Jedynie prawda jest ciekawa


Zawisza: Rozenek jest znanym manipulatorem

26.03.2017

Zawisza był gościem programu "Skandaliści" prowadzonego przez Agnieszkę Gozdyrę, w którym dyskutują ze sobą osoby o przeciwnych poglądach.

- Pan Rozenek jest znanym manipulatorem. To stara urbanowska szkoła, którą nabył będąc zastępcą redaktora naczelnego tygodnika "Nie" Jerzego Urbana - tak Artur Zawisza, odpowiedział na słowa Andrzeja Rozenka z partii Biało-Czerwoni, który zasugerował, że Zawisza "propaguje w Polsce rosyjską rację stanu".

Zawisza był gościem programu "Skandaliści" prowadzonego przez Agnieszkę Gozdyrę, w którym dyskutują ze sobą osoby o przeciwnych poglądach.

Mówiąc o propagowaniu przez Zawiszę w Polsce "rosyjskiej racji stanu", polityk powołał się na dane KRS, z których ma wynikać, iż współtwórca Ruchu Narodowego ma zasiadać w zarządzie regionalnego "Radia Hobby". O rozgłośni stało się głośno, gdy zaczęła nadawać audycję przygotowywaną przez rosyjskie państwowe "Radio Sputnik". Zawisza zaprzeczył, że zasiada w zarządzie radia.

W kwestii prokremlowskich powiązań Rozenek powołał się również na raport Political Capital Policy Research and Consulting Institute. Zawisza nazwał węgierski think tank "sponsorowanym przez liberalne ośrodki, kompletnie niepoważnym instytutem". - Na tym polegają insynuacje, czyli opluć i wyjść zadowolonym. Zawodowy kłamca zawsze będzie kłamał – odpowiedział rozmówcy Zawisza.

– Zdaje się, że to pańscy przyjaciele uczestniczyli w spotkaniach Klubu Wałdajskiego – dodał członek Ruchu Narodowego. Spotkania Klubu Wałdajskiego to coroczne spotkania znanych ekspertów, specjalizujących się w studiach nad polityką wewnętrzną i zagraniczną Rosji.

Rozenek przyznał, że sam w takim spotkaniu uczestniczył i nie widzi w tym nic złego. – To czy mnie Putin zapraszał, czy pana? Człowiek rosyjskiego MSZ-u – pytał Zawisza. – Oto pańscy mistrzowie: Urban, Palikot i jeszcze jest pan człowiekiem Putina – dodał Zawisza. Rozenek był posłem Twojego Ruchu.

[print screen Polsat News/stefczyk.info]

Polsat News/ems

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook