Jedynie prawda jest ciekawa

Ziemkiewicz: "Kłamać też trzeba umieć, jełopy!"

18.01.2017

"Nie wiem czy ktoś jeszcze potrzebuje kolejnych dowodów, że „totalna opozycja” to totalne gamonie, ale jeśli ktoś taki jest – otrzymał je dzisiaj" - napisał na Facebooku Rafał Ziemkiewicz.

Publicysta  podkreślił, że uporczywe zaprzeczanie prawdzie to najgłupsza reakcja w sytuacji kryzysowej, a to, że poseł Chruszcz i szef PSL nie wymyślili sami apelu o interwencję z zewnątrz, było oczywiste. 

"Wystarczy sobie przypomnieć, w jakim histerycznym uniesieniu byli posłowie PO i Nowoczesnej 16 grudnia 2016, a także ile razy wcześniej demonstracyjnie zwracali oczy na Europę, domagając się jej interwencji w takiej czy innej formie. Zapewne znajdzie się więcej świadków, albo kolejny wariant przygotowywanego oświadczenia i zapewnienia „nigdy, nic, absolutnie, bzdura, fake-news” etc. okażą się czarno na białym równie żałosne, jak niegdysiejsze zapewnienia Kwaśniewskiego „jaki Ałganow, żadnego Ałganowa w życiu nie znałem!” - pisze publicysta i dodaje, ze gdyby Kwaśniewski przyznał się, że znał Ałganowa, to nie było by żadnej afery.

Zauważa, że w kolejnych dniach sprawa przycichnie i się uspokoi, ponieważ zamieszani w nią politycy będą już po konsultacjach z ze specjalistami od wizerunku politycznego i znów zrobią ze swoich rzeczników idiotów.

"I znowu pani Lubnauer będzie musiała przełknąć, że Petru, stojąc obok niej, przedstawia nową, lepiej przemyślaną narrację, a ona wychodzi na… No cóż, rzecznicy to zawsze polityczna strefa zgniotu, nikt ich nie żałuje, zwłaszcza jak rzecznik głupi i nerwy mu puszczają przy byle problemie" - pisze Ziemkiewicz i dodaje:

"Kłamać też trzeba umieć, jełopy!" - zwraca uwagę Ziemkiewicz.


wkt/Facebook/Rafał Ziemkiewicz

[fot. youtube.com]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook