Jedynie prawda jest ciekawa


Żakowski wbija nóż w plecy PO: Zasłużona kara

26.10.2015

„Cieszy mnie wynik PiS. Będzie miał szansę, żeby wziąć odpowiedzialność za rządzenie”.

Jacek Żakowski przyznaje, że wyniki wyborów są „zasłużoną karą dla PO”. Publicysta sprzyjający władzy PO-PSL wbija nóż w plecy PO. „Cieszy mnie wynik PiS. Nareszcie ta formacja będzie miała szansę, a nawet będzie zmuszona do tego, żeby wziąć całą odpowiedzialność za rządzenie” - pisze w „Super Expressie” Żakowski. „Zobaczymy, jak jej to wyjdzie. PiS jest bowiem wielką obietnicą polskiej polityki, która nie miała szans na weryfikację. Teraz w końcu będziemy wiedzieli jeśli PiS ma rację, to Polska znajdzie się w znacznie lepszej sytuacji” - pisze publicysta.

W ocenie Żakowskiego, „jeśli Jarosław Kaczyński racji nie ma, to też dobrze, bo przynajmniej będziemy mieli jasny dowód na to, że jego droga jest po prostu zła”. „Oczywiście, z punktu widzenia tych, którzy będą ten eksperyment próbowali na własnym ciele, może być to nieprzyjemne, ale z punktu widzenia przyszłości państwa, jest to korzystna i nieunikniona weryfikacja” - pisze autor.

Na koniec zaznacza, że „z kolei PO ponosi surową, ale w dużym stopniu zasłużoną karę”. „Karę za lekceważenie zmiany kulturowej i bezrefleksyjną dyscyplinę, której apogeum było poparcie Senatu dla referendum Bronisława Komorowskiego. No i w końcu Leszek Miller - gdyby zrobił nam tę grzeczność i nie kandydował, to jestem przekonany, że wynik Zjednoczonej Lewicy byłby zdecydowanie lepszy” - pisze Żakowski.

Jak widać nawet najwięksi apologeci kiedyś się odwracają...

ez

[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 2. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 3. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 4. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 5. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 6. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 7. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

 8. 1270antypisa2 01.12.2017

  To się nazywa Targowica – przeciwnicy PiS od lat piszą donosy na Polskę do Europarlamentu.

  Jeden z twitterowych profili demaskujących działania opozycji opublikował listy, jakie obywatele Polski już kilka lat temu przesyłali do Parlamentu Europejskiego skarżąc się na łamanie demokracji w Polsce

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook