Jedynie prawda jest ciekawa


Zelnik: Zebrały się miliony, które dobrze życzą Polsce

01.12.2014

„Wiele mówi się o podziale Polski. Ja jestem po tej stronie, która szanuje tradycję, historię”.

„Może sądził, że najciemniej jest pod latarnią” – w ten sposób Jerzy Zelnik komentuje wyniki wyborów w Częstochowie. Tam polityk SLD prowadził kampanię koncentrując się na antykościelnych hasłach.

„Jemu się wydaje, że to jest świetne miejsce, żeby postawić swoją barykadę tej Barykadzie Niezwyciężonej, jaką jest Jasna Góra. Myślę, że ma małe szanse w sensie duchowym, ale może to jest chwytliwe dla części ludzi, bo czarnego nie lubią. Kiedyś nie lubiliśmy czerwonego, teraz przerzucili się ludzie na czarne. Jednak ludzie często nie lubią księży, ponieważ ksiądz wymaga czegoś, stawia wymagania. I ludzie się obrażają, na księdza, na pana Boga. Z powodu tego, że trzeba być zdyscyplinowanym moralnie” - mówił Zelnik w Radiu Wnet.

Jerzy Zelnik przyznaje w rozmowie, że „związał się ostatnio silnie z PiSem”. „Zamierzam ten rok wyborczy bardzo silnie wspierać naszych kandydatów. Tworzymy alternatywne społeczeństwo, mamy swoje środowiska, kluby dyskusyjne, swoje media, nie damy się. Zebrało się parę milionów ludzi, którzy dobrze życzą Polsce. Ja jestem po tej stronie, która szanuje tradycję, historię” - dodał Jerzy Zelnik.

Wskazał, że „mówi się wiele o podziale Polski, zwłaszcza po Smoleńsku”. „Bardzo dobrze zrobi myśli polskiej, intelektualistom polskim, jeśli będą się ścierać z przeciwnikiem i dojrzewać w tej dyskusji” - tłumaczył.

ez,RadioWnet
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 4. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 5. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 6. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 7. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 8. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook