Jedynie prawda jest ciekawa


Zaskakujące! Olejnik: wkurza ta zabawa państwem

28.09.2015

„L. Kaczyńskiemu odmawiano samolotu, zagrywki rządu były żenujące. Dziś mamy podobnie”.

Monika Olejnik rozdaje ciosy w sporze między rządem Ewy Kopacz a prezydentem Andrzejem Dudą. Dziennikarce nie podoba się to, co działo się wokół zaproszenia Teresy Piotrowskiej do Pałacu Prezydenckiego. Padają zaskakujące słowa...

„Prezydent jest niezadowolony z szefowej rządu, bo ta próbuje się wepchnąć do niego razem z ministrami, a przecież pan prezydent chce się spotkać tylko z minister spraw wewnętrznych Teresą Piotrowską. Ale pani minister jest butna i odmawia” - tłumaczy dziennikarka.

I dodaje: „wkurza ta zabawa państwem. Już to przerabialiśmy - kiedy prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu odmawiano samolotu do Brukseli, zagrywki rządu były żenujące”. „I dzisiaj mamy znowu podobną sytuację” - przyznaje.

W ocenie Olejnik prezydent Duda powinien się spotkać z szefową rządu, a rządzący powinni traktować prezydenta z należnym mu szacunkiem. „Prezydent powinien zacisnąć usta, zamknąć oczy i jednak spotkać się z panią premier - bo jest ona premierem polskiego państwa - i porozmawiać przed ważnym spotkaniem w Brukseli na temat uchodźców politycznych. Ale też, skoro prezydent prosi o spotkanie z panią minister spraw wewnętrznych, to ona nie powinna tego unikać, tylko pójść do Pałacu. Dziwię się, że premier Ewa Kopacz wdaje się w taką bijatykę” - pisze Olejnik.

Jak widać nawet najtwardsi obrońcy PO zaczynają dostrzegać fatalny sposób działania tej partii i rządu tej partii. Czyżby wiatr politycznych zmian dotarł i do Olejnik?

ez,wyborcza.pl
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook