Jedynie prawda jest ciekawa


Zelnik o A. Dudzie: Władza nie jest dla niego celem!

07.02.2015

„Tu jest Polska, która nie porusza się w chocholim tańcu ludzi beznadziejnych!”

„Miło popatrzeć, witaj Polsko! Tu jest Polska, która nie porusza się w chocholim tańcu ludzi beznadziejnych!” - rozpoczął swoje przemówienie na konwencji prezydenckiej Andrzeja Dudy Jerzy Zelnik.

„Mamy młodego, dynamicznego, świetnie przygotowanego do pełnienia najwyższych funkcji kandydata Andrzeja Dudę! Andrzej Duda miłuje swoją ojczyznę i gotów jest nie szczędzić sił dla niej!” - argumentował.

Władza nie jest dla niego celem, ale instrumentem, jest cenionym europosłem – 1. miejsce w rankingu najaktywniejszych polskich eurodeputowanych. Ale znajduje czas i energię żeby w Polsce spotykać się z potrzebującymi go ludźmi, potrafi ich słuchać i reprezentować ich interesy. Solidarność rozumie jako zadanie! Chce przywrócenia Polski na drogę rozwoju, która zapewni im pozycję i rozwój. Nie jest uwikłany, uzależniony od niejasnych układów. Propatriotycznego spojrzenia uczył się u śp. Lecha Kaczyńskiego” - dodał.

Nawiązał także do spojrzenia Andrzeja Dudy na prezydenturę: „Zamierza przywrócić Polakom godność i wiarę we własne siły. Ten energiczny prawnik, który w ciągu 42 lat życia osiągnął więcej niż niejeden przez całe życie, pamięta, żeby z szacunkiem patrzeć w przeszłość. „Moja prezydentura będzie po części prezydenturą kontynuacji, muszę do kończyć to, czego niestety nie zdążył zrobić Lech Kaczyński” - mówi Andrzej Duda” - podsumował Jerzy Zelnik.

mc
[fot. PAP/


Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook