Jedynie prawda jest ciekawa


Zaremba do KOD: Porozmawiajcie o demokracji za rządów PO! [WIDEO]

13.05.2016

"Nie oczekujcie ode mnie, że będę z sympatią patrzył na krzyki, ze teraz wali się demokracja, która wcześniej była wzorowa. Nie była".

"Chciałbym się zwrócić do znajomych, a nawet przyjaciół, którzy chodzą na manifestacje KOD lub się nimi ekscytują. Nie mam do Was pretensji o to, że tak reagujecie, nie nazywam Was zdrajcami – możemy mieć inne zdanie co do tego jak ma funkcjonować Trybunał Konstytucyjny, ale są pewne granice dyskusji" - mówi Piotr Zaremba w swoim krótki wideokomentarzu umieszczonym na kanale YouTube tygodnika "wSieci".

Zdaniem publicysty portalu wPolityce.pl zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji powinni poważnie się zastanowić nad tym, co przedstawiono w audycie z rządów Platformy. "Można to różnie w całości oceniać, jeśli dowiaduje się, że prezes spółki kazał sobie zamówić złoty samochód, albo instytucja zamawia horoskopy dla psów - i to są przykłady marnotrawienia publicznych pieniędzy. Jednego wystąpienia pominąć jednak nie można – włos na głowie się jeżą i powinny się jeżyć u każdego. Znalazłem się na liście dziennikarzy, którzy byli inwigilowani – nie jestem w stanie patrzeć spokojnie na to, że w Waszym obozie są osoby, które za to odpowiadają" - mówi Zaremba.

"Mamy świadectwa totalnej inwigilacji wielu środowisk, legalnych manifestacji – to są standardy peerelowskie. Jeśli po tym dalej uważacie, że dalej jest kryzys demokracji dyktatura, to się zastanówcie. Jeśli dalej będziecie czytać z ekscytacją instrukcje „Gazety Wyborczej”, to przynajmniej zadajcie ludziom PO ze swojego obozu pytanie, jak to było z tą demokracją. To sprawa za ważna, by o tym nie rozmawiać. Porozmawiajcie o tym we własnym środowisku. Nie oczekujcie ode mnie, że będę z sympatią patrzył na krzyki, ze teraz wali się demokracja, która wcześniej była wzorowa. Nie była. Pomyślcie nad tym" - zaznaczył Piotr Zaremba.


WIDEO:Warto poczytać

 1. trisomia2122032018 22.03.2018

  ONZ i Human Rights Watch nawołują do zabijania dzieci. Dlaczego?

  Kolejna kompromitacja organizacji pozarządowych zajmujących się prawami człowieka. Chcą chronić tylko wybranych

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook