Jedynie prawda jest ciekawa


Zelnik o A. Dudzie: Władza nie jest dla niego celem!

07.02.2015

„Tu jest Polska, która nie porusza się w chocholim tańcu ludzi beznadziejnych!”

„Miło popatrzeć, witaj Polsko! Tu jest Polska, która nie porusza się w chocholim tańcu ludzi beznadziejnych!” - rozpoczął swoje przemówienie na konwencji prezydenckiej Andrzeja Dudy Jerzy Zelnik.

„Mamy młodego, dynamicznego, świetnie przygotowanego do pełnienia najwyższych funkcji kandydata Andrzeja Dudę! Andrzej Duda miłuje swoją ojczyznę i gotów jest nie szczędzić sił dla niej!” - argumentował.

Władza nie jest dla niego celem, ale instrumentem, jest cenionym europosłem – 1. miejsce w rankingu najaktywniejszych polskich eurodeputowanych. Ale znajduje czas i energię żeby w Polsce spotykać się z potrzebującymi go ludźmi, potrafi ich słuchać i reprezentować ich interesy. Solidarność rozumie jako zadanie! Chce przywrócenia Polski na drogę rozwoju, która zapewni im pozycję i rozwój. Nie jest uwikłany, uzależniony od niejasnych układów. Propatriotycznego spojrzenia uczył się u śp. Lecha Kaczyńskiego” - dodał.

Nawiązał także do spojrzenia Andrzeja Dudy na prezydenturę: „Zamierza przywrócić Polakom godność i wiarę we własne siły. Ten energiczny prawnik, który w ciągu 42 lat życia osiągnął więcej niż niejeden przez całe życie, pamięta, żeby z szacunkiem patrzeć w przeszłość. „Moja prezydentura będzie po części prezydenturą kontynuacji, muszę do kończyć to, czego niestety nie zdążył zrobić Lech Kaczyński” - mówi Andrzej Duda” - podsumował Jerzy Zelnik.

mc
[fot. PAP/


Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook