Jedynie prawda jest ciekawa


Żakowski oskarża „słoiki” za atak na meczet

14.07.2015

Żakowski szczuje Polaków na siebie: „Miasto ma to do siebie, że jest pluralistyczne, a wieś nie”.

Wielkopańskie podejście do świata zaprowadziło Jacka Żakowskiego do skrajnego absurdu. W ocenie „gwiazdy” polskiego dziennikarstwa, publicysty „Polityki” winę za profanację meczetu w Warszawie ponosi fakt, że w polskich miastach mieszkają ludzie pochodzący ze wsi. Żakowski oskarża i krytykuje mieszkańców polskiej wsi, bowiem według niego wieś jest zbyt mało tolerancyjna.

Żakowski komentując profanację meczetu, do którego ktoś podrzucił świńskie mięso, wskazał, że winne są tu wiejskie korzenie mieszkańców polskich miast. „Miasto ma to do siebie, że jest pluralistyczne, a wieś nie. Potrzeba jeszcze wielu lat, zanim będziemy tolerancyjni jak Niemcy czy Francuzi” – załamuje ręce Żakowski.

To nie koniec absurdalnych tłumaczeń Żakowskiego. W jego ocenie winę za atak na meczet ponoszą również politycy i dziennikarze. Straszą oni Polaków i sieją nienawiść. „Proszę zobaczyć, jaka fala hejtu przetoczyła się w ostatnich tygodniach wobec Greków. W weekend natomiast słuchałem wypowiedzi Joachima Brudzińskiego który mówił o tysiącach muzułmanów, którzy nas zaleją” – zauważa Jacek Żakowski.

Jak nie wiadomo co powiedzieć zawsze można poszczuć Polaków na siebie. Jacek Żakowski czyni to bez zmrużenia okiem. Wiadomo, że co najgorsze to na polskiej wsi. Establishment III RP zainwestował wiele, by to środowisko osłabić i rozmyć w kosmopolitycznym bagnie...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. trwam23012018 23.01.2018

  Oj. Rydzyk i dwa samochody od bezdomnego. Skandal... czy manipulacja, na którą daliście się nabrać?

  „Ojciec Tadeusz Rydzyk dostał dwa samochody od bezdomnego”. Taki temat od dwóch dni przewija się przez wszystkie media, które ironizują z duchownego i szydzą z rzekomego prezentu. Jak to możliwe, żeby bezdomny miał dwa samochody?

 2. Orbanwiki 17.01.2018

  „Węgrzy przyjęli 1300 uchodźców i deklarują gotowość przyjmowania kolejnych”. Orban oszukał Polaków?

  Lewicowo-liberalne media sugerują, iż zostaliśmy "zdradzeni” przez naszych bratanków.

 3. 1270ragazetawyborczakuczok 11.01.2018

  Maski Opadły. Gazeta Wyborcza piórem swojego publicysty otwarcie obraża 90 proc. Polaków

  - W żadną pracę z psychologiem nie uwierzę, dopóki to nerwowe "Wymię ojca" będzie poprzedzało każdy dojazd do progu – pisze w swoim artykule dla portalu „Gazety Wyborczej” Wojciech Kuczok, pisarz i publicysta gazety.

 4. nowacka10012018 10.01.2018

  Barbara Nowacka mówi, że zabijanie dzieci do 12 tygodnia ich życia to „europejski standard”

  – Nasza ustawa przywraca normalność. Dostęp do edukacji seksualnej, antykoncepcji, opieki medycznej, a także bezpiecznej i legalnej aborcji – to nie jest nic nadzwyczajnego, to europejskie standardy.

 5. pejzaz09012017 09.01.2018

  Pejzaż z upadkiem Ikara, czyli co zmienia rekonstrukcja rządu?

  Po rekonstrukcji rządu część prawej strony rozpacza i lamentuje w sieciach społecznościowych, niektóre koterie zdążyły już nawet wskazać, iż prezydent Andrzej Duda stoi po tej stronie, po której "stało ZOMO".

 6. 1270chinczxykias 28.12.2017

  Cejrowski: To najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Masowy zbrodniarz

  - Chiny, to najbardziej morderczy kraj na kuli ziemskiej. Tam przymusowo morduje się poczęte dzieci, jeżeli to jest drugie dziecko

 7. Tusk24112017 14.12.2017

  Nowa rola dla Tuska

  Zawsze powtarzałem, że polskie kino odniosło potężną stratę gdy Donald Tusk zdecydował się po 89 roku dążyć do kariery politycznej aniżeli filmowej.

 8. zosia05122017 05.12.2017

  Zdążyć z pomocą chorej dziewczynce. Wspieramy akcję #stawiamyzosienanogi

  Według większości specjalistów schorzenie miało sprawić, że dziewczynka nigdy nie będzie chodzić. Nigdy nie będzie samodzielna. A jednak pojawiła się nadzieja.

CS151fotMINI

Czas Stefczyka 151/2018

PDF (5,47 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook