Jedynie prawda jest ciekawa

Żakowski oskarża „słoiki” za atak na meczet

14.07.2015

Żakowski szczuje Polaków na siebie: „Miasto ma to do siebie, że jest pluralistyczne, a wieś nie”.

Wielkopańskie podejście do świata zaprowadziło Jacka Żakowskiego do skrajnego absurdu. W ocenie „gwiazdy” polskiego dziennikarstwa, publicysty „Polityki” winę za profanację meczetu w Warszawie ponosi fakt, że w polskich miastach mieszkają ludzie pochodzący ze wsi. Żakowski oskarża i krytykuje mieszkańców polskiej wsi, bowiem według niego wieś jest zbyt mało tolerancyjna.

Żakowski komentując profanację meczetu, do którego ktoś podrzucił świńskie mięso, wskazał, że winne są tu wiejskie korzenie mieszkańców polskich miast. „Miasto ma to do siebie, że jest pluralistyczne, a wieś nie. Potrzeba jeszcze wielu lat, zanim będziemy tolerancyjni jak Niemcy czy Francuzi” – załamuje ręce Żakowski.

To nie koniec absurdalnych tłumaczeń Żakowskiego. W jego ocenie winę za atak na meczet ponoszą również politycy i dziennikarze. Straszą oni Polaków i sieją nienawiść. „Proszę zobaczyć, jaka fala hejtu przetoczyła się w ostatnich tygodniach wobec Greków. W weekend natomiast słuchałem wypowiedzi Joachima Brudzińskiego który mówił o tysiącach muzułmanów, którzy nas zaleją” – zauważa Jacek Żakowski.

Jak nie wiadomo co powiedzieć zawsze można poszczuć Polaków na siebie. Jacek Żakowski czyni to bez zmrużenia okiem. Wiadomo, że co najgorsze to na polskiej wsi. Establishment III RP zainwestował wiele, by to środowisko osłabić i rozmyć w kosmopolitycznym bagnie...

ez
[Fot. Youtube.pl]

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook