ziemkiewicz.

Publicysta  podkreślił, że uporczywe zaprzeczanie prawdzie to najgłupsza reakcja w sytuacji kryzysowej, a to, że poseł Chruszcz i szef PSL nie wymyślili sami apelu o interwencję z zewnątrz, było oczywiste. 

"Wystarczy sobie przypomnieć, w jakim histerycznym uniesieniu byli posłowie PO i Nowoczesnej 16 grudnia 2016, a także ile razy wcześniej demonstracyjnie zwracali oczy na Europę, domagając się jej interwencji w takiej czy innej formie. Zapewne znajdzie się więcej świadków, albo kolejny wariant przygotowywanego oświadczenia i zapewnienia „nigdy, nic, absolutnie, bzdura, fake-news” etc. okażą się czarno na białym równie żałosne, jak niegdysiejsze zapewnienia Kwaśniewskiego „jaki Ałganow, żadnego Ałganowa w życiu nie znałem!” - pisze publicysta i dodaje, ze gdyby Kwaśniewski przyznał się, że znał Ałganowa, to nie było by żadnej afery.

Zauważa, że w kolejnych dniach sprawa przycichnie i się uspokoi, ponieważ zamieszani w nią politycy będą już po konsultacjach z ze specjalistami od wizerunku politycznego i znów zrobią ze swoich rzeczników idiotów.

"I znowu pani Lubnauer będzie musiała przełknąć, że Petru, stojąc obok niej, przedstawia nową, lepiej przemyślaną narrację, a ona wychodzi na… No cóż, rzecznicy to zawsze polityczna strefa zgniotu, nikt ich nie żałuje, zwłaszcza jak rzecznik głupi i nerwy mu puszczają przy byle problemie" - pisze Ziemkiewicz i dodaje:

"Kłamać też trzeba umieć, jełopy!" - zwraca uwagę Ziemkiewicz.


wkt/Facebook/Rafał Ziemkiewicz

[fot. youtube.com]

Warto poczytać

 1. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 2. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook