Jedynie prawda jest ciekawa

Żenada. Starzejąca gwiazdeczka atakuje biskupów

30.01.2015

Kora: „Są spaślakami o zmętniałych mózgach, niewidzącymi owieczek zza przyciemnianych szyb”.

Są granice żenady? Polska podstarzała gwiazdeczka, Kora udowadnia, że nie ma. W rozmowie z „Vivą” ostro atakuje polskich biskupów i utrwala stereotyp, jakoby papież Franciszek i polscy biskupi należeli do innych światów.

"Polscy biskupi są spaślakami o zmętniałych mózgach, niewidzącymi swoich owieczek zza przyciemnianych szyb limuzyn" – mówi obelżywie o polskich hierarchach Kora. Jedyną nadzieję, „artystka” widzi w papieżu Franciszku.

Co ciekawe, Kora przekonuje, że jej pasją jest malowanie figurek Matki Boskiej. C w tym widzi? Nie wiadomo, skoro ostro atakuje Kościół i biskupów. „Jedynym zbawcą Kościoła i to przez duże Z jest dla mnie papież Franciszek (...) Proszę go sobie wyobrazić na tle tych wszystkich biskupów, arcybiskupów, purpuratów wszelkiej maści Jak oni wyglądają! Przecież to jest kupa sadła, starego zmętniałego mózgu (...) Jak może przekazywać miłość Urbi et Orbi facet, który ledwo chodzi, bo jest tak spasiony, więc wtacza się do swojego luksusowego auta, gdzie zza przyciemnionych szyb nie widzi swoich owieczek. Oni mają wszystkie siedem grzechów głównych wypisane na twarzy: Oj, pójdą pod topór: Topór Sądu Ostatecznego, oczywiście” - bredzi była piosenkarka.

Omawiając wywiad portal Dziennik.pl przypomina, że wiosną Kora ponownie zobaczymy ją w jury programu "Must be the music". Być może to wyjaśnia zajadłość jej tez i wypowiedzi. Nie ma to jak zaatakować Kościół w ramach promocji własnej osoby. Żenada, to mało powiedziane...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook