Jedynie prawda jest ciekawa


Żaryn: Morozowski to politruk, nie dziennikarz

05.01.2015

„Morozowski zajmuje się tanią propagandą. Właśnie to udowodnił...”

Andrzej Morozowski, znany z zapiekłości obrońca układu rządzącego, ma nie lada problem. W tekście dla „Super Expressu” próbuje znaleźć dobrą stronę rządów Ewy Kopacz. Jednak nawet on ma z tym kłopot. „Największy sukces Ewy Kopacz... Trudno jakiś znaleźć. Na pewno to, że opinia społeczna ma do pani premier bardzo duże zaufanie. Że jej wyniki sondażowe są lepsze od tych, jakie w końcówce urzędowania miał Donald Tusk” - zaczyna swój tekst Morozowski. I nic dziwnego, że wskazuje na wizerunek Ewy Kopacz wśród Polaków. To wszak i jego sukces. To on i jego koledzy z pracy zapewniają Kopacz parasol ochronny...

Co z innymi sukcesami? Jest jeszcze śmieszniej. Za kolejny Morozowski uznaje... wybory samorządowe, które okazały się gigantyczną kompromitacją III RP. Dla Morozowskiego jest to sukces. „Sukcesem jest wynik wyborów do sejmików wojewódzkich. Wydawało się, że Platforma zdecydowanie przegra z PiS, tymczasem największa partia opozycyjna wygrała bardzo niewielką, można powiedzieć ułamkową różnicą” - tłumaczy. Sęk w tym, o czym gwiazda TVN-u zapomniała wskazać, że wybory samorządowe zostały przeprowadzone w zupełnie skandaliczny. W wielu momentach i chwilach te wybory budzą wręcz podejrzenie o fałszerstwo. Wystarczy wskazać, że do sądów w całej Polsce skierowano niespotykaną wcześniej liczbę protestów związanych z wyborami. To jednak Morozowskiemu nie przeszkadza.

Co szczególnie zabawne, dziennikarz TVN-u poza notowaniami Ewy Kopacz, które rząd zawdzięcza mediom, i skandalicznie wyglądającymi wyborami, sukcesów rządzących nie widzi. „To chyba jedyne dwie rzeczy, które dziś pani premier mógłbym zapisać na plus” - tłumaczy dziennikarz.

Morozowski przyznaje wręcz, że „nie jest w stanie wymienić żadnego konkretnego sukcesu!” „Jakiejś sprawy, którą pani premier by załatwiła. Planu na przyszłość pokazującego, że w tym kierunku my, jako Polacy, zmierzamy. Nie ma takiego planu” - tłumaczy autor tekstu. Dodaje, że „nie słyszał czegoś, co by go porwało”. „Żebym mógł powiedzieć, o tak, to jest przywódca, za którym mógłbym pójść. W pierwszych stu dniach rządu u Ewy Kopacz tego zabrakło” - kończy swoją krytykę Andrzej Morozowski.

Jak widać opinia dziennikarza TVN-u jest dla rządu Kopacz i samej premier miażdżąca. Szkoda, że ten sam dziennikarz i stacja, dla której pracuje na co dzień, tyle wysiłku wkłada, by pokazać Polakom, że rządy PO-PSL to najlepsze na co mogą oni liczyć.

Dziś widać wyraźnie, że Morozowski to upadły dziennikarz, zajmujący się tanią propagandą. Właśnie sam się skompromitował...

Na takich właśnie ludziach i takich postawach mediów bazuje system III RP. Upadli ludzie, skarlone media są również podstawą tej władzy. Jednak nawet mainstreamowi dziennikarze mają o Ewie Kopacz fatalne zdanie.

Stanisław Żaryn

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. 1270kodomi 20.04.2018

  Totalny odlot KOD. Zbierają relikwie od „obrońców demokracji”

  Jeszcze niedawno KOD miał mocarstwowe plany odbicia Polski z rąk „kaczystów"

 2. pomnik18042018 19.04.2018

  Amerykanie zlikwidują pomnik katyński? „Rosyjscy oligarchowie planują w tym miejscu zbudować hotel"

  Według przedstawiciela amerykańskiej Polonii, który wystąpił w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl, zagrożona jest przyszłość Pomnika Katyńskiego w Jersey City.

 3. 1270kaczynskiprezesnaczelnik 19.04.2018

  Znany polityk o Jarosławie Kaczyńskim: Jest jak Piłsudski!

  Naczelnik, Wódz, Marszałek. To tylko niektóre określenia, którymi politycy opozycji i nieprzychylni PiS dziennikarze nazywają prezesa partii rządzącej Jarosława Kaczyńskiego

 4. 1270pawlowiczkrystyna 19.04.2018

  Prof. Pawłowicz przesadziła? Obraża byłych prezydentów

  Krystyna Pawłowicz słynie z mocnych i kontrowersyjnych wypowiedzi

 5. 1270luck22yluck222 18.04.2018

  Wspaniała inicjatywa niepełnosprawnego Łukasza Warzechy

  Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach trudno o bezinteresowną pomoc, a z pewnością jeszcze trudniej oczekiwać jej od osób, które na co dzień same potrzebują pomocy. .

 6. 1270luckyluck 18.04.2018

  Korwin-Mikke znów odleciał: PiS to komuniści z krzyżem na wierzchu!

  Znany miłośnik Putina, Janusz Korwin Mikke, postanowił znowu zabłysnąć

 7. 1270conchitawurst 16.04.2018

  Najsłynniejszy transwestyta Europy ma HIV

  Smutna prawda o kondycji współczesnego świata. Wurst cierpi na HIV

 8. 1270kuxniarbezwtyd 10.04.2018

  „Ależ to jest obrzydliwe. Orgia cynizmu”

  Niezwykle trafny komentarz redaktora naczelnego tygodnika „Sieci”. Obnażył hipokryzję salonowych dziennikarzy.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook