Jedynie prawda jest ciekawa


Zelnik: Zebrały się miliony, które dobrze życzą Polsce

01.12.2014

„Wiele mówi się o podziale Polski. Ja jestem po tej stronie, która szanuje tradycję, historię”.

„Może sądził, że najciemniej jest pod latarnią” – w ten sposób Jerzy Zelnik komentuje wyniki wyborów w Częstochowie. Tam polityk SLD prowadził kampanię koncentrując się na antykościelnych hasłach.

„Jemu się wydaje, że to jest świetne miejsce, żeby postawić swoją barykadę tej Barykadzie Niezwyciężonej, jaką jest Jasna Góra. Myślę, że ma małe szanse w sensie duchowym, ale może to jest chwytliwe dla części ludzi, bo czarnego nie lubią. Kiedyś nie lubiliśmy czerwonego, teraz przerzucili się ludzie na czarne. Jednak ludzie często nie lubią księży, ponieważ ksiądz wymaga czegoś, stawia wymagania. I ludzie się obrażają, na księdza, na pana Boga. Z powodu tego, że trzeba być zdyscyplinowanym moralnie” - mówił Zelnik w Radiu Wnet.

Jerzy Zelnik przyznaje w rozmowie, że „związał się ostatnio silnie z PiSem”. „Zamierzam ten rok wyborczy bardzo silnie wspierać naszych kandydatów. Tworzymy alternatywne społeczeństwo, mamy swoje środowiska, kluby dyskusyjne, swoje media, nie damy się. Zebrało się parę milionów ludzi, którzy dobrze życzą Polsce. Ja jestem po tej stronie, która szanuje tradycję, historię” - dodał Jerzy Zelnik.

Wskazał, że „mówi się wiele o podziale Polski, zwłaszcza po Smoleńsku”. „Bardzo dobrze zrobi myśli polskiej, intelektualistom polskim, jeśli będą się ścierać z przeciwnikiem i dojrzewać w tej dyskusji” - tłumaczył.

ez,RadioWnet
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook