Jedynie prawda jest ciekawa


Ziemkiewicz: „GW” to Gazeta Wyborcza Komorowskiego

13.03.2015

„Dlaczego Putin chciałby obalić rząd PO? To tak jakby chciał obalić rząd Kadyrowa w Czeczenii”

„Dziś nie ma wątpliwości, jak nigdy, że „GW” to właśnie Gazeta Wyborcza Bronisława Komorowskiego” – ocenił w Telewizji Republika publicysta i pisarz Rafał Ziemkiewicz.

„Polskie społeczeństwo, widać, nie dostrzega, że żyjemy w złotych czasach” – stwierdził Ziemkiewicz, pytany o reakcje na kampanię Bronisława Komorowskiego. „Zgoda ma polegać na tym, że wszyscy się zgadzają z władzą. A co do bezpieczeństwa – wszystko co ujawnia KNF jest wiadome od poprzedniej kadencji. Jeżeli po 3 latach nagle publikuje dokumenty dot. SKOK-ów, to nie dzieje się przypadkiem” – ocenił, odnosząc się do hasła wyborczego Komorowskiego.

Ziemkiewicz przyznał, że analizuje przekaz „GW”. „Dziś nie ma wątpliwości, jak nigdy, że „GW” to właśnie Gazeta Wyborcza Bronisława Komorowskiego” – stwierdził. Wymieniał tematy poruszone w dzisiejszym wydaniu, które potwierdzają jego tezę. „Cztery tematy SKOK-ów i trzy nt. in vitro i Andrzeja Dudy. A także informacja o Marku Falencie jako PiS-owcu, który stał za podsłuchami polityków” – wymieniał Ziemkiewicz. „GW chce pokazać, że za Falentą stał PiS, a za PiS-em Putin. Ale dlaczego Putin chciałby obalić rząd PO? To tak jakby chciał obalić rząd Kadyrowa w Czeczenii” – ocenił publicysta.

Rafał Ziemkiewicz przyznał też, że czekał na informację o członku Platformy Obywatelskiej z Piaseczna, który miał przyjąć 600 tys. złotych łapówki, a wziął 150 tys. „Skoro polityk lokalny bierze taką łapówę, to o jakie sumy chodzi tam na górze?” – zastanawiał się.

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook