Jedynie prawda jest ciekawa


Zawisza: Rozenek jest znanym manipulatorem

26.03.2017

Zawisza był gościem programu "Skandaliści" prowadzonego przez Agnieszkę Gozdyrę, w którym dyskutują ze sobą osoby o przeciwnych poglądach.

- Pan Rozenek jest znanym manipulatorem. To stara urbanowska szkoła, którą nabył będąc zastępcą redaktora naczelnego tygodnika "Nie" Jerzego Urbana - tak Artur Zawisza, odpowiedział na słowa Andrzeja Rozenka z partii Biało-Czerwoni, który zasugerował, że Zawisza "propaguje w Polsce rosyjską rację stanu".

Zawisza był gościem programu "Skandaliści" prowadzonego przez Agnieszkę Gozdyrę, w którym dyskutują ze sobą osoby o przeciwnych poglądach.

Mówiąc o propagowaniu przez Zawiszę w Polsce "rosyjskiej racji stanu", polityk powołał się na dane KRS, z których ma wynikać, iż współtwórca Ruchu Narodowego ma zasiadać w zarządzie regionalnego "Radia Hobby". O rozgłośni stało się głośno, gdy zaczęła nadawać audycję przygotowywaną przez rosyjskie państwowe "Radio Sputnik". Zawisza zaprzeczył, że zasiada w zarządzie radia.

W kwestii prokremlowskich powiązań Rozenek powołał się również na raport Political Capital Policy Research and Consulting Institute. Zawisza nazwał węgierski think tank "sponsorowanym przez liberalne ośrodki, kompletnie niepoważnym instytutem". - Na tym polegają insynuacje, czyli opluć i wyjść zadowolonym. Zawodowy kłamca zawsze będzie kłamał – odpowiedział rozmówcy Zawisza.

– Zdaje się, że to pańscy przyjaciele uczestniczyli w spotkaniach Klubu Wałdajskiego – dodał członek Ruchu Narodowego. Spotkania Klubu Wałdajskiego to coroczne spotkania znanych ekspertów, specjalizujących się w studiach nad polityką wewnętrzną i zagraniczną Rosji.

Rozenek przyznał, że sam w takim spotkaniu uczestniczył i nie widzi w tym nic złego. – To czy mnie Putin zapraszał, czy pana? Człowiek rosyjskiego MSZ-u – pytał Zawisza. – Oto pańscy mistrzowie: Urban, Palikot i jeszcze jest pan człowiekiem Putina – dodał Zawisza. Rozenek był posłem Twojego Ruchu.

[print screen Polsat News/stefczyk.info]

Polsat News/ems

Warto poczytać

 1. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 2. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 3. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 4. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

 5. amnesty-international-5072018-r 05.07.2018

  Nie mogli się zaangażować w sprawę Alfiego Evansa, ale nie mieli obiekcji przed protestami pod SN. Jaki jest prawdziwy cel Amnesty International?

  Emocje związane z ustawą o Sądzie Najwyższym oraz odwołaniem sędzi Małgorzaty Gersdorf ze stanowiska Pierwszej Prezes SN przyciągnęły uwagę wielu ludzi

 6. 1270hejtlis 04.07.2018

  Tomasz Lis wyzywa premiera Morawieckiego. Pinokiusz przechodzi samego siebie

  Tomasz Lis, to bez wątpienia przykład „dziennikarza zaangażowanego”. Nic dziwnego – za swoje zaangażowanie dostaje sute wynagrodzenie od niemiecko-szwajcarskiego wydawcy „Newsweeka”, który skoro płaci, to wymaga.

 7. 1270gasiukpawlowicz222 03.07.2018

  Nie ma Petru, a gafa goni gafę. Nowoczesna nie potrafi poprawnie wpisać nazwy kraju

  Nieznajomość ortografii, zwykła niechlujność czy może brak elementarnego szacunku dla ojczyzny? Nowoczesna znowu poraża błędami.

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook