Jedynie prawda jest ciekawa


Zaskakujące! Olejnik: wkurza ta zabawa państwem

28.09.2015

„L. Kaczyńskiemu odmawiano samolotu, zagrywki rządu były żenujące. Dziś mamy podobnie”.

Monika Olejnik rozdaje ciosy w sporze między rządem Ewy Kopacz a prezydentem Andrzejem Dudą. Dziennikarce nie podoba się to, co działo się wokół zaproszenia Teresy Piotrowskiej do Pałacu Prezydenckiego. Padają zaskakujące słowa...

„Prezydent jest niezadowolony z szefowej rządu, bo ta próbuje się wepchnąć do niego razem z ministrami, a przecież pan prezydent chce się spotkać tylko z minister spraw wewnętrznych Teresą Piotrowską. Ale pani minister jest butna i odmawia” - tłumaczy dziennikarka.

I dodaje: „wkurza ta zabawa państwem. Już to przerabialiśmy - kiedy prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu odmawiano samolotu do Brukseli, zagrywki rządu były żenujące”. „I dzisiaj mamy znowu podobną sytuację” - przyznaje.

W ocenie Olejnik prezydent Duda powinien się spotkać z szefową rządu, a rządzący powinni traktować prezydenta z należnym mu szacunkiem. „Prezydent powinien zacisnąć usta, zamknąć oczy i jednak spotkać się z panią premier - bo jest ona premierem polskiego państwa - i porozmawiać przed ważnym spotkaniem w Brukseli na temat uchodźców politycznych. Ale też, skoro prezydent prosi o spotkanie z panią minister spraw wewnętrznych, to ona nie powinna tego unikać, tylko pójść do Pałacu. Dziwię się, że premier Ewa Kopacz wdaje się w taką bijatykę” - pisze Olejnik.

Jak widać nawet najtwardsi obrońcy PO zaczynają dostrzegać fatalny sposób działania tej partii i rządu tej partii. Czyżby wiatr politycznych zmian dotarł i do Olejnik?

ez,wyborcza.pl
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kijowniaij 25.04.2018

  Oto i są. To oni żerują na dramacie niepełnosprawnych...

  Jeszcze kilka godzin temu pisaliśmy, że w tym sporze dawno przestało chodzić o dobro niepełnosprawnych, a ktoś próbuje zbić na nim kapitał polityczny i pieniądze. Okazuje się, że nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie naszych przypuszczeń.

 2. 1270facebookstefczyk 25.04.2018

  Tych słów już nie napiszesz na Facebooku

  Nowy regulamin największego portalu społecznościowego wchodzi w życie 25 maja

 3. 1270twitterPOl 25.04.2018

  „Im zależy tylko na pieniądzach. Wykorzystują swoje niepełnosprawne dzieci”

  Za nami kolejne godziny protestu opiekunów dzieci niepełnosprawnych. Mimo szerokich propozycji ze strony rządu, protestujący nie zamierzają ustąpić. Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się kto im płaci

 4. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 5. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 6. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 7. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 8. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook