Jedynie prawda jest ciekawa


Wytatuowane muchy nie zatrzymają islamistów

20.06.2017

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości znowu zapewne wstrząśnie liberalno-lewicowym salonem. Jednak prof. Krystyna Pawłowicz konsekwentnie walczy z głupotą politycznej poprawności. Jej głosiciele próbują wmówić Europejczykiem, że islamski terror mogą odeprzeć kredkami, tatuażami, marszami milczenia czy kartkami z napisem „stop”.

Pawłowicz na Facebooku opublikowała wpis godzący w brak logiki liberalnych elit. Punktuje głupie i nieskuteczne gesty, które mają ochronić naszą cywlizacje przed agresywnymi islamistami. Posłanka napisała:

"Kreda, tatuaże much, kartki z żądaniem „stop” oraz stanowcze, żałosne, buńczuczne okrzyki, że nie damy się przestraszyć jakoś nie zatrzymują zbrodniczej islamskiej agresji w europejskich miastach. Bezsiła i fałszująca realia skrajna poprawność polityczna zachodnich elit zdezorientowała je i doprowadziła do zaniku instynktu samozachowawczego i do faktycznego upadku obronnej funkcji państwa wobec swych obywateli. To zaś wywołuje powoli aktywny bunt społeczny oraz odruch samoobronny i odwetowy. Mieszkańcy zmuszani są biernością państwa brać sprawy obrony swego życia we własne ręce. Coś mi się jednak zdaje, że przed islamską agresją nie wolno się będzie przesadnie bronić, gdyż oznaczało by to niedopuszczalną w demokracji islamofobię. I tak koło szaleństwa się zamyka."

Po tych przestrogach Pani Profesor, należy mieć tylko nadzieję, że zachodni Europejczycy szybko zmądrzeją, a Polacy nie dadzą się ogłupić na ich podobieństwo.

Facebook/MBB

Warto poczytać

 1. czeslawakwoka150302018 15.03.2018

  „Chciałam dać Czesławie szansę, aby opowiedziała swoją historię. To jest też opowieść innych ofiar”

  Czesława Kwoka miała 14 lat, gdy razem z mamą przyjechała pierwszym transportem z Zamojszczyzny do Auschwitz.

 2. 1270tomaszlis 12.03.2018

  Lis pomawiał córkę prezydenta, dzisiaj pluje jadem na Andrzeja Dudę. Nigdy się nie nauczy?

  Z opluwania polityków obozu rządzącego Tomasz Lis zrobił sposób na istnienie medialne

 3. 1270michalik 26.02.2018

  Eliza Michalik znowu jątrzy. Na zlecenie Moskwy? Obraża Lecha i Jarosława Kaczyńskiego oraz miliony Gruzinów

  Dziennikarka „Superstacji” Eliza Michalik pozazdrościła chyba sławy Tomaszowi Lisowi i od pewnego czasu za wszelką cenę chce być jednym z najbardziej kontrowersyjnych głosów polskiego Twittera

 4. 1270grubszybolek 23.02.2018

  Wałęsa znowu odleciał. Kreuje się na Męża Opatrznościowego, który powstrzyma PiS

  „Wzywam wszystkie siły opozycyjne do współpracy. Tylko zjednoczeni możemy pokonać PiS. Lech Wałęsa.”

 5. szacki21022018 21.02.2018

  Niedouczenie czy niebezpieczne manipulacje? Szacki dla Polityki komentuje nowelę ustawy o IPN

  Wojciech Szacki, redaktor „Polityki”, napisał na swoim blogu notkę dotyczącą nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Reklamował ją później na Twitterze słowami: „Ustawa jest idiotyczna, ale i groźna, bo służy nie historii, lecz jej wulgaryzacji”.

 6. BayernTT 14.02.2018

  Ten wpis przejdzie do historii! Zobacz jak Bayern Monachium odpowiedział na piosenkę Lady Gagi!

  Są takie reakcje, które na długi czas zapadną w głęboką pamięć internautom. Jedną z nich z pewnością będzie wpis na profilu Bayernu Monachium, w którym pojawił się... Robert Lewandowski!

 7. 1270poselfaszytawglisa 14.02.2018

  Znowu kłamią. Lis i Piechociński w obrzydliwy sposób szkalują posła, rozpowszechniając fake newsa

  Ludzka podłość nie zna granic. Tomasz Lis i Janusz PIechociński bezrefleksyjnie podali dalej fake newsa robiącego z posła nazistę

 8. 1270mumin 13.02.2018

  To zdjęcie mówi o Rosji więcej niż niejedna analiza

  To miało być zwyczajne spotkanie polskiego Konsula Generalnego w Kaliningradzie z przedstawicielem tamtejszej placówki Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

CS153fotoMINI

Czas Stefczyka 153/2018

PDF (10,02 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook