Jedynie prawda jest ciekawa

Zelnik o A. Dudzie: Władza nie jest dla niego celem!

07.02.2015

„Tu jest Polska, która nie porusza się w chocholim tańcu ludzi beznadziejnych!”

„Miło popatrzeć, witaj Polsko! Tu jest Polska, która nie porusza się w chocholim tańcu ludzi beznadziejnych!” - rozpoczął swoje przemówienie na konwencji prezydenckiej Andrzeja Dudy Jerzy Zelnik.

„Mamy młodego, dynamicznego, świetnie przygotowanego do pełnienia najwyższych funkcji kandydata Andrzeja Dudę! Andrzej Duda miłuje swoją ojczyznę i gotów jest nie szczędzić sił dla niej!” - argumentował.

Władza nie jest dla niego celem, ale instrumentem, jest cenionym europosłem – 1. miejsce w rankingu najaktywniejszych polskich eurodeputowanych. Ale znajduje czas i energię żeby w Polsce spotykać się z potrzebującymi go ludźmi, potrafi ich słuchać i reprezentować ich interesy. Solidarność rozumie jako zadanie! Chce przywrócenia Polski na drogę rozwoju, która zapewni im pozycję i rozwój. Nie jest uwikłany, uzależniony od niejasnych układów. Propatriotycznego spojrzenia uczył się u śp. Lecha Kaczyńskiego” - dodał.

Nawiązał także do spojrzenia Andrzeja Dudy na prezydenturę: „Zamierza przywrócić Polakom godność i wiarę we własne siły. Ten energiczny prawnik, który w ciągu 42 lat życia osiągnął więcej niż niejeden przez całe życie, pamięta, żeby z szacunkiem patrzeć w przeszłość. „Moja prezydentura będzie po części prezydenturą kontynuacji, muszę do kończyć to, czego niestety nie zdążył zrobić Lech Kaczyński” - mówi Andrzej Duda” - podsumował Jerzy Zelnik.

mc
[fot. PAP/


CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook