Jedynie prawda jest ciekawa


Zalewski nie odpuszcza Kamińskiemu

10.08.2015

Jak można budować zaufanie Polaków z doradcą, który ma na ręku 37 tys. złotych?! — złościł się Paweł Zalewski z Platformy Obywatelskiej na antenie Polsat News. Były europoseł PO kontynuuje od rana swoją krytykę władz PO za to, w jaki sposób ułożono listy wyborcze. Najbardziej wadzi postać Michała Kamińskiego.

Jeżeli ma nie być na listach osób mających konflikt z prawem, to nie rozumiem, dlaczego na listach jest Michał Kamiński, który nie potrafi wyjaśnić, skąd na jego ręce znalazł się zegarek za 37 tys. złotych. (…) Stał się twarzą Platformy - jest głównym spindoktorem i piarowcem. On się w tej roli nie sprawdza, spychają Platformę w pusty piar i propagandę, która jest niewiarygodna! - mówił Zalewski.

I dodawał Ewa Kopacz jeździ i przekonuje Polaków, ale co tego, skoro za jej plecami stoi Michał Kamiński, czasami robi głupie miny i burzy wszystko! Powoduje, że fantastyczna praca idzie na marne - ubolewał.

W ocenie polityka PO „problemem są tacy ludzie jak Michał Kamiński i Roman Giertych”. Jak można budować zaufanie Polaków z doradcą, który ma na ręku 37 tys. złotych?! Pan Michał Kamiński raz skłamał, a potem cztery razy zmieniał wersję… To kwestia wiarygodności polityka, który obciąża nasz wizerunek swoim zachowaniem, pomysłami…-  zaznaczył.
Co ciekawe, Zalewski choć bardzo krytycznie ocenił kandydatów PiS, to podkreślał, że docenia taktykę tej partii i otwierania się na różne środowiska.

Mi przede wszystkim przeszkadza PiS. Głównym konkurentem i rywalem, który ma szansę wygrać - jest gigantyczna różnica - jest PiS. I ich kandydaci na liście. Pan Giertych chce wrócić do polityki jako singiel popierany przez PO. Naszą sprawą jest to, by wystawić swojego kandydata nie przeciwko Giertychowi, ale przeciwko mocnemu kandydatowi, jakim najprawdopodobniej będzie Konstanty Radziwiłł - mówił.

Przypomniał, że senator Abgarowicz chciał kandydować do Senatu, a trafił do Sejmu.

Ja jestem politykiem, który lubi codzienną adrenalinę. A to jest w Sejmie, prawdziwa polityka jest w Sejmie - mówił Zalewski, odpowiadając na propozycję Ewy Kopacz, by sam wystartował do Senatu i rywalizował z Giertychem.

Polityk odrzuca też zarzuty, że jego krytyka wynika z niższego od Kamińskiego miejsca na liście wyborczej.
Dla mnie ważniejsza jest relacja pomiędzy mną a moimi wyborcami. Mnie jest wszystko jedno, na którym miejscu będę. Bardzo chętnie będę na ostatnim miejscu. To w ogóle nie jest dla mnie decydujące. Natomiast niewątpliwie wysokie miejsce, które ma pan Michał Kamiński, pokazuje, iż ma być on jedną z twarzy kampanii — ocenił w rozmowie z dziennikiem „Polska The Times”.

Zaznaczył też, że ma nadzieje na zmiany w listach wyborczych.

ansa/Polsat News/ Polska the Times

[fot.TVP Info]

Warto poczytać

 1. sleeping-giants-18072018 18.07.2018

  Zastraszali firmy bo chcieli zniszczyć prawicowe media. Działalność lewicowej grupy została zdemaskowana

  Prawicowy portal Daily Caller ujawnił tożsamość założyciela organizacji Sleeping Giants, zajmującej się zastraszaniem firm zamieszczających reklamy w prawicowych mediach. Okazało się, że jej założyciel, Matt Rivitz, sam jest pracownikiem przemysłu reklamowego

 2. 1270SZTUCZNEMIESKO 18.07.2018

  Zgroza. Już za kilka lat w restauracjach będziemy jeść sztuczne mięso

  Świat stanął na głowie. Choć tę tendencję obserwujemy na wielu płaszczyznach, to jednak ostatnie dokonania holenderskich naukowców napawają nas przerażeniem. Tamtejsza spółka zaprezentowała pierwszego hamburgera, do którego mięso wyprodukowano w laboratorium

 3. 1270lenin12 17.07.2018

  Rosyjski zbrodniarz twarzą reklamy polskiej firmy. Przesadzili

  Lenin, to wbrew komunistycznej propagandzie, jeden z najkrwawszych dyktatorów ubiegłego stulecia.

 4. stop-pedofilii-14072018 14.07.2018

  Czy to krok w celu akceptacji pedofilii? Amerykańska strona internetowa chce zmiany słowa "pedofil" bo jest obraźliwie

  Thepreventionproject.org to strona internetowa o charakterze profilaktycznym, która zajmuje się badaniem oraz pomocą osobom, które posiadają skłonności pedofilskie

 5. 1270tuseksmieszek 13.07.2018

  Tusk wyśmiany przez amerykańskich dziennikarzy. Mocny komentarz Antoniego Macierewicza

  Donald Tusk chyba nie zdaje sobie sprawy z faktu, że w Europie niewielu traktuje go poważnie. Choć wielokrotnie dano mu to odczuć, on niezrażony stara się pokazac, że jest politykiem „z pierwszej ligi”. Próbował to udowodnić, pouczając Donalda Trumpa

 6. walesa02022018 09.07.2018

  Czy to atak sztabu wyborczego PO? Przychylne dla Jarosława Wałęsy komentarze pochodzą z tego samego komputera

  Zobacz zdjęcie z komentarzami dla Jarosława Wałęsy

 7. 1270prezydentandrzejwolyn 09.07.2018

  Prezydent oddający hołd wymordowanym Polakom? Dla lewactwa to powód do śmiechu!

  Trudno o większe zezwierzęcenie, niż wyśmiewanie się z osoby, która oddaje hołd ofiarom ludobójstwa. Jednak to, co dla przyzwoitych ludzi jest niedopuszczalne, dla wielu, wychowanych na publicystyce wiadomej gazety, jest rzeczą naturalną

 8. 1270jaroslawkacz1 06.07.2018

  Ordynarny atak na Jarosława Kaczyńskiego. „Totalni”, chcą „odstrzelić” prezesa PiS

  Opozycjo, opamiętaj się, bo może dojść do tragedii

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook