Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Żakowski oskarża „słoiki” za atak na meczet

14.07.2015

Żakowski szczuje Polaków na siebie: „Miasto ma to do siebie, że jest pluralistyczne, a wieś nie”.

Wielkopańskie podejście do świata zaprowadziło Jacka Żakowskiego do skrajnego absurdu. W ocenie „gwiazdy” polskiego dziennikarstwa, publicysty „Polityki” winę za profanację meczetu w Warszawie ponosi fakt, że w polskich miastach mieszkają ludzie pochodzący ze wsi. Żakowski oskarża i krytykuje mieszkańców polskiej wsi, bowiem według niego wieś jest zbyt mało tolerancyjna.

Żakowski komentując profanację meczetu, do którego ktoś podrzucił świńskie mięso, wskazał, że winne są tu wiejskie korzenie mieszkańców polskich miast. „Miasto ma to do siebie, że jest pluralistyczne, a wieś nie. Potrzeba jeszcze wielu lat, zanim będziemy tolerancyjni jak Niemcy czy Francuzi” – załamuje ręce Żakowski.

To nie koniec absurdalnych tłumaczeń Żakowskiego. W jego ocenie winę za atak na meczet ponoszą również politycy i dziennikarze. Straszą oni Polaków i sieją nienawiść. „Proszę zobaczyć, jaka fala hejtu przetoczyła się w ostatnich tygodniach wobec Greków. W weekend natomiast słuchałem wypowiedzi Joachima Brudzińskiego który mówił o tysiącach muzułmanów, którzy nas zaleją” – zauważa Jacek Żakowski.

Jak nie wiadomo co powiedzieć zawsze można poszczuć Polaków na siebie. Jacek Żakowski czyni to bez zmrużenia okiem. Wiadomo, że co najgorsze to na polskiej wsi. Establishment III RP zainwestował wiele, by to środowisko osłabić i rozmyć w kosmopolitycznym bagnie...

ez
[Fot. Youtube.pl]

Warto poczytać

 1. now2 26.10.2016

  Prof. Nowaczyk: "Komisja Millera pracowała na nieprawidłowo odczytanych danych"

  "Jako zespół wielokrotnie prosiliśmy przedstawicieli komisji Millera o dyskusje, o wspólne wystąpienie, odmawiano nam raz za razem".

 2. ziewmkiwsdjwsdf 26.10.2016

  Ziemkiewicz o Elizie Michalik: Czy naprawdę jej padło na głowę?

  "Dzisiaj nie ma takiej okropności, której by nie powiedziała o Kaczyńskim, katolicyzmie, księżach i przeciwnikach aborcji. Nie wiem, czy naprawdę tak jej padło na głowę, czy to tylko przekalkulowana strategia biznesowa".

 3. dad-and-son-14327721920 26.10.2016

  Szymański: Silny ojciec = społeczeństwo bez aborcji

  "Coraz więcej polskich mężczyzn odkrywa bycie tatą jako ważny element własnej tożsamości i możliwość samorealizacji".

 4. pawlowiczkrystynkaaa 26.10.2016

  Krystyna Pawłowicz złożyła do KRRiT skargę na TVN

  "Czuję się zagrożona, tym bardziej, że „organizowane” przez „Fakty” akcje agresji przeciwko nam i nienawiści stwarzają realne zagrożenie i pobudzają do agresji widzów ze środowisk obecnej opozycji".

 5. Google1477x83143-2016 25.10.2016

  Prezydent we "wSieci": Poprzedni rząd zapominał o rodzinach

  Andrzej Duda w wyjątkowym wywiadzie dla tygodnika "wSieci".

 6. marzena1 25.10.2016

  Nykiel: Uczestniczki "Czarnego Protestu" są wykorzystywane

  "Widać wyraźnie, że sprawa aborcji to jest jeden z tematów, które bardzo dobrze napędzają rozruchy społeczne jakiejś określonej części kobiet, określonej części Polaków".

 7. romaszewska-stefffff 25.10.2016

  Romaszewska: Tylko Rosjanie mogą zagrozić Łukaszence

  Agnieszka Romaszewska o sytuacji na Białorusi i spotkaniu polskiego ministra z Łukaszenką.

CS136MINIfoto

Czas Stefczyka 136/2016

PDF (7,14 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook